Пазаруване от Enzo.bg и Parfimo.bg - 7 тема

  • 129 791
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 35 961
очаквам да стана по-красива от Снежанка и Рапунцел взети заедно, за да оправдая инвестицията  Crazy  Mr. Green
разбира се, форумът е виновен  hahaha

# 31
  • Мнения: 2 838
Последната ми покупка бе шампоан на Керастаз. Чакам код за безплатна доставка, за да поръчам набелязан парфюм и термозащита за коса  Laughing

# 32
  • Мнения: 2 562
Хихи,дааа,разбира се форума е виновен  Laughing Mr. Green Честити да са ти и още по-готина да станеш с тях  Hug

# 33
  • Мнения: 35 961
благодаря!  bouquet Hug

# 34
  • Мнения: 31 165
очаквам да стана по-красива от Снежанка и Рапунцел взети заедно, за да оправдая инвестицията  Crazy  Mr. Green
разбира се, форумът е виновен  hahaha
Къде да станеш ти си си? Heart Eyes Hug bouquet

И аз искам Тен! Никога не съм ги пробвала, но искам!
Имам проби, ама нарочно не ги ползвам, за да не поръчам после защото съм абсолютно сигурна, че ще ми харесат.

# 35
# 36
  • Мнения: 1 185
Здравейте,
аз последно поръчах два крема за лице и една гъба конждаж.

# 37
  • София
  • Мнения: 4 305
Последно закупих гела с охлювен екстракт на Mizon (74% екстракт в розовата туба) и нощната маска с червено вино на Holika Holika. Повече от доволна съм и от двата проудкта Simple Smile.

Много се надявам освен тези две марки и Missha, да предлагат и други марки корейска козметика. Цените са съпоставими с тези от корейските сайтове, а доставката е все пак по-бърза.

# 38
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Благодаря за новата тема, Денс! bouquet

Последно си поръчах серумите на Керастаз - Хрома Рич и Нутритив, пасти за зъби (над 10 бр.) на    
Crest, Odol, G.U.M. и Splat, тоник за лице Lirene и Biolane и антицелулитен гел на Topvet. Peace

# 39
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 446
Благодаря, Денси!  bouquet

Последно поръчвах с кодовете за безплатна доставка. СС крема на Биотерм и олиото за коса на Лореал. Когато има безплатна доставка, дори и два продукта да поръча човек пак си заслужава  Peace

Днес се комбинирахме няколко приятелки и поръчахме доста неща - ББ крем на Миша, Джойко мойсчър, Орофлуидо и разни други неща.

# 40
  • Мнения: 437
Метероитите пак са увеличени. За около месец ги вдигнаха с повече от 20 лева. Ей оляха се  ooooh!

# 41
  • Мнения: 4
Здравеѝте ! Последни поръчки от Enzo - Holika Holika Honey Sleeping Pack, BrushArt Face - кабукито, Missha Creamy Latte с зелен чаѝ  и от трите продукта съм много доволна.

# 42
  • Мнения: 13
Здравейте, аз миналия месец си поръчах метероитите, като успях да ги хвана на цена от 77лв, сега гледам още  са ги увеличили. Скоро май ще е по-изгодно да си ги вземеш от някой магазин. Поръчах си и нощен крем на Ахава, който не е лош, но на мен ми идва малко тежък и мазен. Иначе на същата марка има крем за крака, ръце и тяло и съм много доволна, особено от крема за крака.

# 43
  • Мнения: 3 942
Метеоритите наистина как може да имат такава разлика. Сега си погледнах старите поръчки, февруари месец съм ги взела на 66, сега са 83  ooooh! Ензо, стегнете се малко  Naughty

# 44
  • Мнения: 813
Последно поръчах парфюм , доволна съм. bouquet

Общи условия

Активация на акаунт