Заварения ми син харесва дъщеря ми

  • 14 858
  • 77
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 12 473
На 17 си е съвсем нормално да се прави секс. Имам дружка, която се тревожи, че 18 г й дъщеря още не прави секс.

# 61
  • София
  • Мнения: 17 378
Е на мен пък това ми се струва лудост ..

Ама хайде, да ми дойде реда, пък ще видя и аз как ще съм  Laughing

# 62
  • Мнения: 712
Потреса е как на 17 ще прави секс в дома ми с мен наоколо. Ми да намерят начин да се скрият бе, нали са големи.
Е ти няма ли да се усетиш , и да вземеш да отидеш на гости на някоя приятелка , та да могат младите да си свършат работата на спокойствие . Grinning Потрес щеше да е ако тъщата реши да се включи и тя в забавлението , нещо в стил "mom teach daughter " .  Laughing

# 63
  • Мнения: 5 508
Потреса е как на 17 ще прави секс в дома ми с мен наоколо. Ми да намерят начин да се скрият бе, нали са големи.
Е, ние не знаем дали авторката си е стояла кротко в другата стая или просто се е прибрала по-рано от работа да речем ...

# 64
  • Мнения: 10 107
Потреса е как на 17 ще прави секс в дома ми с мен наоколо. Ми да намерят начин да се скрият бе, нали са големи.
Е, ние не знаем дали авторката си е стояла кротко в другата стая или просто се е прибрала по-рано от работа да речем ...
Авторката се покри да се срами в някой ъгъл.

Ами, така като гледам, дъщеря й след една година може да й потърси сметка, защо пък тя живее с бащата на приятеля й.
Не е на моята глава, но не виждам кое толкова е страшното в ситуацията. Млади хора са, познават се от доста време, може да са имали симпатии един към друг, сега им се отворила възможност да се опознаят повече и се стигнало до нещо по-сериозно. Колко сериозно - авторката не уточнява.

# 65
  • Мнения: 4 569
Да не би авторката да завижда на дъщеря си?

# 66
  • Мнения: 5 710
Какво да направим, за да им обясним, че не е редно? Мислите ли, че ние бъркаме?

Защо да не е редно? Ако те бяха гаджета, а вие с приятеля ти се запознахте покрай тях, пак ли щеше да е нередно Wink

# 67
  • Мнения: X
Да не би авторката да завижда на дъщеря си?
За кое да завижда !?

# 68
  • Мнения: 3 153
За агнешкото, за кое... Всеки обича агнешко, не дърт коч.

# 69
  • Мнения: 54 884
Какво агнешко??? Shocked
Нали са им деца?!

# 70
  • Мнения: 3 153
22 годишното агнешко не е дете на авторката.

# 71
  • Мнения: 54 884
И какво от това?
Нали е приятел на дъщеря ѝ?

# 72
  • Мнения: X
 
22 годишното агнешко не е дете на авторката.
  Без коментар - загубих ума и дума  Shocked
Все едно аз да завиждам на дъщеря си за гаджето й , което може да ми е син . Що за извратено мислене имате или пък аз не съм в час и съм твърде остаряла  newsm78

# 73
  • Мнения: 54 884
И аз това се питам?... Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 10 107
След коментара с агнешкото, май темата е за ключ.
И без това авторката не се появи, а мненията по въпроса й са предостатъчни.

Общи условия

Активация на акаунт