Спечелете сигурна защита от слънцето с HiPP

  • 18 780
  • 207
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 337
Използвам продукти с фактор 30, а понякога и с 50.

# 121
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Използваме 50 фактор цялото семейство - и за детето, и за нас, защото сме с бели, чувствителни кожи. Аз съм най-тъмната от семейството, но все пак достатъчно светла и с нежна кожа, че да имам нужда от сериозна защита. Пък и ме е страх от бенки и подобни неща, които могат да ми излязат, дори лятото на плажа си стоя с тениска  Mr. Green

# 122
  • Мнения: 179
Най-големият фактор-50-ти.

# 123
  • Мнения: 120
Използваме 50- фактор за лице и 30 фактор за тяло Simple Smile

# 124
  • Мнения: 34 810
Използвам 50-ти фактор.

# 125
  • Мнения: 2 345
Използваме фактор 50.

# 126
  • Мнения: X
Имам две дъщери като за голямата ми дъщеря и за малката използвам фактор 30 и фактор 50 .
Когато слънцето е по слабо за голямата използвам фаткро 30 , за малката използвам винаги фактор   50 защото е много бяла  и е с много чувствителна кожа .

# 127
  • Мнения: 411
Ами моята дъщеричка след седмица ще направи 10 месеца и все още не сме ползвали слънцезащитен крем,но определено като му  дойде времето ще бъде фактор 50,че като зная по себе си как от малко слънце веднага изгарям,а тя е като мен беличка...

# 128
  • Варна
  • Мнения: 12
Използваме 50 фактор

# 129
  • София
  • Мнения: 966
Още не използвам, но скоро ще ми се наложи и бих избрала фактор 50.

# 130
  • varna
  • Мнения: 633
За малката ми дъщеря - фактор 50, а за мен и голямата - фактор 30

# 131
  • Мнения: 3 340
 Обикновено използвам 50 фактор за лице и 30 фактор за тяло

# 132
  • Мнения: 2 813
50ти фактор мисля да използваме, т.к. ще е мъничък още Simple Smile

# 133
  • Варна
  • Мнения: 11 394
Обикновено купувам с фактор +30.

# 134
  • Мнения: 70
За детето използвам фактор 50.

Общи условия

Активация на акаунт