Спечелете сигурна защита от слънцето с HiPP

  • 18 780
  • 207
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1
Използвам 50 фактор

# 136
  • Мнения: 119
50-ти фактор използвам, то вече и за себе си, не само за децата, въпреки че имам по-тъмна кожа

# 137
# 138
  • Мнения: 234
До сега не се е налагало да ползвамм, но ще купя с фактор 50 за лятото.

Последна редакция: пт, 22 апр 2016, 07:50 от geri_ms

# 139
  • Русе
  • Мнения: 2 750
Използвам 30- ти фактор, успех!!

# 140
  • Мнения: 512
Използвам 50 фактор.

# 141
  • Мнения: 2 308
50 фактор, за максимално добра защита

# 142
  • На ръба..
  • Мнения: 2 189
Използваме продукти със 50-ти слънцезащитен фактор.

# 143
  • Мнения: 7 656
За малкия ползваме продукти със 30 фактор.

# 144
  • Мнения: 71
Използваме слънцезащитен фактор 50.

# 145
  • Мнения: 188
Това ще е първото лято на бебето ми и все още не съм купила слънцезащитен продукт. Но по принцип се доверявам на фармацевта-какво би ми препоръчал.

# 146
  • Мнения: 1 571
50-ти фактор използвам

# 147
  • Димитровград
  • Мнения: 2 011
Използваме слънцезащитен фактор 30.

# 148
  • sofia
  • Мнения: 3 708
Използваме 50-ти фактор.

# 149
  • Мнения: 55
Използвам слънцезащитен крем с фактор 50.

Общи условия

Активация на акаунт