БИБЛИОТЕКА: Изпитани сайтове за козметика и парфюми. Намаления и промоции.

  • 225 618
  • 645
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 9 479
Happy Weekend

- 15% ОТСТЪПКА*

На всяка сметка с два или повече продукти в парфюмерии
 Douglas и beauty|zone САМО за периода

27 - 29 октомври 2017 г.

Направете уикенда си още по-красив и си подарете
часове за beauty шопинг!


*Отстъпката се дава на каса в периода 27.10.2017 г. – 29.10.2017 г., важи за сметки с два или повече продукта и се прилага върху цялата сметка. Отстъпката не важи за закупуването на Gift Card. Отстъпката не се съчетава с други промоционални предложения и/или талони, както и с отстъпка за рожден ден.

# 211
  • Мнения: 5 903
Имате ли отзиви за този онлайн магазин:

http://lipstick.bg/delivery.html

# 212
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Момичета, някоя от вас пазарувала ли е от официалния английски сайт на Dior?
Имам предвид – чрез превозвач.
Плащането с български карти минава ли и може ли да се ползва PayPal?
Някакви други особености?
Благодаря предварително! bouquet

# 213
  • Мнения: 993
zachoveka.com - май отскоро имат сайт и гледам във фейса, че пускат постоянно разни промоции. Старозагорските мацки сигурно го знаят, бил стар магазин иначе. Няколко пъти съм пазарувала от тях, включително последното ми ароматно попадение: https://zachoveka.com/edp-marry-me-30-ml-lanvin Супер добър е!
А в магазин "Дъглас" повече не стъпвам! От варненския в мола си взех "Terracotta" на Guerlain и после видях по сайтовете, че е с 40-50 лв по-евтин Честно казано, много ме хвана яд, въпреки че си го взех с подаръчен ваучер.

# 214
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
А в магазин "Дъглас" повече не стъпвам! От варненския в мола си взех "Terracotta" на Guerlain и после видях по сайтовете, че е с 40-50 лв по-евтин Честно казано, много ме хвана яд, въпреки че си го взех с подаръчен ваучер.

Разбира се, че парфюмите са по-скъпи в реномираните магазини. Кое ти се вижда странно?

# 215
  • Мнения: 993
Е, на мен ми е ясно, че ще е по-скъпо, защото е и в мол, където наемите са сериозни, но все пак 50 лв не е малка надценка, не е ли така?

# 216
  • Мнения: 1 095
Момичета, свободен пазар, всеки търговец определя сам цените, имате избор. Не че да защитавам даден търговец, но не виждам нищо нередно.

# 217
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Е, на мен ми е ясно, че ще е по-скъпо, защото е и в мол, където наемите са сериозни, но все пак 50 лв не е малка надценка, не е ли така?

50 лв. е сравнително малка надценка. Понякога разликата между цените в мола и тези в сайтовете е от порядъка на 150 лв.
Всеки си избира от къде да пазарува. Аз лично не се доверявам на българските онлайн магазини за козметика – съответно, пазарувам само от реномирани физически обекти в България и от чуждестранни сайтове.

# 218
  • Мнения: 993
Така е, да. Всеки си избира откъде да пазарува. Аз предпочитам да не плащам повече за едно и също нещо. Разбира се, изключвам твърде евтините аромати, които в 99,9% от случаите са ментета. Simple Smile

# 219
  • София
  • Мнения: 9 479
zachoveka.com - май отскоро имат сайт и гледам във фейса, че пускат постоянно разни промоции. Старозагорските мацки сигурно го знаят, бил стар магазин иначе. Няколко пъти съм пазарувала от тях, включително последното ми ароматно попадение: https://zachoveka.com/edp-marry-me-30-ml-lanvin Супер добър е!
А в магазин "Дъглас" повече не стъпвам! От варненския в мола си взех "Terracotta" на Guerlain и после видях по сайтовете, че е с 40-50 лв по-евтин Честно казано, много ме хвана яд, въпреки че си го взех с подаръчен ваучер.
На мен сайта ми изписва следната грешка"
This site is not secure

This might mean that someone’s trying to fool you or steal any info you send to the server. You should close this site immediately.



Recommended iconClose this tab



More information  More information 


Аз предпочитам да не се лакомя за 40-50лв  и да ме гложди мисълта, че съм си взела поредното скъпо менте после. Предпочитам от физически магазин да си го взема, в период на акция или намаление, но да съм 100% сигурна, а не после да ходя по магазините и сравнявам евтино придобитият ми аромат с автентичният такъв. Naughty

# 220
  • Мнения: 993
Хм, копче, не знам защо ти дава така, аз сега цъкнах на линка и е ок. Simple Smile Иначе аз никога не бих си купила нещо съмнително евтино, защото знаем приказката, че прекалено евтиното накрая винаги излиза скъпо. Преди време моето свеки подари на мъжа ми някакво парфюмче и като се загледах във флакона, пише BOOS вместо BOSS. Grinning Ама бабешка работа, купила го от улицата нейде... Ментаците винаги се усещат, няма как Boss да струва 10-15 лв, разбира се.

# 221
  • Дружба 2
  • Мнения: 38
https://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0-19359170/gucci-r … %B5%D1%80#message
Какво мислите за тази обява, дали тестерите са оригинални? От дълги години ползвам Gucci Rush и за първи път се замислям за тестер. Просто предложението ми изглежда доста примамливо...

# 222
  • Мнения: 35 968
защо не огледаш и другите примамливи обяви на потребителката?
том форд за 55 лв., диор за 50, мюглер за 38, шанел за 50 ...
според теб всички тези "тестери" възможно ли е да са оригинали, продавани от добра самарянка или просто са ментета, които се пробутват с добра печалба?

# 223
  • Дружба 2
  • Мнения: 38
БЛАГОДАРЯ!

# 224
  • Мнения: 2
Днес дойде парфюма от Parfimo.bg.
Изключително неспокосано изрязан допълнително и подменен QR код за продуукта. На снимката се вижда дори през целофана, че е изрязан и залепен допълнително върху опаковката.
Никога от производителя не биха си позволили такова нещо! Няма нищо общо с оригинала!
Не бих закупила повторно от сайта!  

Последна редакция: вт, 05 дек 2017, 19:55 от potrebitel_1965

Общи условия

Активация на акаунт