Клуб на многодетните родители

  • 14 140
  • 339
  •   1
Отговори
# 30
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Аз ще гледам да дойда!Устройва ме часа-имам удобен транспорт от Търново!Удобно ли ще е с децата?Евентуално мога с малкият да съм,но дали ще слушат като се събереми заговорим за по-сериозни неща?teddyvas аз ще съм без съпругът

# 31
  • София
  • Мнения: 1 677
Мен ме устройват и датата,и мястото,и часа Joy
Дидка,както се очертава и аз ще съм без съпруг Sad,но с деца LaughingМоже би Пепи няма да е с нас,защото по това време е на курсове за кандидатстване след седми клас.
А моята покана за преспиване остава,ако няма с какво да се приберете.

Цвета,какво точно ще обсъждаме на тази среща?

# 32
  • Мнения: 532
Аз със сигурност ще съм с деца или поне с едно, ако успея да дойда. Не мога да кажа 100%, но се надявам да се организирам.  Praynig

# 33
  • Мнения: 3 740
Цвета,какво точно ще обсъждаме на тази среща?

Ще се запознаем една с друга. Hug
Ще се запознаете с Ева Борисова или някой друг от УС. /Аз вече ги познавам Laughing/
Ще обсъдим името на клуба, целите му, средствата, с които ще ги постигнем. Кой каквито идеи има, да не се притеснява да ги сподели, всичко може да се окаже полезно. От асоциацията ще ни помогнат, но ние трябва да измислим за какво.

Аз със сигурност ще съм с деца или поне с едно, ако успея да дойда. Не мога да кажа 100%, но се надявам да се организирам.  Praynig

Много ми се иска да успееш! Имаш ли нужда от посрещане? Другите мами, които ще пътуват, имат ли нужда от някаква помощ?

# 34
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Ох  Thinking дано не ми се объркат плановете,че другата седмица ще си ходя до Варна за два дни,на 18 и 19 май ще съм служебно в София и за 13 май не му се ще да ми разписва командировъчното моичкият,но ще видим..има време за обработка и прегрупирване  smile3560на силите!За сега съм на 50% Weary

# 35
  • Мнения: 532
Имаш ли нужда от посрещане? Другите мами, които ще пътуват, имат ли нужда от някаква помощ?
Цвета, благодаря ти   bouquet няма да имаме нужда от посрещане, живели сме в София повече от 10 години, надявам се няма да се загубим  Laughing Малко ще ни е раничко само да се нагласим и тръгнем, а и ще ни отнеме поне три часа пътуването.   car003 не се знае колко пъти ще ни се наложи да спираме за  smile3550 breastfeeding eat
Не е зле да ни кажете и краен час на срещата в случай, че не успеем  newsm01

# 36
  • Мнения: 191
Аз пак ще съм само духовно с вас  Cry. Много ми идва далеч.
А защо да не си спретнем такава среща на многодетните във Варна, ще си водим "протокол" Mr. Green и след това виртуално ще съпоставим идеите от двете събирания ?
А и вие майчета от София и оклностите не ви ли се ходи на море  grinning039?
Знам, че е малко егоистично но много ми се иска да се запозная с вас   bouquet.
Имам и друго питане всички ли сте получили въпросници, защото аз не  Sad?

# 37
  • Мнения: 470
Аз не съм получила все още въпросника.
А за часа ще се съглася, разбира се и за по-ранен, но за пътуващите отдалече с бебенца ще е много притеснително да бързат. Като знам до вилата какъв кошмар е пътуването -то не са повръщания, ревове, тръшкания, претенции...направо шапка й свалям на wright за куража да тръгне на дълъг път с две бебета.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 677
Аз получих въпросника отдавна и го изпратих.
Wright наистина е много смело от твоя страна да тръгнеш с две сладурчета на дълъг път.Ние днес се прибрахме от провинцията 200км и Анди заспа почти веднага след тръгването.Но радостта ми беше краткотрайна...събуди се след 50мин.и до София ми изви ръцете от различни пози.Имаме едно столче,но не го слагаме в колата-Лада,защото ни е много тясно отзад .
Мами3 аз също много искам да се запознаем и затова правя планове,ако ще Господ,да дойдем на море в близост до Варна.Досега не сме били на море и мноооооооого ми се ходи.Е, и аз като Дидка,не съм манекенка,но дано да успеем да го организираме,ще се топна в морето.... Joy

# 39
  • Мнения: 3 740
Момичета, прави сте, че за пътуващите е трудно да пристигнат в този час. Да се разберем за 11.30-12? Утре ще се обадя в асоциацията, за да проверя дали и за Ева е удобно.

# 40
  • Мнения: 3 740
Някой има ли идея какво да правим, ако вали?

# 41
 newsm63 Как мога да стана член на вашия клуб?Моите слънца са-Калина на 4год,Веселина на2,10месеца и Александър на 5месеца и 7дни

# 42
  • Мнения: 3 740
Клубът е към Асоциация "Родители". Ако искаш да членуваш официално в него, трябва да станеш член на асоциацията. Ако те интересува, пиши ми на лични - да ти изпратя условията за членство, молба и т.н. Иначе си имаме тема на многодетните майки, в която си добре дошла!  bouquet
Моля някой да даде линк към темата, че не знам как става. Embarassed Или просто я потърси на 1-2 страница. Радвам се, че се присъединяваш към нас! Hug

# 43
  • Мнения: 3 740
Момичета, пак за срещата.
На 13.05., в 11.30 часа, в Коколандия. Ако вали, предложението на Ева Борисова е да се срещнем в кафето на галерия "Натали" - на ъгъла на "Гурко" и "Шишман". Някакви съображения?
Колко души ще бъдем?

# 44
  • Мнения: 470
Ние петимата сме там, дано не вали!

Общи условия

Активация на акаунт