Магията на изтока - тема 46

  • 43 216
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • MJF
  • Мнения: 8 569
мммм  yes yes направо оценка 6+1 за кафето и закуската 2в1  Hug. Вече съм така  1swing, че иначе Park Hae-Jin ме напрегна. Ами мяркал ми се е на екрана ама не с  eat, то направо като гледам от East of Eden  Thinking. Пък Бини си похапва на екрана  Mr. Green още в първия ми кор. сериал. Той си е с предимство при мен, въпреки неволите / липсите му  от екрана ми от ....  Thinking вече не помня от кога  Crossing Arms. Нека е така на пъвата страница та белким се "засили".
Kniaginiata, споко, включвай си се  при желание. Hwang Jung-Eum  като я видя автоматично си присламчвам мишока до мен, че не се знае кога ще намаляваме дружно звука на екс Mr. Green. Гласовита дама си е  Laughing.
Ей дането,  на клипа от воле и даже в профил познах пианиста  Simple Smile
Misaeng  9  изгледан.
Скрит текст:
Таман станаха "тримата от запаса" отбор и ... се появи "голям" помощник   Whistling .  Blush сега ме мързи да търся в каста без снимки въпросния герой, но гледалите може и да се сещат до къде съм. Големи изпитания за всички "новаци". Както каза дамата сред тях, никой не ги е подговил за това на което са свидетели. Героя на Oh Min-Seok ме подсети за този му в Kill Me, Heal Me. В KMHM се  Thinking за какво изобщо е там  Mr. Green, а тук горе долу същото, егати и обучението на поверения му новак. Но най -съпричастна съм към героя на Byun Yo-Han-  поне "право куме в очи " си каза несъгласието на издевателстащия над него пряк старши служител.  ooooh! за облеклата, прическите и интригите едно време не знам но гледайки тази корпоративност - мама мия.  Crazy. Само да си тотално перде виждам изход но пък венага всички ще те нарочат за надут, некомуникативен, че и доста абсудни за мен епитети - незаинтересован, немотивиран и прочие  Whistling

# 16
  • Мнения: 9 180
2в1  bouquet за новата тема.
Много е катеричочеста Heart Eyes Heart Eyes

Нищо не съм гледала от (или поне свързано) с Азия Embarassed
Само едно аниме,от време на време Mr. Green - Noragami Aragoto

# 17
  • MJF
  • Мнения: 8 569
Проверих кое е туй аниме, че нали чакам едно на кънки.  Blush ама съм забравила името ,  та за всеки случай  Simple Smile

# 18
  • BG
  • Мнения: 4 456
2в1, мерси за новата тема, много е оригинална bouquet
Аз ще се включа с едни момчета, KNK, които не ги знаех, обаче докато слушах  днешните изпълнение от Music bank ги забелязах и много ми харесаха, и песента хубава, и изпълнението на ниво, и момчетата симпатяги Laughing  много приятни  гласовете им , даже сега докато пиша съм си я пуснала да върви, ще има да я слушам цяла вечер Grinning ( утре ще ви пусна другата им песен Knock, която също ми хареса Grinning)



Започнах един корейски сериал, забележете-100 еп., обаче са кратки по 20-30 мин. интересен ми е, все още се излъчва и са преведени 36 еп. при рускините, обаче те може и да са ми достатъчни, като се знам как имам навика да ги зарязвам  Wink да кажа и кой е сериала, де Heaven's promise.
Новият сезон на Викингите голямо разочарование се оказа, не съм очаквала така да се случи.

Последна редакция: пт, 22 апр 2016, 21:33 от нощен гост

# 19
  • DE
  • Мнения: 9 068
Интрото и пиано мотива на KNK подозрително ми приличат на Passenger - Let Her Go  newsm78
Я да видим кой ще участва в новата версия на "Великолепната седморка"  Grinning

# 20
  • BG
  • Мнения: 4 456
Не знам кое на какво прилича, обаче аз си ги харесах и край Laughing

# 21
  • DE
  • Мнения: 9 068
Браво на младежите, аз докато зацепя какво пеят, добре че погледнах заглавието  ooooh!
И все пак все очаквах Джунсо и Хиро да викнат и да чуя писъка на Макс  Laughing

# 22
  • BG
  • Мнения: 4 456
Браво на младежите, аз докато зацепя какво пеят, добре че погледнах заглавието  ooooh!
И все пак все очаквах Джунсо и Хиро да викнат и да чуя писъка на Макс  Laughing
Впечатлена съм от вокалните им възможности, толкоз много не съм се впечатлявала откакто чух Бекс и Чен да пеят Really I Didn't Know. Ще пусна и другата им песен Knock, да не досаждам на останалите и утре с тях, макар че не им обещавам, може и да досаждам Wink

# 23
  • DE
  • Мнения: 9 068
Изобщо не вярвам да досаждаш на някого. Обаче си виновна, че ми се дослуша старата гвардия  Crazy
ДБСК и "Болеро"  Heart Eyes

# 24
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Да се запиша в новата тема. bouquet

# 25
  • BG
  • Мнения: 4 456
дането, хубава музикална вечер си направихме с тебе Laughing

# 26
  • Мнения: 640
С кем из парней YG Entertainment Ли Хай хотела бы встречаться и чем пахнет закулисная жизнь?

Скрит текст:
Lee Hi / Ли Хай откровенно поделилась своими мыслями в недавнем интервью для издания MyDaily. Она сказала, что очень маловероятно, что она будет с кем-то встречаешься из семейки YG Entertainment.
Один из вопросов в интервью звучал так: "Допускаете ли вы отношения с артистами YG"?
Покачав головой, она объяснила: "Мы обычно практикуемся все вместе в одной комнате. Однако, наш внешний вид абсолютно отличается, от того что вы видите на сцене".
Ли Хай рассказала об отсутствии гламура за кулисами, и что встречи с противоположным полом далеки от романтических.
"На самом деле я не крашусь ежедневно. Мне становится некомфортно, поэтому я просто умываюсь и все. А иногда я выхожу сразу после пробуждения. У парней-айдолов другая проблема, они очень сильно потеют и дурно пахнут. Иногда мы не узнаем друг друга, если мы не нанесли привычный макияж и одеты в повседневную одежду".

След тези думи едва ли някое идолче, ще се приближи до нея. Joy

# 27
  • София
  • Мнения: 15 452
Нова тема, а аз се чудя, защо никой не пише. Благодаря  newsm51 ! Въпреки,че не съм от активно пишещите, поне съм от четящите и текущо гледащите , та се записвам. . Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 562
2в1, страхотно начало на новата тема!!! Hug Hug Hug Аз искам с Бини да закусвам и пия кафенце Embarassed, много ми липсва този мой трапчинко, и аз тая надежда  да го гледам в хубав сериал, но уви, кога ли ще е това?!

Тайна, и аз като теб, гледам доста текущи и нетекущи сериали, чета редовно, но много не съм активна в писането newsm78

Добре дошли на новите попълнения, в нашата тема наистина е много, много приятно и весело Joy

От мен хубав Бини с хубаво куче txtloves Two Hearts Two Hearts

# 29
  • BG
  • Мнения: 4 456
freedoms, Зверчетата вече са с един по-малко, вероятно знаеш новината.
Този Heaven,s promisе все по-интересен ми изглежда, ще стане накрая така, ме  ще изгледам всичките му еп., след като ги излъчат де.

Общи условия

Активация на акаунт