Хасково - 20

  • 123 709
  • 755
  •   1
Отговори
# 285
  • от един красив град
  • Мнения: 402
Здравейте, аз искам да попитам някой, дали има впечатление от Дентална клиника "Киряков"? Всичко, което знаете ще ми е от полза. Добри ли са зъболекарите? Имам пломби за смяна и мисля, че кариес.
След време ще си поставям имплант на един зъб, който счупих и още събирам информация, за да се ориентирам къде.

# 286
  • Мнения: 21
Привет, дами! Препоръчайте ми хотел в Хасковските бани за почивка... с вътрешен басейн, който да работи през зимата. Идеята ми е да идем с мъжа ми и да си направим ... релакс за ден както се казва.. басейн, малко спа може би и вечерта обратно в Хасково - без нощувка. Благодаря!  bouquet

# 287
  • Мнения: 806
Момичета,къде продават тюл?

# 288
  • Мнения: 21
Момичета,къде продават тюл?

Сещам се за два магазина от където съм си купувала пердета и мисля, че съм виждала тюл за декорация... незнам на теб за какво ти трябва точно, та.... единия е на кръстовището на светофара срещу аптека Селен и зеленчуковия, а другия до Килера на 21 век. Хубав ден!

# 289
  • Мнения: 806
Благодаря!  Ще проверя,трябва ми за ушиване на пола.

# 290
  • Мнения: 37
Здравейте, някой знае ли дали е възможно да се сключи граждански брак в общината, без церемония и каква е цената.

# 291
  • Мнения: 6 940
Може, не знам каква е цената обаче. Процедурата се извършва в една стаичка два на два, не е никак тържствено Rolling Eyes
Звънни на 038 603397

# 292
  • Мнения: 37
Обадих се, струва 20 лв., доколкото разбрах за делничен ден.

# 293
  • Мнения: 6 940
В залата доколкото помня беше 80лв. или това беше за църквата. Спомням си само, че искаха 120лв. за изнесена церемония.
Много зависи и от хората, ние лично не сме си и помисляли да спестим точно от това-самата обстановка, музиката, речта-така хубаво да ти заседне буца на гърлото -друго си е Simple Smile

# 294
  • Мнения: 37
Не е въпроса в парите, но не бих дала 100 лв за два подписа. Не сме привърженици на сватбите и ритуалите свързани с тях, по- скоро ще го направим от правна гледна точка.

# 295
  • Мнения: 350
Здравейте, дайте предложения за педиатър в Хасково, който работи на частно и на който мога да му се обаждам в почивни и празнични дни и да преглежда децата срещу заплащане, когато се наложи. Единственият такъв се сещам за д-р Марчева, но не знам дали преглежда в почивни и празнични дни. Категорично не искам да ходим в Дежурния детски кабинет, имам лоши спомени от там.

# 296
  • Мнения: 683
Марчева работи в събота до обяд. Всъщност всеки ден е до 13 часа. Извън работно време не съм сигурна дали вдига телефон.

# 297
  • Мнения: 523
По принцип съм чувала,че Христов си вдига телефона денонощно. Не е частен обаче,дали е добър нямам лични наблюдения.

# 298
  • Мнения: 21
Не е въпроса в парите, но не бих дала 100 лв за два подписа. Не сме привърженици на сватбите и ритуалите свързани с тях, по- скоро ще го направим от правна гледна точка.
В Димитровград е безплатно да сключиш брак, до колкото си спомням... попитайте там, и късмет в живота... щастие и ... всичко най! По спомен пак мисля, че и в Минерални бани също е безплатно...
https://www.dimitrovgrad.bg/bg/grazhdanska-registratsiya-i-admin … ski-brak-original

# 299
  • Мнения: 21
Здравейте! Някоя от Вас да е кандидатствала във филиала в Хасково на Тракийския за акушерка или мед. сестра? Бих се радвала да ми пише на лично! Благодаря!  Heart Eyes  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт