90-дневна диета: Килцата стопи и фиданка стани – тема 335

  • 39 731
  • 713
  •   1
Отговори
# 75
  • Targovishte
  • Мнения: 5 264
Добро утро, банда  bouquet

ИРКА  Hug Hug Съчувствам ти за зъбобола и лечението. Пустите му пари - ужасно много. Но пък са за здраве. Дано всичко мине по-бързо и по-безболезнено  bouquet
ПЕШЕХОДКА  Hug страхотно кафе, патенцето и аз няма да го пипам  Naughty
ДЖУЛ  Hug Hug от таблета вкъщи не ми се отвори закуската, но тук, в редакцията, вече я виждам и... обирам  Hug bouquet

МИМИ  Hug Hug Кеф си е, ама се лепи на паласките  bouquet

Благодаря на всички, които похвалихте моите деца  Hug Hug Hug

Така, днес времето е против мен - студено, гадно, почти валежно. Че и духа като за последно. Малката принцеса като излязохме за градината ме помоли в заповеден тон: "Веднага ме гушни!". Студено й беше, а не беше леко облечена.

Кантарев пък ме изненада - вместо очаквания плюс - минус 300 грама  newsm78 Май ме взима за мезе и ми се подиграва  newsm78 То ако ще е така - всяка вечер на ирландска ракия ще я карам  hahaha

Менюто днес: З - фреш от два портокала и половина (уползвотрих ги малко след крайния им срок за годност); О - шопска салата и парче постна пърленка (отскоро ги продават в магазин наблизо и винаги са топли, а на етикета така си пише: постна! общо 400 грама са); В - пак същата салата

Нищо че е понеделник - пожелавам ви прекрасен ден! И успешна кратка седмица!  bouquet Hug  bouquet

# 76
  • Мнения: 1 623
Добро утро  Hug
Днес едва станах от леглото. МНого ми се спи и е едно мрачно...
Джу, благодаря за кафето. А как ми се хапват черешки...
Пешеходче, Hug Hug И аз този лебед не искам да го пипам.
Ир, многооо гадно, много.
Днес варива:
З: банан, О: постна мусака, салата, В: неясна. Ще пътувам еи ще търся нещо в консерва без захар.
За мотивация: http://www.obekti.bg/chovek/15-vdhnovyavashchi-hora-koito-demons … t-strahotna-volya

Последна редакция: пн, 25 апр 2016, 08:43 от izgariashtata

# 77
  • Мнения: 113
Добро утро и от мен на всички Hug
Днес съм вече доволен от кантара Simple Smile освен ,че върнах плюса от белтъците и съм и на минус... днес -0,9кг от вчера... 100,7кг Mr. Green Sunglasses

Менюто за днес ще е...
Банан
3 ПФХ с лютеница + домат и краставица
Нещо сладко, но още ен съм го решил какво ще е + редче черен шоколад Simple Smile

Хубав и усмихнат ден на всички и успешна седмица Simple Smile bouquet

Г-н Режимен Според мен баш салатите са ти нужното нещо - не е въпросът да преяждаш, а да започнеш първо със салата и така да не изяждаш по-скромна порция от режимната храна (особено на вечеря).  Peace Слушай Курдов и GenniWink
Яснооо Peace Ще наблягам на салатите с всяко ядене Simple Smile

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Добро утро.
След белтъци днес +0.300,ама закъснях с вечерята...в 20ч ядох  ooooh!

Днес ден 18-варива
З-банан,кафе
О-леща и салата,филийката
В-пак леща и салата

Довечера ще ви чета,че мн сте изписали.

# 79
  • Мнения: 1 780
Не ми се мисли как ще си объркам режима с предстоящите ВД празници.

# 80
  • София
  • Мнения: 1 193
Добро утро и от мен!
Отказвам да се меря. След празниците и след като малката тръгне на ясла мисля да се меря. Стоенето в къщи си казва думата. Не мърдам и това е. Времето е ужасно, не можем да излизаме навън  и не се движа достатъчно.
ИРКА, съчувствам за зъбоправенето. Минах едно такова преди няколко месеца. За щастие минах с 1 имплант и 1 мост 3-ка. Много са парите при теб, но ги влагаш в себе си, така че горе главата  Hug.
Момичета, благодаря за кафето и закуската!  Hug

За днес
З-ябълка
о-леща+салата+фпх+люто чушле
в-половината от обяда

Лек ден!

# 81
  • Мнения: 1 623
Glamour, а защо трябва да си омажеш режима понеже са празници? То поводи винаги ще има, ама така само си вредиш и забавяш резултата. И аз на 6-ти се падам плодов, ама не ми дреме особено какъв празник е....

# 82
  • софия
  • Мнения: 2 921
Здравейте! Днес след белтъци задържам, менюто е закуска ябълка, обяд и вечеря- варени картофи, задушени зеленчуци и салата от краставица, за обяд и фпх.
Успешна седмица.

# 83
  • Мнения: 1 780
Glamour, а защо трябва да си омажеш режима понеже са празници? То поводи винаги ще има, ама така само си вредиш и забавяш резултата. И аз на 6-ти се падам плодов, ама не ми дреме особено какъв празник е....

 Притеснявам се и още как - на 29-ти ми  белтъчен - което е добре, но следващите два дни .... ще са повод за нарушения smile3538 събота -  50-ти РД на приятелка, гости в неделя с празничен обяд, червени яйца, домашен козунак ....  все изкушения за моята грешна душа  Embarassed

# 84
  • София
  • Мнения: 2 009
здравейте компанията:)
мрачно време, но дано имате ведро настроение:)
аз след три дни разделно хранене и без други нарушения, снощи Спаска ме "застави" да оплескам всичко:)ММ донесе снощи мостри за торта, за да изберем какво да поръчаме за РД на малката и душата ми грешна не издържа:)хапнах по малко:)
за днес нямам никаква представа какво да ям, имам един куп задачи просто...
прекрасен ден на всички  bouquet

# 85
  • Мнения: 911
demmy. Благодаря за новата темичка  newsm51

След вчерашния Плодов - 800кг
1 - фреш портокал
2 - ябълка
3 - банан
4 - 2 банана
5 - ягоди

С малко закъснение .. Честит имен ден на всички именници. Да сте живи и здрави,много упорити и с лекота да постигате целите си  bigdance2

Днес Белтъчен
З - фреш портокал
О - кюфте , кебапче , пържолка с краставица и 1 филийка
В - още не съм решила

Хубава и успешна седмица от мен  Hug Hug Hug

# 86
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Добро утро бандааа, то станало вече добър ден, чудесни кафенца днес Hug
Ирка, да минават тия проблеми, че аман вече, и ние започнахме само тук да си правим зъбите, че от тия БГ светила по малките градове, после все проблеми. Дано скоро всичко е зад гърба ти Hug Hug Hug
Гламур, и аз незнам защо се тюхкаш за празниците, хапваш каквото ти е за деня и не виждам чак такава драма, режима е супер и ще можеш да ядеш и яйца и козунак в определени дни Crazy Не се съботирай сама Peace
г-н Режимен, салатите са, за да не ядеш манджорляци, хапваш една голяма салатка, и една малка купичка манджа, резултата ще е по-добър Peace
Бандичка, хайде да се похваля, днес запазих апартамент в Поморие, и живот и здраве на 11 юни сме на моренцеее grinning039 grinning039 grinning039
Днес съм белтъчен и се взимам в ръце, че няма да вея сланини лятото Blush
З- нес кафе с кокосово мляко, фреш портокал вероятно newsm78
О-крилца и парти бутове на фурната, салата домати
В- КМ
Лек ви ден от мен, днес имам мааалко домашен фитнес и ще се подлагам на разкрасителни продцедури, че съм като луда в главата hahaha Joy

# 87
  • София
  • Мнения: 11 127
Добро утро!
Днес кантара ме зарадва. Почти си върнах килограмите, само 500 гр. още.  Grinning
Мисля да започна да закусвам с фурми вече иначе съм си все гладна.  Confused
За днес не знам какво ще е менюто все още.
Леле какво става с това нашествие на Спаските ?! Да не са в отпуск ?  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 642
Добро утро на всички. Днес съм на варива 125 гр ориз на салата. Кантарът упорито не мърда, за 5 дни едва -600 ooooh! Уж спазвам всичко с изключение на захарта в кафето, нея я намалям постепенно. Явно някъде бъркам или прекалявам с порциите.
Хубав ден.

# 89
  • Мнения: 3 347
Ей,мацки,свиркайте друг път като има ферментирало парти   Mr. Green.
 Леле,Джули,ослюнчих се яко  #Silly-и кафето както го обичам,и чашката от любимите ми,а пък за черешите да не говорим,направо захапаха таблета  tooth.
   Ир  Hug.Надявам се най-неприятната (и скъпа) част да е била тази.
   Пешеходка,добре си се завърнала.Неприятно че нещо те е разочаровало,явно наистина извън сезона не е добра идея да се посещават летните курорти.
   Курдов,да не подпукахте ирландското дето е за бала  Laughing.Майтапа на страна,и кантара ти е показал че не си прекалил.Знаеш,че след няколко месеца и двете ти деца ще са далече,просто се наслаждавай на времето си с тях. Peace
   Изгаряща,много интересно и мотивиращо,особено младоженците  bowuu
   Мелани,страхотен -! coolcool
   Миленски,как е пъпчивка?
Ох,изтормозих се с този таблет  Tired.
   Днес големия не го пуснах на у-ще,че от вчера е с разстройство,а днес почва и да кашли.Яко  Confused.Аз още нямам глас,но имам вкус вече и съм гладна  eat  hahahaЗакуската беше 3кивита,другото още не е ясно.

Общи условия

Активация на акаунт