Нови придобивки в гардероба - 44

  • 188 796
  • 744
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 604
... два сутиена от намалението на Ан Самърс:  Simple Smile

Скрит текст:

# 556
  • Мнения: 567
Боти естетствена кожа simen
Скрит текст:

# 557
  • Мнения: 567


Както и спортен гащеризон от Алиекспрес :



[/quote]
Може ли линк?

# 558
  • София
  • Мнения: 3 914
Една класика от мен подарък  Heart Eyes
Само още една чанта ми трябва и една раничка, след което приключвам с чантите. Blush

Честита и със здраве да си я носиш! bouquet Прекрасна класика!

Аз получих тази и съм много доволна:

# 559
  • София
  • Мнения: 2 512
Една класика от мен подарък  Heart Eyes
Само още една чанта ми трябва и една раничка, след което приключвам с чантите. Blush

Честита и със здраве да си я носиш! bouquet Прекрасна класика!

Аз получих тази и съм много доволна:


Честита да ти е! Чуден син цвят  Heart Eyes Цяло лято бълнувам за синя чанта, ама така и не се сдобих  Laughing

# 560
  • София
  • Мнения: 3 914
sympathy, благодаря! bouquet

Точно такова синьо и аз нямах  Laughing, а ми трябваше за едни обувки  Flutter.Тъй като ги снимах, мога  да сложа и реална снимка.


# 561
  • София
  • Мнения: 2 512
sympathy, благодаря! bouquet

Точно такова синьо и аз нямах  Laughing, а ми трябваше за едни обувки  Flutter.Тъй като ги снимах, мога  да сложа и реална снимка.



Страхотно съчетание!!!  newsm10 А и според мен тази чанта ще върви с доста други цветове, както и ще се връзва с всички дънки  Peace

# 562
  • София
  • Мнения: 11 825
Страхотна чанта,със здраве да си я носиш!

# 563
  • Бургас
  • Мнения: 1 137
И чантата и обувките са много хубави.
Със здраве да ги носиш.

# 564
# 565
  • Мнения: 2 447
sympathy, благодаря! bouquet

Точно такова синьо и аз нямах  Laughing, а ми трябваше за едни обувки  Flutter.Тъй като ги снимах, мога  да сложа и реална снимка.



Това синьо е много хубаво! Heart Eyes
Със здраве и усмивка да си я носиш! Hug

Боти естетствена кожа simen
Скрит текст:
Много красиви! Heart Eyes

# 566
  • Мнения: 46
Момичета, имам молба ,снимах тайничко една рокля, която е на витрината на магазин HERRY в Добрич,защо тайно ли??
Ами роклята е аранжирана на витрината,последна е,аранжировката нямало да се развали до края на август. За тази рокля има още три кандидатки, аз съм четвъртата.Записаха ми телефона, ..но продавачката категорично отказа да покаже етикета за да видя кой е производител все пак.....със извинението ,че така ще развали "манекена".
Момичета,помогнете ми, зная ,че в този магазин зареждат неща на POLOGARAGE и HERRY. Не съм пазарувала онлайн, гледах в сайтовете на тези две фирми, но не видях нищо подобно.
Роклята е мечта от моите сънища... и продължение на романите на Джейн Остин. Ако някой знае нещо , нека да сподели.
Благодаря ви!!

# 567
  • Sofia
  • Мнения: 15 680
   Ами, дай снимката, която си направила тайно. Как да ти помогнем, инак? Laughing Отношението на продавачката направо ме сащиса. Shocked Според мен, нарочно не ти е казала кой е производителят, как така не знае. Thinking

# 568
  • Мнения: 549
sympathy, благодаря! bouquet

Точно такова синьо и аз нямах  Laughing, а ми трябваше за едни обувки  Flutter.Тъй като ги снимах, мога  да сложа и реална снимка.



Това синьо е много хубаво! Heart Eyes
Със здраве и усмивка да си я носиш! Hug

Боти естетствена кожа simen
Скрит текст:
Много красиви! Heart Eyes
+1

# 569
  • Мнения: 46
От радост, че успях да направя снимката, забравих да я постна тук Simple Smile)Знае продавачката, знае..Simple Smile) , В този магазин , влязох като клиент миналото лято, поисках да си купя нещо , което много ми беше харесало.Помолих да ми дадат дрехата с моя размер за да я премеря.Тя ме огледа от глава до пети и ми каза:
Това няма да ви отива.
Аз се шашнах, върнах ,дрехата без да кажа нищо излязох и  си я купих от друг  бутик в града ни Simple Smile
Бях се зарекла да не влизам повече в този магазин, ама какво да направя,това е роклята на моите мечти:)))

Последна редакция: вт, 23 авг 2016, 20:30 от Романтичка

Общи условия

Активация на акаунт