Проблем с телефон - не показва името на контакта

  • 9 126
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 558
Здравейте! Не открих тема, в която да задам въпроса си, затова отварям нова...
От скоро съм с телефон Huawei Y625, който в началото показваше имената на контактите при входящи повиквания, но след това спря и ми изписва само номера  Tired Промених няколко номера в указателя ми да започват с +359 вместо с 0 и тях започна да ги показва с имената им, но от два дни и тях не ми показва.  ooooh!
Не знам някаква настройка ли не е както трябва? Имали ли сте такъв проблем?  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 1 292
Скрит текст:
Здравейте! Не открих тема, в която да задам въпроса си, затова отварям нова...
От скоро съм с телефон Huawei Y625, който в началото показваше имената на контактите при входящи повиквания, но след това спря и ми изписва само номера  Tired Промених няколко номера в указателя ми да започват с +359 вместо с 0 и тях започна да ги показва с имената им, но от два дни и тях не ми показва.  ooooh!
Не знам някаква настройка ли не е както трябва? Имали ли сте такъв проблем?  Rolling Eyes
Често проблема е дублиране на номера - например имаш го записан в телефона, но и в SIM картата. Пробвай просто да смениш SIM-а с друг и да набереш отново някои от номерата - просто да го набереш, не да го избираш от списъка с контакти.

# 2
  • Мнения: 187
Случва се и когато е избрана само едната памет за показване - например само телефона, а контактите са запаметени на СИМ картата. Провери си настройките на контактите за SIM/телефон показване.

# 3
  • Мнения: X
Имах същия проблем с моя Асус. Прехвърлих всички контакти от СИМ в апарата, рестартирах го и се оправи.

# 4
  • Мнения: 2 558
Ох, ще ги прегледам кой къде е, че имам на картата, на телефона, в Гугъл акаунта....  ooooh! Ще оставя освен само тези на картата и ще пробвам какво ще стане.  Peace

# 5
  • Мнения: X
Не на картата, точно това прави проблем.
Ако номерата са в телефона и имаш синхронизиране, автоматично контактите ти отиват и в облака. Имаш 2 варианта:
1. преместваш номерата от СИМ в телефона и ги изтриваш от СИМ
2. копираш ги от СИМ в телефона и после задаваш като единствена памет апарата.

Аз пробвах вариант 1 и пак след няколко часа контактите просто ги нямаше, затова минах на вариант 2 и повече проблеми не съм имала.

# 6
  • Мнения: 31 834
Здравейте! Не открих тема, в която да задам въпроса си, затова отварям нова...
От скоро съм с телефон Huawei Y625, който в началото показваше имената на контактите при входящи повиквания, но след това спря и ми изписва само номера  Tired Промених няколко номера в указателя ми да започват с +359 вместо с 0 и тях започна да ги показва с имената им, но от два дни и тях не ми показва.  ooooh!
Не знам някаква настройка ли не е както трябва? Имали ли сте такъв проблем?  Rolling Eyes

Имала съм такива случаи. И аз съм с Huawei, не помня модела. Но при мен е временно. Рестарт го оправя, а дори и да не го ресна, пак се оправя.

# 7
  • Мнения: 3 841
Здравейте! Не открих тема, в която да задам въпроса си, затова отварям нова...
От скоро съм с телефон Huawei Y625, който в началото показваше имената на контактите при входящи повиквания, но след това спря и ми изписва само номера  Tired Промених няколко номера в указателя ми да започват с +359 вместо с 0 и тях започна да ги показва с имената им, но от два дни и тях не ми показва.  ooooh!
Не знам някаква настройка ли не е както трябва? Имали ли сте такъв проблем?  Rolling Eyes
И аз съм стози от промоционалния пакет и вече му се дразня:(Друг недостатък е ,че няма лед уведомления-постоянно трябва да проверявам дали някой ме е търсил,писал и т.н. Crossing Arms

# 8
  • Мнения: 505
На мен ми изчезват иконите на някои приложения. Аз съм със Сони. Напоследък започнаха да ми изчезват и имена от листа с телефоните Sad Вече се отказвам да се чудя какво става и къде е проблема.

# 9
  • Мнения: 1
Решението е много просто. Пред всеки контакт се добавя +359 после номера на контакта, без нулата. Например: +359888 и т.н.

# 10
  • Мнения: 2 558
Не е решение това  Wink

Общи условия

Активация на акаунт