Къде в Пловдив? - 64 тема

  • 72 391
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 757
От Лекси взех аз бели яйца. 30 бр. за 5.99 лв.
Оооо супер, ще мина да взема. Имам непоносимост към Метро.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 3 573
И аз тук!

# 17
  • Мнения: 2 194
И в Кауфланд има бели яйца.

# 18
  • Мнения: 58
Къде има най-голям избор на семена за цветя и торове,но да не е склад на едро?Може и на отделни места.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 3 363
На бул. "Христо Ботев" до Военна болница отскоро има магазин за шоколадови бонбони. Да знаете на коя фирма са и дали са хубави?

# 20
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Запис  Hug

# 21
  • Мнения: 5 384
На бул. "Христо Ботев" до Военна болница отскоро има магазин за шоколадови бонбони. Да знаете на коя фирма са и дали са хубави?
И аз се интересувам Whistling.

# 22
  • Майничка
  • Мнения: 12 649
Фирмата е "Ирида", първият им магазин е до Новотела.

# 23
  • Мнения: 1 325
благодаря за темата  bouquet

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 40 925
Елфи, bouquet

Аз вчера сутринта взех мн.хубав козунак от фурната за закуски с/у транспортния техникум,ул.Арх.К.Петков.

# 25
  • Мнения: 3 459
Бели яйца вчера имаше и в Кауфланд  Peace

# 26
  • Мнения: 215
Козунаци - Дон Батон зад Четвъртък пазар.

# 27
  • Мнения: 5 607
...Искам да попитам, понеже разбрах, че в Пловдив имало клуб за планински преходи... Нещо подобно и за деца, но с родителите някой да знае?

Туристическо дружество Руен организира доста преходи през годината. В по-леките спокойно могат да се включат и деца, и родители.
Трябва ли да си член,как се процедира изобщо с тур. дружества?

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
За таня бейкъри - и ние сме супер разочаровани!!! Мин великден взехме козунаци на БРУТАЛНИ цени оттам и не си заслужаваха. Но не само козунаците -бяхме клиенти дълго време и на магнолия (кафе ресторанта й) , но това тяхното си е чисто пране на пари и анти клиент политика -скъпо, не достатъчно вкусно и се плаща за всичко ама всичко. Една стая с играчки имаха в магнолията, отначало безплатна, после взеха какичка и дори за клиенти, които консумират закуска с напитка за 20 лв си плащаш на час за детето като поп! Не може да си водиш детето и то да не иска в тази стая, да го държиш на масата. Повече не ходя и не консумирам там, бях спряла, заради тежките невкусни неща на надути цени, после след появата на магнолия ходихме често и хоп - пак ни изгониха с политиката си!!

# 29
  • Мнения: 1 053
Елфита  bouquet
Малко не съм по темата,но някой да знае дали на 14 май /събота/,децата ще учат?Ние ще отработваме 23 май, но за тях все още никой нищо не може да ми каже  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт