На море в България 2016 - 3

  • 114 854
  • 953
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 298
Някой да има инфо или линк за апартамент под наем от собственик в  Грийн Лайф в Каваците. Иначе офертите на самия комплекс са ми ясни, търся апартамент не през агенция, а частен. Има такива, твърде малко са, не излизат много много, питах и в темата за Созопол, там една съфорумка м.г. резервирала през букинг, но не ми е предпочитана форма.
Не е от собственик, но може да погледенете тази оферта http://www.bulgarienhus.info/estatebg/58
И още едно от чичко Гугъл http://www.apartment359.com/offer/5698/#rates

Последна редакция: ср, 27 апр 2016, 16:44 от fatalina

# 31
  • Мнения: 1 516
Здравейте и аз за първа година резервирах рано и платих и капаро.Хотела е Блу Ориндж-Златна рибка, ще ходим за първи път,дано ни хареса и сме здрави за да отидем! Praynig

# 32
  • Мнения: 154
За пръв път ще ходим до морето в края на май, някой би ли споделил мнение за Царево, търсим спокойно и красиво място, дали няма да е твърде хладно Simple Smile ?

# 33
# 34
  • Мнения: 6 298
За пръв път ще ходим до морето в края на май, някой би ли споделил мнение за Царево, търсим спокойно и красиво място, дали няма да е твърде хладно Simple Smile ?
Зависи изцяло от времето. Била съм за 24 май на Златни пясъци и беше топло дори бях изгоряла. Била съм няколко пъти на Сл. бряг направо горещо, но морето и на двете места само да се топнеш, водата около 20 градуса. Била съм на Поморие 20 май - направо студ, вятър, дъжд и ходене с зимно яке и шал. Всяка година е различно. Царево все пак е доста по-на юг, така че има шанс да е по-топло.

# 35
  • София
  • Мнения: 23 096
За пръв път ще ходим до морето в края на май, някой би ли споделил мнение за Царево, търсим спокойно и красиво място, дали няма да е твърде хладно Simple Smile ?
Изцяло въпрос на късмет е.  Peace
Досега веднъж сме ходили на ранно море (в Гърция) и заложихме на място, където има какво да се види и хотел, в който да не се скучае. Просто трябва да имате резервен вариант при лошо време.

# 36
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
И ние резервирахме, но ще ви следя. Отказахме се от ол категорично
Къде ще сте това лято?  Grinning

# 37
  • Мнения: 433
Ох,така исках да пробваме Серенити..Но няма места...След това пробвах и Каменец Китен-и там няма,после Цезар Палас-и там всичко заето!Наши приятели ни предлагат хотел Ирис,Свети Влас.На плажа е,но отзиви почти няма,а ако се почудя още малко....

# 38
  • софия
  • Мнения: 2 913
Памелита, за Серенити защо не пробваш директно в хотела?

# 39
  • Мнения: 2 081
Благодаря за новата тема . Резервирала съм вече , но ми е интересно да ви чета Simple Smile

# 40
  • Мнения: 975
Здравейте,

Ние вече си организирахме почивката Simple Smile от 1.08. ще бъдем на Арапя за 3-та поредна година във вила Simple Smile Много спокойно място и точно за семейна почивка с малко дете Simple Smile
Бихте ли споделили коя е вилата?

# 41
  • София
  • Мнения: 4 122
Здравейте,

Ние вече си организирахме почивката Simple Smile от 1.08. ще бъдем на Арапя за 3-та поредна година във вила Simple Smile Много спокойно място и точно за семейна почивка с малко дете Simple Smile
Бихте ли споделили коя е вилата?

Вила Елинор.

# 42
  • Мнения: 556
И аз вече организирах нашата почивка, през юли ще сме на Поморие.
За първи път ще сме там, бихте ли споделили как е плажа, града? 

Също така да питам, някой с отзиви за комплекс Релакс?

# 43
  • Мнения: 6 298
Благодаря за новата тема . Резервирала съм вече , но ми е интересно да ви чета Simple Smile
Няма значение, че повечето вече сме резервирали морето/моретата. Важно е да продължим темата, за да си бъдем полезни с информация.  Предлагам, след като ни приключи съответната почивка да споделяме впечатленията си.

# 44
  • Мнения: 3 020
И аз вече организирах нашата почивка, през юли ще сме на Поморие.
За първи път ще сме там, бихте ли споделили как е плажа, града? 

Също така да питам, някой с отзиви за комплекс Релакс?
Релакс е съвсем в края на Поморие - между плажа и Голямото солено езеро. Далечко е от центъра. Вечер е неприятно там да се обикаля - тъмно и много храсталаци. Едва ли ще са го остригали и осветили за тази година, но не се знае.  Grinning Ако сте с малко дете/деца, ще ви е по-трудно. Басейнът му май следобяд е на сянка. Ако не е голяма жега във вашия период на почивка, водата в него ще е студена /предвид, че през нощта и следобяд е на сянка, само сутрин го пече слънцето/.

Общи условия

Активация на акаунт