ВТОРИ клас... иии Ваканция! - 7 тема

  • 57 484
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 986
Морена, благодаря за темата!
Впечатлена съм от уменията на Гушкан и аз, жалко, че нямам син да си я харесам за бъдеща снаха.

# 16
  • Мнения: X
Поредните ни книжки за логическо мислене:


Понеже съм на принципа, че с игра се учи най-лесно, не пропускам да взема каквото ново мерна в тази насока.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 190
Аз пък все още лежа на тази кълка, че ранното развитие на логиката у децата измества интуитивните и творческите области. Вярвам го, но сега е вододела Simple Smile
Не че не съм купувала такива пособия Simple Smile

# 18
  • Мнения: 4 204
Привет, в новата, празнична тема!
Морена,  bouquet!
Аз съм на работа утре, в понеделник и на 6- ти май. Ще боядисваме яйца в събота. Вечерта ще имаме и гости, а аз мислех в цялата лудница да вмъкна 3-4 часа на Витоша. Мъжът ми иска да се наспи поне един ден и още не сме направили плана за деня. / съботния/ Laughing

# 19
  • Мнения: 1 829
Благодаря на Моренка за новата тема  bouquet Аз късничко се включих при вас, но истина е, че тук е много приятно  Hug

А от способностите на Гушкан не за първи път се изумявам! Морена, уникално дете имате! Да ви е жива и здрава! (То аз не мога такива козунаци да омеся ooooh!)

Яйца ще боядисваме в събота, козунак ще правя в неделя на Великден Mr. Green Поканили сме на гости едно приятелче на децата, та се надявам да н се изложа (за първи път ще правя...)

# 20
  • Мнения: 1 273
Деси, втора смяна ли е на у-ще, та сега сте боядисвали. Simple Smile
Да, цяла година е втора смяна.  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 2 449
  Благодаря за темата,Моренка!☺❤  Тя ми е частичка от дома,а и да не губя връзка с връстниците на Беа,от България.Много ми е мила и приятна,полезна и зареждаща!👍  Само заглавието....  тук се учи юни и юли...умирам направо!!!   Благословени и хубави празници на всички!
 

# 22
  • Мнения: 31 181
Благодаря за темата.  Hug bouquet
Пишете, че не се интересувате от оценки. Аз пък се интересувам, но не споделям много на детето и все пак ще ми бъде страшно неприятно да има 4-ка примерно за годината по някой предмет. Те имат оценки за годината. Никога през жимота си не съм имала 4 като крайна оценка и ще ми бъде трудно да се зарадвам на такъв успех.

# 23
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Много красиво оформена тема! Морена,  bouquet

Нашите днес били с намалени часове и моят останал последен неприбран (понеже не бяхме разбрали).  Crazy
Яйцата ще се правят днес, то едната част вече са готови де, тъй като ще пътуваме. Ако довечера ми остане време, ще се пробвам да забъркам поне един козунак. Но съм на работа и кой знае кога ще се прибера, та май тази година ще разчитаме на купешки. Thinking А и довечера трябва да довърша останалите яйца, които ще са с декупаж и е по-пипкаво. И багаж имам да събирам... Абе всичко пак ще е в последния момент. Crazy

За тези, които остават в града и планират ходене на кино, да кажа две думи за новите "Отмъстители".
Скрит текст:
Такааа.... Филмът е определено момчешки. Дълъг е почти 2,5 часа и е 3D. Първите 10 минути е много натоварващо за очите, тъй като едно преследване с бой е снимано с динамична камера на рамо и картината се люшка много сериозно. Освен това субтитрите постоянно бягат ту в лявата, ту в дясната част на екрана, заради движението на актьорите, което съвсем докарва на морска болест. Един от кинокритиците в салона не издържа и си тръгна. Имайте го предвид. После нещата кротват и стават по-нормални. И друго - има доста брутални сцени и сцени с насилие. Ефектите си заслужават разбира се. Ако ще го гледате (говоря за IMAX), то седнете на последните два реда, че по-надолу доста напряга очите.

И понеже не знам дали ще имам възможност да пиша по-късно и в следващите дни, отсега пожелавам на всички Светли и спокойни празници, а на децата много настроение, усмивки, шоколадови зайчета и незабравими емоции през ваканцията!  Hug

# 24
  • Мнения: X
Само заглавието....  тук се учи юни и юли...умирам направо!!!  

Вярно в Германия са някакви нечовешко-къси ваканции.  Sad
Дано и тук не ги направят такива, че вече започнаха да опитват да скъсяват годината.

Последна редакция: чт, 28 апр 2016, 16:23 от Анонимен

# 25
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
Благодаря за темата.  Hug bouquet
Пишете, че не се интересувате от оценки. Аз пък се интересувам, но не споделям много на детето и все пак ще ми бъде страшно неприятно да има 4-ка примерно за годината по някой предмет. Те имат оценки за годината. Никога през жимота си не съм имала 4 като крайна оценка и ще ми бъде трудно да се зарадвам на такъв успех.

не са ми важни оценките. никак даже  Blush
например по математика последно имаше 5.
говорихме си много, но не за математиката, знам, че разбира и може да реши всяка от задачите в учебника, а за това, че не е внимавал.
били прекалено лесни, не бил дочел условието...
порицавам го за невниманието, а не за оценката.

от друга страна по английски има само шестици и е един от двамата от класа с най-висока оценка от състезанието "Аз общувам с Европа".
е, и?
за мен той не знае английски за 6, та ако ще бележника му да е пълен отгоре до долу със шестици.

# 26
  • Мнения: 1 981

Вместо запис да ви почерпя по едно следобедно коктейлче за здравето на порасналото ни момче!
Имам и аз какво да споделя по темите, но се приготвяме за лазерното парти и сега няма време...
Дано да успеем всички да си починем през идните светли дни, пък тогава и време за форума ще има!
Моренка, благодаря за темата и да целунеш сръчната умна главица на Гушкан!
Хайдеее, време е за партиии... Laughing

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 21 632
Никога през жимота си не съм имала 4 като крайна оценка и ще ми бъде трудно да се зарадвам на такъв успех.
Денси, ами нали сме различни. Не може всички да са отлични и много добри по всичко.
Аз така ги виждам нещата и бих се радвала за уменията на детето. Simple Smile

знам, че разбира и може да реши ... а за това, че не е внимавал.
били прекалено лесни, не бил дочел условието...
порицавам го за невниманието, а не за оценката.
 Точно и аз това рекох.  Simple Smile  Важното е да внимават и да се стараят.

За ваканцията... аз и преди съм писала... бих искла да се учи и юни и да се започва на 1 септември. Ще има време за упражнения и няма за 3 месеца да се изпозабравя материал и навици.  Има хора, които не могат да уплътнят цялото това време на децата и пада едно блеене... Особенно при по-големите.

Марини, благодаря за почерпката! Да ви е жив и здрав младежът, хубав празник!  Hug
Благодаря ти за хубавите думи за щерката!  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 1 262
Благодаря за новата тема  bouquet

# 29
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Марини, да ти е жив и здрав рожденика! Успехи, късмет и сбъднати мечти да се надпреварват в живота му!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт