ВТОРИ клас... иии Ваканция! - 7 тема

  • 57 475
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
marini, да ти е жив и здрав рожденикът!  newsm59

Последна редакция: чт, 28 апр 2016, 17:31 от Анонимен

# 31
  • Мнения: 31 125
Честит празник! bouquet newsm59 nbirthday

# 32
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Моренка, благодаря за новата тема bouquet!
Марини, честит ти рожденик bouquet! Да е здрав и щастлив!
Иланг, и моичкият е останал с 50 ст, ама да е мислил Twisted Evil...чух го преди малко - утре на обяд тръгват, ама куфара му от тази сутрин бил готов - "Мамо, то щото не съм сгъвал нищо и го закопчах, да е готов..." Laughing

# 33
  • Мнения: X
Морена, Благодаря за новата красива тема! А хубавите думи си ги заслужавате всички!
Цветята на нацията са децата ви! Поздравления! bouquet bouquet

И ние ще боядисваме яйцата довечера след работа.

По принцип все в събота го правехме, но сега ще се пече цяло агне в съботата на чеверме и няма да имам време за козунаци и яйца и ще ги подготвя днес и утре.

 В петък ще го вземат от фермата и ще го обработват някъде и в събота за 8-9 часа от сутринта ще се пече, а аз ще опитам да направя за първи път дроб-сърма та ще сме заети.

Чакаме 20ина човека на гости на градинско парти в събота следобед (посрещаме Великден и ходим на църква в 12 часа през нощта) и в неделя само разменяме яйца и се борим с яйца семейно.

Марини, честит ти рожденик!  bouquet

И тук ваканциите са дългички в сравнения с Англия.

Там лятната беше 6 седмици, а тук е 10 седмици и имат ваканция за цяла седмица почти през 5 седмици, 2 седмици по Коледа, една по Великден и останалите седмични и по 1-2 дни почти през седмица.

Последна редакция: чт, 28 апр 2016, 18:42 от Анонимен

# 34
  • София
  • Мнения: 1 715
marini, да е жив и здрав рожденика и весело изкарване!

Яйцата - за събота  Simple Smile

Светли празници на всички!

# 35
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 014


светъл празник  Hug

# 36
  • Мнения: 1 981
Благодаря за пожеланията, момичета! Наистина беше много весел празник за децата! Аз се поизнервих от обслужването, но какво да се прави...Като детето си избра да сме там, трябваше да преглътна неприкритият им мързел и усещането, че им досаждаме като им правим поръчки...Мъка, мъка...
И нашите яйца ще са утре, но козунакът ще е от магазина...Или пък да поканя Гушкан да ми покаже как се прави?!  Wink
Весели празници ви желая и да ви е светло и ведро в душите! Hug Praynig

Последна редакция: сб, 30 апр 2016, 11:05 от marini

# 37
  • Мнения: 2 982
Голям сладур, да ти е честит рожденника на патерици, Марини!
Козунаци ще купувам, че моята щерка не е като Гушкан, а яйца - ще боядисваме утре.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 262
Марини, и от мен да ти е честит рожденника на патерици  bouquet
Тази година ще се престраша да правим козунаци вкъщи  Sunglasses

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Марини, красавец!  Hug

Тази година ще се престраша да правим козунаци вкъщи  Sunglasses
Куражлии... разсмя ме с това престрашаване. Успех!  Hug 

# 40
  • Мнения: 19 289
Марини, да ти е жив и здрав!

Ох, аз вчера пекох козунак до два през нощта и днес съм  Crazy
Боядисахме и яйцата с хлапето, че няма да можем събота.
Ако търсите бели яйца, имаше в Кауфланд.

Дайв, вашите творения звучат вкусно:)

# 41
  • Мнения: 1 821
И аз мисля, че е добре да се учи и юни, но то май рано или късно така ставаше, забравила съм в кой клас  newsm78

Да е жив и здрав рожденикът  nbirthday Ще ми е интересно да разкажеш за партито когато имаш време, че и ние се готвим за РД  Hug

Весели празници на всички party006

# 42
  • Мнения: 1 981
...
Да е жив и здрав рожденикът  nbirthday Ще ми е интересно да разкажеш за партито когато имаш време, че и ние се готвим за РД  Hug
...

Сега е момента...Wink За забавлението на децата мога да кажа само хубави неща: първоначално играят в джунглата, защото както в повечето молове роджените дни са по няколко, но тук някак не ми бяха така един върху друг, както в мола на Цариградско; като им дойде времето влизат в лазер парк-а, като пише, че пускат деца над 9, но според мен ръста е водещ, защото "жилетките", които им слагат са големи и тежки...Ако са по-малки децата влизат с придуржител, като татковците от нашата компания, вкл. и нашият, който влезе със сестрата на рожденика, се забавляват не по-малко...Само да си носят и резервни дрехи за преобличане, защото всичките излизаха мокри...След първата игра в лазер парк-а ядат и имат дискотека, а после следва втори рунд с лазери...Като приключи идва ред на тортата, пожелания от гости и т.н. След което - свободно време за беснеене в джунглата, като се предполага, че вече са изтекли двата часа...Аниматорката беше много забавна и определено ѝ се отдаваше и да ги забавлява и да ги укротява, че тези бесни момчета простооо...
Та, така...Децата бяха много доволни, въпреки че както съм споделяла нашият син, макар и голям вече, съвсем успешно се забавлява и в най-бебешките детски кътове...

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 613
Марини, да ти е жив и здрав рожденика и много късмет!
st. Dobri, много весели яйца.
Нашите ще ги боядисваме утре. Тази година се чудя дали да правя козунаци.
Светли празници!

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 2 413
Ангел се прибра от зеленото училище бит и то много. Едно дете (циганче, което тренирало кик бокс)от класа вчера го е налагал с юмруци в главата -целият е бил в кръв, сега е с насинени бузи, скули и нос.
Ходихме на лекар, минахме на рентген, няма счупване. Остават синините, подутините, уплахата и страхът.

Не мога да ви опиша как се почувствах като го видях, колко безпомощна. Класната не му разрешила да ми се обади по телефона, за да не ме притеснява...
Звънях на личната лекарка, която ме изпрати до съдебна медецина. Оказа, че не работи.
Сега уж с документите от прегледа на унг и неврохирурга можело да се извади медецинско.

Пиша ви не само да споделя мъката си, но и да поискам съвет. След като премислих реших, че не мога да оставя това дете така безнаказано. Оказва се, че е удряло и ритало други деца преди.
Искам да го изключат от училище. Смятате ли, че имам възможност да постигна това? Или ще е едно тичане по инстанции, жалби и накрая - едно голямо нищо.

Общи условия

Активация на акаунт