Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 51

  • 60 438
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Днес  една нова младичка акушерка от манипулационна ми сложи инжекция, с очила е и е много готина.

# 706
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Мариана 8282 - Как така не си пациент на клиниката, а ще им носиш заповед. Дори и при смяна на заповед, няма как да те приемат веднага, ще ти дадат час за първичен преглед за след няколко месеца.
Най-добре се обади по телефона, свържи се с координаторката по ФАР и тя ще ти обясни каква е процедурата. Но без час, без да те познават, да се изтърсиш пред кабинета, само защото имаш заповед, просто няма как да стане.

# 707
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 59
благодаря ти пънче,искам да сменя клиниката ,ще звънна на координаторката след празниците и ще чакам инструкции

# 708
  • Мнения: 19 698
Миналия път направих пиклив тест на 7мия ден и беше отрицателен и така до кръвния,който също беше отрицателен.Сега на петия ден е положителен,да пак казвам бледа е и то доста,но я има.Пак казвам,ако е писано ще стане
А що не пуснеш кръвен още утре? newsm78

# 709
  • Мнения: 400
Аз бях питала Цветков кога ще почиват през лятото и той ми отговори - като миналата година. newsm78

# 710
  • София
  • Мнения: 23 178
Дано да си почиват пак август, че и аз тогава почивам  Crazy

# 711
  • Мнения: 819
Дано да си почиват пак август, че и аз тогава почивам  Crazy
  И аз питах Цветков той каза от 15 юли до 15 август.

# 712
  • Мнения: 255
благодаря ти пънче,искам да сменя клиниката ,ще звънна на координаторката след празниците и ще чакам инструкции
Трябва ти документ от новата клиника, който да занесеш във Фонда като си взимаш заповедта. На мен като ми се обадиха за Заповед казах, че ще съм в нова клиника, питаха коя,  за да ми подготвят документа с нея явно.И като отида да я взема, да отида първо в 36 кабинет, предполагам да се попълни формуляр за смяната.
Успех!

# 713
  • Мнения: 6 559
Тара, имунологичната и МБ са ми добри. Само се притеснявам,че инфото от биопсията за прозорец няма да е актуално за другия цикъл като пропуснахме първия след нея Confused
А твоят ден кога е?

# 714
  • Мнения: 2 144
Електра, при мен резултатът от Биопсията излезе дни преди Коледа, отпадна ми декември. Много ме беше яд. След това резултатът от Имунологията налагаше лечение един месец и пропуснах и януари. Трансферът ми беше февруари, а биопсията беше от ноември. Резулатът е положителен. Не се притеснявай.

# 715
  • Мнения: 6 559
Ох, добре, надявам се,че това нещо не се променя толкова бързо...

# 716
  • Мнения: 2 144
А как са момичетата след трансфер? Галето, беби и Тара? А Ели?

# 717
  • Мнения: 1 849
Електра, не се променя, сто пъти питах Цветков. А и Шакира е прекрасен пример  Hug
Шакира, аз кротко чакам сряда, за да тествам. Имам лошото чувство, че се случи като миналия път- имплантация за кратко, но гледам да пъдя тези мисли и си говоря на корема с голяма надежда  Praynig
Ели, мина ли зацапването?

Последна редакция: нд, 22 май 2016, 10:48 от та.ра

# 718
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Ще помоля на първа страница да се добави още един спешен телефон - за бременните след 12 гс.

ДИРЕКТНА СПЕШНА ЛИНИЯ ПРИ СПЕШНИ СЛУЧАИ ГИНЕКОЛОГИЯ, БРЕМЕННОСТ и РАЖДАНЕ за пациенти на МБАЛ "Надежда":0882/ 332632

Другият е за ин витро центъра и за бременни до 12 гс.

# 719
  • Мнения: 1 721
aз съм добре, блaгодaря Simple Smile сутринтa пaк имaше леко зaцaпвaне, примесено с утрогестaнa. след мaлко излизaме нa дъъългa рaзходкa, че товa висене вкъщи зaрaди времето не ми се отрaзявa добре. още се колебaя когa дa нaпрaвя тестa - срядa (8-ми) или четвъртък (9-ти ден след трaнсфет нa блaстоцид)

Общи условия

Активация на акаунт