Пазаруване от Amazon - тема №51

  • 155 834
  • 757
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Благодаря ти, стана! А ти откъде си направи сайта да ти е на английски?

# 46
  • София
  • Мнения: 9 850
Трябва да имаш под search бара надпис In English - Beta. Последния надпис би трябвало да е, точно под търсачката им.

# 47
  • софия
  • Мнения: 25 457
Здравейте,
Харесала съм една раница, която в италианския амазон е на най-изгодна цена. Има ли посредник, който доставя от Италоя до България?
Благодаря!
Има http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=801046.270;topicrefid=20

Благодаря ти! А ти лично ползвала ли си и какви са ти впечатленията?
Моите и на другите впечатления са в темата  Peace

# 48
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
И аз ги бях взела за детето на същата цена януари, но ги върнах, че бяха късички. Исках да стигат до коляното. Няколко дни по-късно взех точно каквито търсих на Геокс за 23€.

Днес влизам съвсем случайно да погледна за перяща прахосмукачка дали има намаление и виждам един стийм моп в склада за 9 лири. Не се замислих и го сложих в коша, но цената се промени на 38. Писах им в хелпа, но казаха че явно е технически проблем. Сега вече гледам са го оправили, защото всички с такова описание са над 38лири. http://prikachi.com/images.php?images/946/8789946n.jpg.

Има ли някакъв активен код в английския? Поръчката ми е над 130 и ако има бих желала да се възползвам.

Последна редакция: пт, 06 май 2016, 13:05 от ronicat

# 49
  • София
  • Мнения: 2 020
Момичета, маратонките Skechers уголемени ли бяха?
Някой има ли впечатления от този модел:
http://www.amazon.de/Skechers-Flex-Appeal%C2%A0Wildflowers-Damen … peal+wild+flowers

# 50
  • Мнения: 2 298
Нямам впечатление от конкретния модел, но всички модели, които имам или съм пробвала са уголемени, вкл. детските.

# 51
  • Мнения: 3 727
Скрит текст:
Нямам впечатление от конкретния модел, но всички модели, които имам или съм пробвала са уголемени, вкл. детските.
[/spoiler]
А аз,понеже бях чела,че са уголемени,си взех едни много сладки гуменки с номер по-малки и ми бяха малки,продадох ги. От детска серия имах 3-4 чифта маратонки(за момче и момиче) и едни чехли с ортопедична подметка.,отговарят си. Мъжа ми и зет ми имат по 2 чифта зимни  боти-отговарят си. Дамските 37,мъжките-43. Та лично аз,повече не бих купила с номер надолу.

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Skechers съм купувала предимно от моделите Twinkle toes и всички са били уголемени. И маратонки купувах веднъж, но нямам спомен как бяха като номерация.

# 53
# 54
  • Мнения: 2 298
Конкретно тези Skechers съм купувала и за мен са уголемени:
Дамски маратонки 5 УК, отговаря на 6 УК.
Дамски обувки купих 4.5УК вместо 5УК и 5 УК вместо 5.5 ук.
Момчешки маратонки - светещи
Момичешки гуменки - светещи
Дамски чехли - няколко чифта  от този тип
Дамски обувки от този тип, но на по-висока подметка
Дамски апрески - 4 УК вместо 5 УК
Дамски маратонки- сандали
Дамски маратонки - сандали 4.5 УК место 5.

В магазини съм пробвала и други модели и също са били уголемени.
 Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 2 020
Благодаря,  момичета!  Hug
Ще помисля още малко дали да се пробвам със Skechers.

# 56
  • Down south
  • Мнения: 7 680
Amazon е великолепно нещо, улавям се, че пазарувам основно от него. Имам "Prime", което ми дава безплатна и по-бърза доставка.
Евентуалното връщане, също е безплатно.

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
...Евентуалното връщане, също е безплатно.

От къде?

p.s. Сега погледнах профила ...



Електрическа острилка , много съм доволна.

# 58
  • Down south
  • Мнения: 7 680
Последната придобивка, от която съм очарована  Peace
Преди няколко дни се виждах с приятелка и бях силно впечатлена от това как изглеждаше косата и. Принципно тя е с тънка коса, а онзи ден изглеждаше така сякаш има допълнителна коса. Сподели, че ползвала някакъв нов продукт, който създава, как да се изразя, по-добра плътност?
Толкова се впечатлих, че го поръчах на място  Crazy

Определено върши работа, аз съм с гъста коса и само с няколко пръсвания и изсушаване, изглежда много добре

http://www.amazon.com/Aquage-Thickening-Spraygel-8-Ounce-Bottle/ … ckening+spray+gel

# 59
  • Мнения: 318
Привет дами,имам едно въпросче,тъй като никога не съм пазарувала от този сайт и не съм много наясно как стоят нещата,харесала съм няколко неща за РД на дъщеря ми,който е на 5 юни ако се справя с пускането на поръчката дали ще пристигне до тогава?
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт