Съвет за болка в лявата гърда

  • 1 940
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 94
здравейте на 18 години съм и вече 2ри ден имам гадна болка в лявата гърда.... възможно ли е да е от сърцето ,инфаркт ?  по принцип когато се движа я няма ,но когато лежа например има............

Последна редакция: пт, 29 апр 2016, 19:39 от bubanka

# 1
  • Мнения: X
Не е ли по добре да отидеш да е види лекар при възможност, най добре първо личната, а после ако трябва и при специалист , тук форума е много трудно да кажем каквото и да било  newsm78

# 2
  • Мнения: 94
ами точно сега по празници ,няма да ми обърнат внимание,личната е в отпуска

# 3
  • София
  • Мнения: 4 859
Личната ти може да има договор за спешна помощ с някоя клиника или кабинет, а можеш да отидеш и в спешното на най-близката болница,

# 4
  • Мнения: 94
допитах се сега ,казаха че няма от какво да се притеснявам,но благодаря

# 5
  • Мнения: 1 283
Чак пък инфаркт... Rolling Eyes Болката в гърдата може да се дължи на много причини, някои безобидни, други не. Може и на ПМС да се дължи, кисти, тумори, доброкачествени образувания и др. Малка си за мамограф, но ако се наложи и има съмнения, ще те пратят. Това са евентуалните причини, но не се плаши, много малка си за повечето от тях. Има ли вероятност и да си се ударила някъде, без да искаш и да не помниш? Като цяло, бъди спокойна, не мисля, че е нещо лошо! А за сърдечни проблеми изобщо не мисля, че става на въпрос!

Последна редакция: пт, 29 апр 2016, 23:57 от Капитан Морган

# 6
  • София
  • Мнения: 4 859
На тази възраст вместо мамограф се ползва ултразвуково изследване. Сега се сетих, че причината може да е възпаление на някой от междуребрените нерви. Този тип болка се засилва след по-голяма физическа активност и при вдишване. Може да е много силна. Получава се в резултат на настиване или по-продължителна кашлица, например.

# 7
  • Мнения: 94
значи може да имам рак на гърдата о.0 ?  ами по принцип се появява като съм в покой, смис като вървя го няма или поне не го усещам толкова

# 8
  • Мнения: 1 283
Говорим за възможните източници на болка, не че имаш рак на гърдата! Нямаш никакъв рак! Най-вероятно и нищо ти няма! Стига се чуди от какво си болна, а отивай на лекар! Той може да ти каже какво ти е!  Peace

# 9
  • Мнения: 94
ами аз се допитах до мед сестра, и тя каза ,че няма нищо притеснително ..

Общи условия

Активация на акаунт