Пластични хирурзи - нови мнения

  • 163 567
  • 735
  •   4
Отговори
# 645
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Алена, Кате - благодаря:)

# 646
  • Мнения: X
Ето това са кофти гърди, даже и с дрехи...Снимките са от един модел.
Скрит текст:


Тези дали не са надмускулни? Или така ми изглеждат..

Последна редакция: чт, 18 апр 2019, 08:14 от Анонимен

# 647
  • Мнения: 4 312
Мед. сутиен перете ли в пералня?
Пише само на ръка,и до сега така съм ги прала,  ама след като въвеждам това мазане с кремовете...едва ли на ръка се ще се изпират по - добре от пералня😊
Дали наистина се разваля материята или на 30 гр. е ок?
Моят е изцяло ластичен от клиниката.Пера и суша в сушилня,не се е развалил и все още го чувствам като най-удобния за мен

# 648
  • Мнения: 21
Мед. сутиен перете ли в пералня?
Пише само на ръка,и до сега така съм ги прала,  ама след като въвеждам това мазане с кремовете...едва ли на ръка се ще се изпират по - добре от пералня😊
Дали наистина се разваля материята или на 30 гр. е ок?

От първия ден го пера само в пералнята, дори и на 60 съм го пускала, нищо му няма

# 649
  • София
  • Мнения: 1 759
Въпреки че най-вероятно ще съм при Стоянов се интересувам и от мнения за др.Кънев и то само защото някои негови гърди са точно такива каквито харесвам.
Моля ви оперирани от него,пратете ми снимки. Praynig Praynig
Преди време аз пак се бях насочила към него,но във форума Тялото прочетох и негативни коментари,за свлечени бързо гърди и т.н.
Има ли скоро оперирани от него дами?

# 650
  • Мнения: 282
Въпреки че най-вероятно ще съм при Стоянов се интересувам и от мнения за др.Кънев и то само защото някои негови гърди са точно такива каквито харесвам.
Моля ви оперирани от него,пратете ми снимки. Praynig Praynig
Преди време аз пак се бях насочила към него,но във форума Тялото прочетох и негативни коментари,за свлечени бързо гърди и т.н.
Има ли скоро оперирани от него дами?
Изпратих ти, 440 кк, мотива ултра висок профил съм от почти нулев старт

# 651
  • Мнения: X
Ами всеки може да си защитава хирурга, когато намери за уместно. И пациент не виждам как се слага в графа „недоволен” само.от консултация, която разбираш ли е продължила 2 часа. Както и да е няма значение, важното е всички да са си доволни от резултатите, просто на нас 4-5 момичета във форума оперирани при него няма показване на снимки от фб а и дори да е имаше, не е показател за това дали ще си свърши добре работата. Както писа едно друго момиче тук при Георгиев консултацията е протекла в рамките на 3 мин след които той и казал че трябва да капарира операцията и тогава може да продъжи да й обяснява. Като гледам и във tialoto има такива коментари в годините..което звучи доста по отблъскващо, но всеки си преценява някои ги отблъсква едно,други друго.. на мен ми спечели доверието и съм повече от доволна. Пожелавам на всички да са така от собствените си резултати без значение къде са се оперирали, при кого,за колко пари и т.н. Hug

# 652
  • София
  • Мнения: 1 759
Наистина излишно е да се убеждаваме тук кой е добър и кой не.Всеки има различен вкус.За един гърдите му са страхотни и той е доволен.Друг има правото да не е съгласен с това.
Нека всеки сам прецени на кой да се довери.
На мен лично темата ми е интересна и затова я следя,но мненията и снимките не могат да повлияят на избора ми.
Важно е всеки да харесва гърдите си и не е важно дали другите ги харесват.
И все пак ще посоча 2 имена на лекари правещи красиви гърди и допуснали най-малко грешки в практиката си (според мен)и това са Стоянов и Георгиев.

# 653
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Само че аз забелязвам и нещо друго, точно тези които "хейтват" д-р Молов и се изказват негативно, са с по 1 публикация в бг мама и регистрирани в деня, в който пишат Grinning
Айде, сега момичета - ние не пасем трева, нали...:!)))
Явно на доста клиники и в сферата на бранша не им се харесва, че един много добър д-р набира скорост  и име...

Момиченца, днес ми е 14 - ти днес - 80%  мога да кажа, че съм възвърнала от ежедневието си Simple Smile Все още се пазя, треперя им и утре съм на поредната консултация (безплатна), нямам търпение д-р Молов да ме види и за пореден път да ми стане по - спокойно, надявам се Simple Smile

Успешен ден на всики, утре пак ще пиша Simple Smile

Последна редакция: пт, 19 апр 2019, 09:22 от kaleia

# 654
  • Мнения: 247
Колко време след операцията ще може да се спи поне настрани (по корем няма как 🙁).На масаж може ли да се ходи ,говоря за масаж на гърба ,цяло тяло ??🤔🤔🤔

# 655
  • Мнения: X
Колко време след операцията ще може да се спи поне настрани (по корем няма как 🙁).На масаж може ли да се ходи ,говоря за масаж на гърба ,цяло тяло ??🤔🤔🤔

Сега питах доктора ми относно спането по корем и настрани каза за настрани като стане месец може ако не ми е дискомфортно, а по корем на 2-3 месец и със сутиена да си спя още толкова. Това е като препоръка каза. А за масаж не съм го питала но една приятелка си ходи тя е вече на месец и половина и си слагала навита кърпа отдолу под гърдите за да й е комфортно, но има и масажисти със специални маси с отвор за гърдите ако намериш точно такъв ни трябва на нас Joy

# 656
  • Мнения: 247
Колко време след операцията ще може да се спи поне настрани (по корем няма как 🙁).На масаж може ли да се ходи ,говоря за масаж на гърба ,цяло тяло ??🤔🤔🤔

Сега питах доктора ми относно спането по корем и настрани каза за настрани като стане месец може ако не ми е дискомфортно, а по корем на 2-3 месец и със сутиена да си спя още толкова. Това е като препоръка каза. А за масаж не съм го питала но една приятелка си ходи тя е вече на месец и половина и си слагала навита кърпа отдолу под гърдите за да й е комфортно, но има и масажисти със специални маси с отвор за гърдите ако намериш точно такъв ни трябва на нас Joy
Те първа ще търся 😃и ако някоя намери да пише .Как по корем след 2-3 месеца ,аз доколкото знам от познати след опарцията никога не са спали по корем .

# 657
  • Мнения: 3 027
Аз съм с разрез котва. Настрани сравнително бързо започнах, може би 1 месец. По корем от 4-тия, та до сега Simple Smile Не съм имала проблеми. И това си е доста относително, има някакви ориентировъчни и препоръчителни насоки, но общо взето, когато се почувствате добре и готови. То тялото си показва.

# 658
  • Мнения: X
Това е само по препоръка. Който когато намери за добре с импланти иначе не е препоръчително да се спи по корем, не е препоръчително да се носят сутиени с  банели, не е препоръчително да се „мачкат” както казва Джуляна Гани че не дава да й ги пипат да не им стане нещо Joy ... в крайна сметка всеки си преценява и за фитнеса важи има момичета на 1 месец във фитнеса,аз в ръцете още нямам много сила, не знам как успяват Joy

  с две думи е препоръчително някои неща никога да не се правят, но за тези, които нямат търпение и искат на секундата за тях е препоръчително поне 2-3 месеца да изчакат. Аз поне така го разбрах.

Последна редакция: пт, 19 апр 2019, 16:48 от Анонимен

# 659
  • Мнения: 3 027
На мен за банели, спане по корем и мачкане нищо не ми е казал Стоянов  Grinning  Каза, че няма проблем да си ги правя тези неща. И това са "обръщането" на импланта било мит.  Единствено каза, че при много, ама много силен удар може да се спукат. Като при катастрофа или на ринга с Майк Тайсън. То това за всички импланти май важи де.

Общи условия

Активация на акаунт