Днес съм щастлив(а), защото... - тема 5

  • 96 706
  • 526
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 5 892
Блаходаря ти Blush

# 511
  • Мнения: 10 874
Бяхме на гости на родителите ми. Майка ми не беше добре в последния един месец и не беше виждала дъщеря ми през това време и днес двете много се порадваха една на друга. Heart

# 512
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 162
Нямам основателна причина....
С парите сме на червено....
Вече взех заем...
Но сме вкъщи всички.
Вечеряхме. Говорихме си.
Уютно ми е. Приятно!

# 513
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
Защото малко по малко нещата се наместват. Бяха ме засипали куп задачи, куп неща за мислене, решаване, бягане напред- назад.

# 514
  • Мнения: X
И аз се записвам в темата. Много се радвам, че сте я изровили.
Днес вечерта съм без малката и ще чета книга. Последните години имах много малко време за четене и възобновявам това занимание. Ми - щастлива съм.

# 515
  • here and now
  • Мнения: 4 207
Майка ми има рожден ден днес и си е у дома. Миналата година го изкара в болница в борба с коварна болест. Възстановява се добре.
Детето ми е здраво и е доволно от живота си.

# 516
  • Мнения: X
Защо тази тема не върви? Чудя се просто.

Оплаках се в оплакваческата, комшийката отдолу ревеше от теч. ММ се задейства веднага /веднага след като АЗ изревах, не комшийката, да не ми завидите прекалено/ и извика майстор, който дойде днес, за всеобща изненада в 8:30 сутринта. Обади се, че ще закъснее малко! и наистина закъсня малко. С това се хваля.
Второ, оказа се не теч, а че трябва просто да се минат фугите, което и ММ може да направи /дано всъщност/ и ще минем вместо с много стотачки, с 50-те лева за диагностиката. Много ми беше премисъл, ама много. А банята е правена преди няколко години, хич не ми се кърти. Хваля се.

Синко е сравнително добре с диктовките на френски, което също ми беше премисъл. Пак се хваля.

Последните дни съм в учудващо добро настроение. Намерих си какво да чета, хванах се с една авторка и оставям домашните да си гледат работата, а аз се затварям в спалнята и чета. Пак се хваля.

# 517
  • София
  • Мнения: 38 475
Бяй доста объркана последните месеци, нищо не ми вървеше, но тази седмица нещата тръгнаха.
Може и да нямам пари, но ще ходя на лекции всеки четвъртък и ще си довърша изпитите.
Освен това мм си дойде от командировка и си направихме Месинджър парти с едни приятели.

Последна редакция: сб, 23 ное 2019, 09:23 от Free Agent

# 518
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Не съм писала много отдавна тук.
Започнах да правя нещо, което обичам - да пиша! Стартирах собствен блог този април. Трябваше да го направя по-рано.
Връщам се от Виена след 4 прекрасни дни там.
Ще си нагушкам малкия дзвер.

# 519
  • Мнения: 8 519
Днес съм щастлива, защото племенницата ми стана на 3 г.

Щастлива съм, защото синът ми е щастлив....предполагам, че изживява споделена любов.

# 520
  • here and now
  • Мнения: 4 207
Днес дъщеря ми (на 10 е) направила мъфини(тя каза, че са къпкейкс), направила ми принцеси с кашкавал, почистила след себе си, заредила и пуснала миялната.
Ахнах от изненада като се прибрах на обяд. Докато хапвах ми направи кафенце и коктейлче.
Всеки ден съм благодарна, че детето ми е точно каквото е.
Щастлива съм, че съм нейна майка.

# 521
  • Мнения: 4 518
Днес дъщеря ми (на 10 е) направила мъфини(тя каза, че са къпкейкс), направила ми принцеси с кашкавал, почистила след себе си, заредила и пуснала миялната.
Ахнах от изненада като се прибрах на обяд. Докато хапвах ми направи кафенце и коктейлче.
Всеки ден съм благодарна, че детето ми е точно каквото е.
Щастлива съм, че съм нейна майка.
Ех, че хубаво.
Благодаря, че писа в темата, за жалост рядко се пише тук, за разлика от оплакваческата...

Всеки ден съм благодарна, че успях да забременея.

# 522
  • Мнения: 26
Щастлва съм, защото пристигнахме на морето. Simple Smile Сега вали дъжд и си почиваме от пътя, но се надявам следващите дни да има слънце.

# 523
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 009
Днес дъщеря ми (на 10 е) направила мъфини(тя каза, че са къпкейкс), направила ми принцеси с кашкавал, почистила след себе си, заредила и пуснала миялната.
Ахнах от изненада като се прибрах на обяд. Докато хапвах ми направи кафенце и коктейлче.
Всеки ден съм благодарна, че детето ми е точно каквото е.
Щастлива съм, че съм нейна майка.
Ех, че хубаво.
Благодаря, че писа в темата, за жалост рядко се пише тук, за разлика от оплакваческата...

Всеки ден съм благодарна, че успях да забременея.
Феъритейл, и аз така.Вече в 23 г.с.след около 4 години и половина опити след последния ми спонтанен аборт и общо 9 години...Хубаво е,човечето се движи доста,расте добре и въпреки проблемите в началото вярвам,че всичко ще е наред и най-хубавото предстои.

# 524
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Намерих решение за прането, което не дразни болната кожа на момчето ми ...

Общи условия

Активация на акаунт