Забременели след инвитро - тема 23

  • 39 054
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 047
Дунди благодаря  bouquet

# 706
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Магнолия - обади се на лекарката ти да те вмести между останалите или в друг ден когато е дежурна. При мен се случи така миналия месец.

# 707
  • гр.София
  • Мнения: 1 638
Това с часовете е много неприятно. Д-р Генадиева ми беше казала да си запиша час за около 09.06.рано на гладно, но днес като отидох в болницата всички часове за тази дата бяха заети. Записах час за 14.06.и то чак в 11, дано да не е късно. Нямаше ме в София няколко дни и така изпуснах да реагирам навреме

# 708
  • Мнения: 402
Сякаш не беше така досега, не съм имала проблеми, дано не стане тенденция това, особено сега както идва лятото...

# 709
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Д-р Стаменов е казал на една негова пациентка, че в последните месеци има страшно много бременни момичета и едва смогват с прегледите. Всъщност това е хубаво, просто ще трябва да преработят графиците за ЖК и да отпуснат повече дни, иначе ще е борба и за тези часове.

# 710
  • Мнения: 19 691
Ми...има много бременни, има много, които искат да забременеят...то просто си има много пациенти! Да вземат и много лекари тогава или да спрат да записват newsm78

# 711
  • Мнения: 3 213
Ми...има много бременни, има много, които искат да забременеят...то просто си има много пациенти! Да вземат и много лекари тогава или да спрат да записват newsm78

Ами те затова свършават часовете и в някакъв момент спират да записват...

# 712
  • Мнения: 13 937
Като са поели ангажимент, примерно към хора с пакети за проследяване е редно да го изпълнят.

# 713
  • Мнения: X
А имат ли наистина предимство пакетите, защото са пакети ли?

# 714
  • Мнения: 3 213
Като са поели ангажимент, примерно към хора с пакети за проследяване е редно да го изпълнят.

Е, да, ако имат пакет - не могат да не записват.

# 715
  • Мнения: 402
Ми ако питаш мен би трябвало да имат предимство с пакети, ето сега съм си платила пакет, който няма да мога да ползвам, защото е до 24та седмица, а на мен ми записват час за след 24та...

# 716
  • Мнения: 19 691
Ми...има много бременни, има много, които искат да забременеят...то просто си има много пациенти! Да вземат и много лекари тогава или да спрат да записват newsm78

Ами те затова свършават часовете и в някакъв момент спират да записват...
Имах предвид да не записват нови. Защото като са поели ангажимент, да си го довършат първо, пък тогава да "залебят"наново.

# 717
  • Мнения: 584
Момичетата с пакети, попитахте ли какво се случва, след като по тяхна вина не могат да ви сместят в определените часове и когато пакета още ви тече, а ви дават за след това? Трябва да си плащате изследванията или са кулантни?  newsm78

Аз се мажа с бадемовото масло на Икаров, добре попива. Имам и кокосово масло, ама още не съм го пробвала - нито в кухнята, нито като мазило. Mr. Green Моята коса е доста изсъхнала, особено в корените, което много ме устройва.  Mr. Green
Утре съм на преглед, но не се надявам да ми покажат Момите.  Sad

# 718
  • Мнения: 402
Писали са в условията към пакета, че трябва да се заявяват предварително изследванията, но не е ясно какво значи това и че като изтече срока, нямам право да ги ползвам. Утре ще звъня пак на регистратура, защото днес попитах, но не получих отговор, просто ми казаха, амии няма часове.

# 719
  • Мнения: 1 545
Някой беше питал за фетална морфология и бхс дали са едно и също. Мога да кажа, че феталната морфология в 12 се припокрива с бхс за болестите, които се следят. Но в следващите седмици не се прави бхс за тези болести. В следващите седмици има прегледи, които могат да бъдат наречени фетална морфология, защото се следят всички органи на фетуса.

Общи условия

Активация на акаунт