AVON обсъждане на продукти - тема 21

  • 106 738
  • 763
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 445
Rare Ametyst - днес в 17 ч си пръснах на китката няколко пъти- сега още го усещам. Много ми харесва, но не е за лятото сякаш. Пролет-есен, зима- да.
На др.ръка си пръснах розова рокля- не се усеща никак по това време/5 часа са минали/. Не се усещаше интензивно розовата рокля и на 1-ия час.
Тествах и Персийв Оазис - мн. ми хареса- ефирен и нежен аромат, за трайност не мога да кажа- не пръсках в-у себе си, а във въздуха около мен.
5 в 1 заздравител и топ сякаш е добър- отскоро го ползвам.

 

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 969
Снощи се лакирах и ползвах гел топа. Не прави блясък като гел наистина и не е плътен, но да кажем че за тези пари и ако не сте перфекционисти като мен, е добър. Не е гъст, но не е и рядък. Нанесох по 2 и на някои пръсти 3 слоя лак, защото съм с един нюд и прозираше на места. Хареса ми това, че си легнах 10тина минути след лакиране и тази сутрин нямам чаршафи. За трайност ще пиша идните дни.

# 62
  • Мнения: 2 742
Относно парфюмите - Аlways от цялата серия ТТА най не ми харесва. Много силно усещам момината сълза в него. От тази серия, както писах в предната тема фаворит ми е Tomorrow - траен и стилен според мен. Peace Peace Peace  Всъщност парфюмите са много относително нещо - на един му харесва едно, на друг съвсем друго, за това водеща е трайността, поне за мен, при покупка. Сега реших да заложа на сигурно и си поръчах Percieve Oazis (розовият), за РД миналото лято ми го подариха и ми хареса за горещите месеци. И според мен Аметист не е за лятото, но много ми харесва, а аз съм доста икономична на парфюми и няма да го изпръскам до горещините. На Голд-а така и не ми донесоха мостра, а я поръчах още преди седмица и нещо, ако пък и той става за лятото, ще го взема и него  Laughing Иначе такава поръчка си спретнах... нямам търпение утре да я получа, парфюми и продукти за лице основно. Доста се двоумих за Гел топ лака и 5 в 1 продукта за нокти, но след отзива на Ивченцето, добре, че не ги взех.  Hug Искам блясък и трайност и нямаше да ми хареса. Хубав ден на всички!

ПС: Ивче, колието изглежда страхотно на снимката, на коя страница е в каталога?

Последна редакция: ср, 11 май 2016, 14:54 от Vanchita_345

# 63
  • Мнения: 16 504
FA gold  не е летен въобще.

# 64
  • Мнения: 345
5 в 1 го похвалиха доста хора, Ивчето писа за гел топ лака. А колиетата са от нетната оферта. И на мен мн ми хареса колието с трите висулки Simple Smile

# 65
  • Мнения: 2 742
Офертата нали беше за два продукта от началните страници за 8.90 лв, ако не се лъжа, за това мислех да комбинирам гел топ лака и 5 в 1, като предпочитам гел-а, точно заради блясъка.

# 66
  • Мнения: 345
Да два продукта от определените страници декоративна козметика. Аз смятам да ги взема да ги пробвам как са и двата Simple Smile

# 67
  • Мнения: 16 504
Днес отворих Тта ин лав чиято реинкарнации чакам от 2007 година. Аромата е 100% идентичен и все така невероятно траен. Не е за любители на нежни свежи аромати. Този направо кърти мивки. Тежък натрапчив направо не знам защо ме тегли към него като към наркотик. Само си душа китката.

# 68
  • Мнения: 2 932
Сега остава да видим какъв ще бъде дантелената рокля.Малка черна рокля е любимия ми зимен аромат,дано и този да е хубав.

# 69
  • Мнения: 5 445
От мостра е хубав, свеж,омаен- за моя вкус,де; за трайност не мога да кажа.

# 70
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 969
Относно парфюмите - Аlways от цялата серия ТТА най не ми харесва. Много силно усещам момината сълза в него. От тази серия, както писах в предната тема фаворит ми е Tomorrow - траен и стилен според мен. Peace Peace Peace  Всъщност парфюмите са много относително нещо - на един му харесва едно, на друг съвсем друго, за това водеща е трайността, поне за мен, при покупка. Сега реших да заложа на сигурно и си поръчах Percieve Oazis (розовият), за РД миналото лято ми го подариха и ми хареса за горещите месеци. И според мен Аметист не е за лятото, но много ми харесва, а аз съм доста икономична на парфюми и няма да го изпръскам до горещините. На Голд-а така и не ми донесоха мостра, а я поръчах още преди седмица и нещо, ако пък и той става за лятото, ще го взема и него  Laughing Иначе такава поръчка си спретнах... нямам търпение утре да я получа, парфюми и продукти за лице основно. Доста се двоумих за Гел топ лака и 5 в 1 продукта за нокти, но след отзива на Ивченцето, добре, че не ги взех.  Hug Искам блясък и трайност и нямаше да ми хареса. Хубав ден на всички!

ПС: Ивче, колието изглежда страхотно на снимката, на коя страница е в каталога?

Не че няма блясък топа, но не е нещо невиждано. А за трайност ще мога да кажа след няколко дни.

Колиетата са от нетната, отговорили са вече.

# 71
  • Мнения: 2 742
Благодаря ви за отговорите Simple Smile

# 72
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Днес отворих Тта ин лав чиято реинкарнации чакам от 2007 година. Аромата е 100% идентичен и все така невероятно траен. Не е за любители на нежни свежи аромати. Този направо кърти мивки. Тежък натрапчив направо не знам защо ме тегли към него като към наркотик. Само си душа китката.

 Тъкмо имах намерение да питам в другата тема дали някой вече го е тествал. Беше ми любим парфюм преди да го спрат. Днес ми пратили каталог ейвънци. Аз понеже ги отсвирих, нямам каталог и днес - изненада. Душих ТТ Ин лав и  Crazy, много мой. Ще го имам!

 Ре, благодаря за споделеното!  Hug

# 73
  • Мнения: 16 504

 Тъкмо имах намерение да питам в другата тема дали някой вече го е тествал. Беше ми любим парфюм преди да го спрат. Днес ми пратили каталог ейвънци. Аз понеже ги отсвирих, нямам каталог и днес - изненада. Душих ТТ Ин лав и  Crazy, много мой. Ще го имам!

 Ре, благодаря за споделеното!  Hug

Търси го при " топки"  които са го поръчали  като великденско подарък. Ще ти излезе супер сгоден като цена.

# 74
  • Мнения: 611
Някой има ли отзиви и впечатления от Anew Reversalist околоочен крем (двойна система). Дали би могъл да се прилага и на по-млада кожа от 35+?

Общи условия

Активация на акаунт