AVON обсъждане на продукти - тема 21

  • 106 741
  • 763
  •   1
Отговори
# 360
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Има ли вече някъде Каталог 11 ? Embarassed

# 361
# 362
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
 Благодаря .  bouquet Hug bouquet

# 363
  • Мнения: 19 248
Имате ли отзиви вече за новия син Инканденс?

# 364
  • Мнения: 16 507
Имате ли отзиви вече за новия син Инканденс?

бил свеж и зелен, но не морски нито хладен. това писа в съседната тема една дама

ето и ревю на англ

http://www.avonbeautyconnects.co.uk/t5/Beauty-Talk/Product-Revie … -50ml/td-p/175057.

# 365
  • Мнения: 19 248
Супер! Дано е траен колкото другия  Peace

# 366
  • Мнения: 4 770

Благодаря ти много за труда, и аз нямах търпение да го видя!

# 367
  • Мнения: X
Имате ли отзиви за слъневите очила. В брошура 10 ако се купят два чифта ми се струват доста игодно, харесала съм Shiara и Joan. Някой има ли ги ? Хубави ли са на живо?

# 368
  • Мнения: 4 770
Имате ли отзиви за слъневите очила. В брошура 10 ако се купят два чифта ми се струват доста игодно, харесала съм Shiara и Joan. Някой има ли ги ? Хубави ли са на живо?
На моите Jenna им се развинтиха гайките и замалко да ги разтрия на части. Дори незнам дали може да се оправят. Не препоръчвам и другите модели с рамка на подобен принцип. От споменатите модели нямам впечатления, но бих взела нещо с цялостна рамка. Също така е добре да се погледне ширината на очилата, даже и да не сте с по-широко лице. Някои са само 13см, което за мен е доста малко.

# 369
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 969
Знам че не е правилната тема, но вече изпуснах влака за тези лакчета, които бяха в 9 нетна (днес видях) и понеже не всички четат останалите 2 теми за Ейвън, търся Copper & Blue Steel. Преди Коледа ги имаше в 16 кампания, но приятелката ми не си платила навреме предната фактура и не можа да ми ги пусне. От тогава дебна и няма, а не ми се поръчва от ибей на тройни цени. Моля, ако някой ги има и не ги иска, да ми пише.



# 370
  • Варна
  • Мнения: 249
Отзиви за олиото за лице Nutra effects? Simple Smile

# 371
  • Мнения: X
Поръчах си два чифта очила пък да са каквито ще  Laughing

# 372
  • софия
  • Мнения: 1 707
Момичета може ли да ми кажете коя маска от серията на Planet spa е подходяща за мен -смесена кожа.Искам една почистваща и една хидратираща.
 

# 373
  • Мнения: 15 581
Отзиви за олиото за лице Nutra effects? Simple Smile

Ползвах го от тестер и не ми хареса. Хубаво е, че не оставя мазно, попива, но не видях ефект никакъв.

# 374
  • Варна
  • Мнения: 249
Отзиви за олиото за лице Nutra effects? Simple Smile

Ползвах го от тестер и не ми хареса. Хубаво е, че не оставя мазно, попива, но не видях ефект никакъв.
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт