AVON обсъждане на продукти - тема 21

  • 106 666
  • 763
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 532
Момичета здравейте! Преди време си бях поръчвала едно червило от AVON цвят skin, което не беше скъпо, но много ми отива и страшно си го харесвам. Вече почти го свършвам, но не го откривам от известно време в  каталозите, или пък просто аз го пропускам някъде  newsm78 Да ме насочите ако не го открия, поне с нещо друго качествено?

# 376
  • Мнения: 104
Аз също пробвах олиото от мостра - на мен много ми хареса. Използвах го 3 поредни вечери след почистено лице и след него нощен крем - е резултата ме впечатли - не е уау, но пък кожата сутрин ми е супер! Нежна и гладка - чувствам я добре хидратирана и отпочинала (макар че спя по 4-5 часа). Може би има значение и с какъв тип кожа си...

# 377
  • Мнения: 15 575
Аз също пробвах олиото от мостра - на мен много ми хареса. Използвах го 3 поредни вечери след почистено лице и след него нощен крем - е резултата ме впечатли - не е уау, но пък кожата сутрин ми е супер! Нежна и гладка - чувствам я добре хидратирана и отпочинала (макар че спя по 4-5 часа). Може би има значение и с какъв тип кожа си...

Да, моята е суха

# 378
  • Мнения: 2 979
Момичета може ли да ми кажете коя маска от серията на Planet spa е подходяща за мен -смесена кожа.Искам една почистваща и една хидратираща.
 

Харесвам маската за лице с глина. В каталог 10 пише: с глина, расул и арганово масло. Предполагам, че формулата е променена. Моята е в малко по-различна опаковка.
Сега мисля да взема с екстракт от бял чай. Много съм доволна от гела за почистване на лице с бял чай, надявам се и маската да е толкова добра.

# 379
  • Мнения: 4 770
Момичета може ли да ми кажете коя маска от серията на Planet spa е подходяща за мен -смесена кожа.Искам една почистваща и една хидратираща.
 

Добра почистваща маска е сивата с минерали от Мъртво море. Страхотно избистря тена и тонизира цялото лице. Хидратиращи не съм ползвала от  Ейвън, но много хвалят зелената с маслина от серията Heavenly Hydration.

# 380
  • на кого му пука
  • Мнения: 919
Аз от нея ефект никакъв не виждам.

# 381
  • Мнения: 4 770
Аз от нея ефект никакъв не виждам.

Коя имаш предвид? Аз за първата пиша от собствен опит, а за втората споделям положителни мнения, в случай че е от полза.

# 382
  • Мнения: 5 443
За зелената със зехтин, предполагам, говори- от нея  сякаш ефект не се вижда- това е и моето мнение.
Аз имам почти всички маски на Планет Спа- много харесвам сивата с минерали мъртво моте, червена-сусам -индийски ритуал, имаше с лотос лилава, глина расул- турска баня,..... сега ще си взема с белия чай, макар че винаги имам проблем с отлепването й- слагам близо до вежди и коса и става трудно на финала, но с миене се оправят  нещата

# 383
  • Мнения: 16 493
Поръчах си два чифта очила пък да са каквито ще  Laughing


Очилата шиара и в двата цвята са страхотни. Универсален модел, много хубав детайл на дръжките. Шиара със светлите рамки са пик на модата,  пастелен бежово розов цвят . Другите кафявите с камъчета не си спомням името -  гледах някъде на снимка и също ми харесаха. Даматаго хвалеше. Важно е да ти паснат като модел. Ако не има опция връщане.

# 384
  • Мнения: 4 344
Момичета, червилото за 3д обем от стр. 69 с перлен ефект ли е, има ли блестящи частици?  newsm78
Интересувам се и от това на стр. 75 Denim Collection - същия въпрос?

# 385
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 969
Отлепящата маска с бял чай е най-добрата пилинг маска, която съм пробвала. За първи път успявам да я разлепя на едно или 2 големи парчета, а с всички други до момента ми се късаха на много малки и не е успявала да изсъхне навсякъде. Стои меко и кашнато на места. И много добре почиства лицето, но задължително ексфолиирайте преди това.

С минералите също я харесвам, много добре почиства порите през лятото. С лотоса беше сходна, но вече я няма.
Любима ми беше от турската серия с расул и глина, но и тя отдавна не се предлага.

# 386
  • Мнения: 5 443
От любопитство да питам . Ексфолиране преди отлепяща маска- защо? Сигурно има причина, ама аз не я зная....
Маски с расул - турска баня имам 2 нови в излишък.

# 387
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 969
От любопитство да питам . Ексфолиране преди отлепяща маска- защо? Сигурно има причина, ама аз не я зная....
Маски с расул - турска баня имам 2 нови в излишък.

Около носа не може да премахне себума поне при мен. Правих я миналата седмица и си имаше леко омазнена зона. А и като не са отворени порите, сякаш не може да навлезне и подейства както трябва. Laughing

# 388
  • Мнения: 16 493
От отлепящите  любима ми беше със саке и ориз...много тъгувам за нея, дано я преиздадат.

от дълбоко почистващите - с мароканска роза и глина ..... и турската баня...
От подхранващи - с Годжи бери ....

Всичките спрени....

# 389
  • Мнения: 5 443
А тази с глина и арганово масло /кафява опаковка/как е? На промоция е сега , на корицата.

Общи условия

Активация на акаунт