Once Upon A Time/Имало едно време - Тема 5

  • 64 152
  • 572
  •   1
Отговори
# 480
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Гледах новия епизод.

Скрит текст:
Ура! Ема, Реджина и Робин Худ се върнаха обратно в Сторибрук. Party Grinning

Показаха и Пинокио и Камбанка.

А капитанът колко беше остарял и брадясал и какво шкембе е пуснал. Crazy Mr. Green Joy Joy Joy hahaha

Май ще се развали приятелството на Ема и Бел заради кроки джуниър Crossing Arms, който е одрал кожата на тати си. Ще се спука от омраза. Twisted Evil

# 481
  • Мнения: 453
Скрит текст:
Много се радвам, че Робин се върна, макар че прекаляват с тези връщания от отвъдното, някак си противоречи на първите епизоди, особено онзи с Даниел/бившият на Реджина/, той не успя да оживее, както и да е това е фантастика.  Grinning

# 482
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
А аз се радвам на това че върнаха Робин

# 483
  • Мнения: 453
Скрит текст:
Май Робин няма да се окаже нормален Робин  Confused Много жалко. Този Хук все в някакви неприятности се забърква чак ми се иска той да не се беше връщал...

# 484
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
И аз изгледах новия епизод току-що.
Скрит текст:
Капитана и аз вече не го изтрайвам. Пак почна с лъжите пред Ема. ooooh! Crossing Arms Умирал да я целуне, а крие какво ще прави с тетенцето й. А Дейвид днес много псува. То не беше "shit" - "лайна", то не беше "fuck" - "прееба". Уж приказен сериал и от деца се гледа.  ooooh! Не знам вие чухте ли ги?

А Робин Худ какво ли ще прави с кутията от гробницата на Реджина? А тя, горката май ще си остане със спомена за предишния Робин. "Целунах го, но не почувствах нищо."  Sad Cry

И тъкмо, когато най-накрая Дейвид прие капитана и му даде благословията си, се оказа, че онзи е убил биологичния му баща. Когато разбере Дейвид, ще му се иска да го убие. Ако разбере де. Wink

Последна редакция: пн, 13 мар 2017, 19:07 от David_Charvet

# 485
  • Мнения: 3 161
все пак як епизод.

# 486
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Изгледах новия епизод.
Скрит текст:
Не можах да разбера каква е тая нова история с крокодила и скъпото му синче Бей. newsm78 Нали, уж го беше изгубил като малък, а тоя беше пубер.  ooooh! И той също като татенцето си използва камата за власт, ама като изпи отварата на забравата ми се прави на ужасен. Ако сценаристите се опитват да компенсират злините, които е причинил кроки, като го показват колко е загрижен към със синовете си, лично мен няма да успеят да ме трогнат. Crossing Arms Другия пък крокодил N2, и той му е одрал кожата, а онзи не доумява как може да е толкова зъл. smile3538 smile3537

Капитанът пък убиваше мъката си в алкохола и накрая, когато имаше възможност, пак скри истината от Ема и направо й сложи пръстена на ръката й и зад гърба й много тъжен и умислен.

А да не забравяме и завръщането на кралицата-кобра, която пак се превърна в Злата кралица, след като ухапа Робин Худ.  Twisted Evil Май ще се караме с Реджина за него. Wink

# 487
  • Мнения: 3 161
не лош епизод.

# 488
  • Мнения: 688
Ясно ли е вече дали ще има нов сезон?

# 489
  • Мнения: 9 109
Не съм гледала новия епизод, но ме гложди защо Робин взе кутията с лошото Simple Smile може ли някой да сподели в скрит текст?

# 490
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Не съм гледала новия епизод, но ме гложди защо Робин взе кутията с лошото Simple Smile може ли някой да сподели в скрит текст?
Скрит текст:
За да напусне Сторибрук Peace; и за тази цел, той отиде при Зелина, за да му помогне да използва магията, но когато се готвеха да напуснат града, се появи Реджина и ги спря.

# 491
  • Мнения: 9 109
Много благодаря!

Стана ми жал за разочарованата Реджина. Нищо не почуства от целувката.

# 492
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Моля. Hug

Стана ми жал за разочарованата Реджина. Нищо не почуства от целувката.
И на мен ми е мъчно за Реджина; дано Злата кралица да не й отнеме Робин Praynig, че сериала хептен ще стане сапунка. Wink

# 493
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Изгледах новия епизод, но не ми хареса изобщо. Crossing Arms
Скрит текст:
Реджина и Злата кралица се биха до смърт, след което Реджина извади сърцето й и се опита да го смачка, но като видя злобното си изражение в парчетата счупено огледало (7 години нещастие е това, абе, жено), се отказа. Вместо това, тя извади и своето сърце и ги събра и уж омразата и злобата на кралицата изчезнаха. Shocked И накрая, Реджина изпрати ЗК по живо по здраво, и онази се озова къдемислите - пред кръчмата в Омагьосаната гора; тя влезе вътре и седна при Робин Худ и той я почерпи биричка.  Sick Sick Sick Както си и мислех, тая отне щастието и мъжа на Реджина. #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Ема пък разбра, че Хук е убил дядо й и му каза, че е трябвало да й каже, че не бива да има тайни между тях. Онзи пък се терзае, и накрая тя, докато го чакаше да се върне, той пък попадна в плена на сина на крокодила. Close Close Close

# 494
  • Вестерос
  • Мнения: 38 259
егаси драмата  Joy

Общи условия

Активация на акаунт