Once Upon A Time/Имало едно време - Тема 5

  • 64 153
  • 572
  •   1
Отговори
# 510
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Добре че не съм гледала последните няколко серии че като чета какви са ги задъркали, не ми харесва накъде отива. Sad

# 511
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 143
Май няма да има нов сезон.На 14 май ще има двоен финален епизод ,но не е потвърдено.

# 512
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Изгледах новия епизод. Беше доста силен. Peace
Скрит текст:
Е, Ема е опасна в новия епизод. Каза на крокодил N2, че няма да бъде в комбина с него и да убива никого. Първо го повали на земята, после такъв му издрънча в устата, че ченето му цялото кървяса.

Крокодил N1 признава на Ема и Мери Маргарет, че Черната фея е негова майка. Ема се съгласява да помогне на сина му да убие ЧФ. Двамата отиват в имението на магьосника и там се сражат с гигантски паяк. 2-ят рокодил оплита Ема в паяжина и я оставя паякът да я убие. Татенцето му се появява и спасява Ема и двамата успяват да минимизират паяка, след което тя го стъпква. Joy Joy Joy  hahaha
 
Крокодила заплаши Ема, че щял да я спре, ако тръгнела срещу синчето му.  #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire Значи така - на крокодилчето има кой да го брани, а горката Ема няма кой да се застъпи за нея и да я защити, защото всички ги е страх от дъртия крокодил.  Sick Sick Sick

Черната фея била изтръгнала сърцето на кроки 2 и за това той искал да убие Ема. newsm50

Реджина отиде в затвора при последният автор, за да го пита за променящото се състояние на Хенри; той им каза, че накрая ще има битка, в която няма да присъства никой, за да види кой ще победи.[/sopiler]

# 513
  • Пловдив
  • Мнения: 2 394
Не съм гледала последната серия, стигнах до предпоследната - в Аграба. голям бълвоч стана тоя сериал, честно Mr. Green Стискам му палци да приключи на 14-ти май окончателно.

# 514
  • Мнения: 9 109
и аз се надявам на това  Laughing Оня ден се сетих за три сестри от първите сезони, мъчих се, но така и не си спомних какви бяха  newsm78 нещо свършиха около огледалото, събраха се, цветя и рози.....

# 515
  • Мнения: 453
и аз се надявам на това  Laughing Оня ден се сетих за три сестри от първите сезони, мъчих се, но така и не си спомних какви бяха  newsm78 нещо свършиха около огледалото, събраха се, цветя и рози.....
Две сестри от Замръзналото кралство и третата май беше измислена, мисля, че за тях става дума

# 516
  • Мнения: 8 578
Третата беше Ингрид - леля им.

# 517
  • Мнения: 9 109
Третата беше Ингрид - леля им.

да, вярно. Благодаря ви  bouquet Нали знаете като ти влезе бръмбар в главата и не се сещаш  Laughing
Дано не се сетя за някой друг от първите сезони  Mr. Green

# 518
  • България
  • Мнения: 6 215
В момента шести сезон, еп. 15 по FOX Life.

# 519
  • Пловдив
  • Мнения: 2 394
Сериите от блудкави, по-блудкави Laughing Иначе ми харесва актрисата, която играе Черната фея. Оказа се, че сме родени на една дата Mr. Green

# 520
  • Мнения: 4 871
Пак започнах да гледам сериала. Стигнах до 16-ти епизод. Гледах актрисата, която тук играе Черната фея, в Спартак и там този смях беше подходящ в мръснишките сцени, но тук не ми стои добре.  Confused   

Гей тематиката, която лъха отвсякъде вече, толкова ми е влезнала в главата, че очаквах всеки момент Гидиън и приятеля му да се награбят, когато си говореха за това, какво се е случило след като ЧФ ги раздели.

Какво е станало с актьорския талант на Снежанка? Откакто забременя, сякаш всякакви заложби се изпариха и тя стои все по-нескопосано в сериала.

# 521
  • България
  • Мнения: 6 215
Браво на теб!
Не бих си причинила повторно гледане на точно този сериал.
Едва ще дочакам финала, добре че е Кук. Grinning
По отношение на гейовете- и аз така, всеки жест на героите следя с подозрение.
Това допълнително ми трови удоволствието. Все пак това са приказни герои, биваше да не бутат класиката.
  Какво се случва между двама (трима и т.н.) партньори не ме засяга, но в един момент аха, аз да се почувствам нещо не съвсем в хармония с природата  Crazy

# 522
  • Мнения: 4 871
А, и аз не бих си го причинила пак, имах предвид 16-ти епизод на 6-ти сезон. Тъпотиите ми дойдоха в повече и го бях зарязала, но като се натрупаха серии, реших да ги изгледам. Силно се надявам този сезон да е последен. Аз от 2-3 сезона се надявам на това, а накрая все го подновяват.  Confused

# 523
  • Мнения: 453
Пак започнах да гледам сериала. Стигнах до 16-ти епизод. Гледах актрисата, която тук играе Черната фея, в Спартак и там този смях беше подходящ в мръснишките сцени, но тук не ми стои добре.  Confused   

Гей тематиката, която лъха отвсякъде вече, толкова ми е влезнала в главата, че очаквах всеки момент Гидиън и приятеля му да се награбят, когато си говореха за това, какво се е случило след като ЧФ ги раздели.

Какво е станало с актьорския талант на Снежанка? Откакто забременя, сякаш всякакви заложби се изпариха и тя стои все по-нескопосано в сериала.

Да и аз очаквам понякога в сцените да се появи гей момент, особено след сцената с Дороти  и Червената шапчица, радвам се, че не наблягат на тази тематика. Grinning Въпреки че става скучен на моменти ще ми липсва сериала.  Simple Smile

# 524
  • Мнения: 453
Много хубав епизод
Скрит текст:
На Румпел за пореден път му се дава шанс да бъде на страната на доброто,  разбира се пак прави глупости.  Мисля,че майка му е взела сърцето му и го управлява?) Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт