Модни консултации-24

  • 134 859
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Мерси за темата!  bouquet

Лятото нося сандали, еспадрили и кецове, разбира се.  Wink

# 16
  • Мнения: 1 350
Момичета ,харесала съм една чанта ,но нямам доверие на сайта,само негативи съм чувала за него
http://www.kalapod.bg/damska-chanta-gg70-mrsno-byala.html
 Да сте виждали някъде другаде подобна из сайтовете ?И дали се вписва в новите тенденции за лято 2016

# 17
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 477
Аз вече се върнах. Отидох със сиви скини дънки, тъмносиня кежуъл риза и обувки в розов нюд, средновисок и среднодебел ток. Бял блейзър, който свалих по някое време. Мисля, че всичко беше на място. Peace

# 18
  • Мнения: 31 208
Момичета ,харесала съм една чанта ,но нямам доверие на сайта,само негативи съм чувала за него
http://www.kalapod.bg/damska-chanta-gg70-mrsno-byala.html
 Да сте виждали някъде другаде подобна из сайтовете ?И дали се вписва в новите тенденции за лято 2016
Чантата е менте/ копие на Desigual и е в тенденция да.
Примерен сайт
https://www.zalando.co.uk/bags-accessories-womens-bags/desigual/

Гръцките, шарени сандали са от този сайт и са скъпи да, другите са копия.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 953
В този магазин гледах помпонестите сандали,
ама сега цената е друга, малко по-висока.
http://stores.ebay.co.uk/GoaDesign/_i.html?rt=nc&_sid=781037 … .l1513&_pgn=4
Иначе, има доста продавачи, от Китай и Корея
които ги предлагат на по-ниска цена. Отворих
от любопитство Алиекспрес, ми то пълно с тях...
Значи скоро ще цъфнат в базар и олх.
Имам спомен, Desigual чанти, да  бяха намалени
оня ден във фрии шопа на морска гара Варна.

# 20
  • Мнения: 1 875
За камуфлажната пола, в миналата тема, ако си достатъчно смела слагай нещо такова
Скрит текст:
goddess  bouquet твоето предложение беше първоначалното ми намерение Simple Smile Не се одобрих. Не съм висока, полата ми идва до под коленете. С кубинките се скъсих още.
Би било добре, защото наличните ми обувки са именно няколко вида кубинки и кецове основно. Тази пола така или иначе е оскърбление за гардероба ми, в който подобни дрехи  липсват Simple Smile Но се налага да я облека.
Та остават предложенията на дамите за сандали, за които сърдечно благодаря! Hug Еспадрили и балеринки  не е вариант за мен.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 579

Имам спомен, Desigual чанти, да  бяха намалени
оня ден във фрии шопа на морска гара Варна.


Ми не бяха и аз минах оня ден Wink Но съм на мнение /това към мацката дето запита/дай малко повечко пари и си купи оригинала и си я носи с кеф.Тези репликите са с прекалено ниско качество и много им личи.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 043
  Дами, къде в София има чанти на Desigual? Реални магазини имам предвид. Много ми трябва нещо такова, шарено и непретенциозно, но не ми се чака за доставка.

# 23
  • Мнения: 892
Ondine, хареса ми комбинацията Simple Smile

Мерси, Evil!

Чанти Desigual има на много места: мол Сердика - във фирмения магазин, както и в P&C, мол България - не знам къде ще ти е по-удобно.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 043
  Благодаря! Няма значение къде, все ми е удобно. Simple Smile  Hug

# 25
  • Мнения: 31 208
Ако имаш възможност разгледай и изчакай намаление, защото цените са им скъпички без, все пак те са от плат.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 1 039
Момичета, някой има ли впечатление от GiAnni? Харесала съм си едни сандали, намалени, но не съм купувала тази марка и се чудя дали да си взема.

# 27
  • Мнения: 13 300
 Дами, къде в София има чанти на Desigual? Реални магазини имам предвид. Много ми трябва нещо такова, шарено и непретенциозно, но не ми се чака за доставка.

Освен в моловете където имат магазини ги продават в пронта- в магазините им на Раковска и Витошка със сигурност има, ако търсиш нещо конкретно предполагам, ако ги питаш във фейса ще ти кажат имат ли го налично

# 28
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 477
Само на мен ли ми прилошава при влизането в магазин на марката и изобщо при вида на дрехите им? Имам се за толерантна, но при Desigual всичко свършва... ooooh!

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 039
Само на мен ли ми прилошава при влизането в магазин на марката и изобщо при вида на дрехите им? Имам се за толерантна, но при Desigual всичко свършва... ooooh!

Аз също не съм им фенка

Общи условия

Активация на акаунт