Модни консултации-24

  • 134 920
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 7 069
На мен не ми е никак елегантна раираната рокля.

# 706
  • Мнения: 1 794
 Hug

Дели, раирания вариант на мен ми допада за обедно събитие.

+1
И аз с това съобразих. Peace

# 707
  • Мнения: 1 304
благодаря на момичетата, запазили благоприличие и споделили,  без да обиждат кой е на ниво и кой не е!

Последна редакция: сб, 01 окт 2016, 18:11 от DELI22

# 708
  • София
  • Мнения: 39 161
Бяла риза и черна пола ми навява асоциации със сервитьорка, затова веднага го отхвърлих за ресторант.
И на мен ми хареса раираната рокля. Колебая се между нея и черната, зависи кое и се носи в този ден.

# 709
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 021
Дели, не се докарвай като сервитьорка....моля...

# 710
  • Австрия
  • Мнения: 2 325
Точно за среща в ресторант е по-добре (наистина доста по-добре  Grinning) да се избегне 'униформата' черна пола с бяла риза  Peace
Аз съм за черната рокля с бяло сако.

пп. Заради чорапчетата ли премахна снимките?  Wink  Joy  Blush

# 711
  • Мнения: 13 575
Освен асоциацията със сервитьор, тази комбинация е много безлична.

# 712
  • Мнения: 1 304
 Simple Smileясно благодаря

Последна редакция: сб, 01 окт 2016, 18:04 от DELI22

# 713
  • Мнения: 7 519
Дели, не знам къде работиш, в кой град и до колко тази среща е чак толкова на ниво ( имам предвид едва ли е международна среща на световните лидери), че чак толкова да го мислиш. Учудва ме само гаредораба ти, който подхожда по- скоро на по- възрастна жена Wink. Отиди с какво се чувстваш удобно.
Черната пола и бяла риза са офис облекло, а не за ресторант.

# 714
  • Мнения: 1 304
 Simple Smile

Последна редакция: сб, 01 окт 2016, 18:12 от DELI22

# 715
  • Мнения: 7 519
Дели, това е офис облекло. Ако вечерята в ресторанта е делова среща е ОК, обаче ако е вечеря ще седи нелепо. Не знам какво работиш, но съдейки по това, че питаш във форума, едва ли си в някоя голяма фирма и на високо ниво, така че както ти казах по- горе, просто облечи нещо удобно и не се прави на сервитьорка. Облечи се според позицията, която заемаш!

# 716
  • Мнения: 1 025
Черната рокля с бялото сако или с това в черно и бяло ми се струва най-добре.

# 717
  • Мнения: 1 304
Кикамора, думите ти "едва ли си в някоя голяма фирма и на високо ниво" няма да ги анализирам и тълкувам, не ми са пада на нивото просто, и да и на позиция и в голяма фирма съм Peaceза мен просто беше удоволствие да споделя, както във всяка тема всяка споделя, къде за коси, за пластики  и какво ли не Wink
 Явно никоя от нас тогава по думите ти тук не е на позиция никъде щом в темата пишем  да споделим, сме много зле,  само ти си ок и на ниво!

Аз знам какво да облека, исках приятелски да споделя, нали  и за това е темата, жалко!

Последна редакция: сб, 01 окт 2016, 18:18 от DELI22

# 718
  • Мнения: 7 519
Ако беше в голяма фирма на висока позиция, едва ли щеше да питаш във форума какво да облечеш и гледайки гардероба ти, потвърждава теорията ми. И да те успокоя, че и аз не съм на висока позиция Wink. Хората на такива позиции, знаят как да се обличат и имат средства да си го позволят Wink.
Едно от нещата, които не ми харесва в Бг, че липсва непринуденост в облеклото и изглежда някак изкуствено. За това и ти казах облечи нещо в което се чувстваш удобно, за да не седи така сякаш ей сега си ги купила тези дрехи и не си свикнала да ги носиш.

# 719
  • Мнения: 2 843
Допустимо е да дадеш съвет, да критикуваш моден избор, но не и да подхвърляш подмятания за социалното положение на човек без изобщо да го познаваш дори. Защото DELI22 е с докторат, университетски преподавател е и нищо чудно да има и международна среща, както kikamora очерта в сферата на въображаемото; само че въображаемото тук може и да е реалност.
 

Общи условия

Активация на акаунт