Искам да кажа ... (77)

  • 62 821
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 366
Още в началото на март резервирахме лятната почивка. Отново ще сме в Гърция.
Вчера се върнахме от Будапеща. Почти не съм снимала. Обещахме си след 5 години пак да я посетим.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Добро утро!
Аз съм отпуска перманентно  Grinning Мъжа ми не знам дали ще има отпуска. И да има, обаче, никъде няма да ходим. Най-много да отскочим до Пловдив.

Почти същата работа  Mr. Green. В сезона е почти абсурдно моят мъж да си вземе отпуск. Моята почивка е в Пловдив. Вече е планувана от 21.05 до 12.06  Laughing

# 17
  • Мнения: 10 874
Здравейте,
много се извинявам че пиша тук в тази хубава тема за отпуските.
но не мога да се ориентирам изобщо.Искам да се информирам относно
дарител ските програми на яйцеклетки.ако може да ме насочите.
отново се извинявам че нахлух тука и разбира се приятна отпуска на всички.
Виж тази тема. bouquet



Нищо не планирам вече. А и не знам мъжът ми ще почива ли това лято, за да отидем някъде. Иначе ще сме с малката на село за някоя и друга седмица. Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 3 867
Хаха, Лина. Стана ми смешно, като се замислих, че може в Пловдив да се запознаем (хипотетично).

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Хаха, Лина. Стана ми смешно, като се замислих, че може в Пловдив да се запознаем (хипотетично).

Колко му е Simple Smile

# 20
  • Мнения: X
 Поздрав за някой си  Laughing
Скрит текст:

# 21
  • Мнения: X
Моята почивка свърши, освен ако не взема още отпуск. Видях две съфорумки, ядох фрикаделите на Лиляна, видях любими неща във Варна, сега обратно. Вися си на летището и пренареждам чантите, че нещо не съм нагласила правилно килограмите. Почнах да хвърлям разни работи вече, накрая май ММ ще остане без ракия.

# 22
  • Мнения: 22 036
Да не си посмяла да посегнеш на ракията на милото. Просто се прави на лежерна или на жертва. Номерът винаги минава, дори и при австралийците Wink

# 23
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 840
Нашата отпуска е ясна - по което и да е време, ще е в България  Grinning.

# 24
  • Мнения: 3 867
Аааа, Чек, сакън недей ракията.

# 25
  • Мнения: 4 188
На кой терминал си, да мина да прибера ракията. Да не е зян, викам, хохохо.

# 26
  • До морето
  • Мнения: 7 073
Ние сега на 31-ви, живот и здраве, заминаваме за Анталия, края на Юли малко на Влас и ако всичко е наред началото на септември имаме годишнина и планирам да изненадам любимия с един Тасос. През другото време мъкна катуна на Слънчев Ден.

# 27
  • Мнения: 6 710
Марипоса, аз септември съм планувала Корфу, обаче гърчулята с тия стачки могат ли да ни удължът почивките?

# 28
  • Мнения: 4 199
Добро утро!

Отпуската е планувана, юли ще сме в Обзор и ние  Grinning 

Ако е писано, и ние през август. Един вид, запис.

# 29
  • Мнения: X
Аз и ракията се приземихме благополучно, но аз повече с Уиз и през София никога, ама никога няма да пътувам. Думи нямам, не ми се и говорят чак.

Общи условия

Активация на акаунт