Мъжете и домакинстването

  • 109 892
  • 2 432
  •   1
Отговори
# 2 400
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ми, приберете се в твоята квартира, какво пречи?
Или при твоята мама в другата стая! Peace
Аз се изнесох от вкъщи веднага щом завърших и като съм си избирала връзки съм гледала да са със самостоятелни хора, не ща да се съобразявам ни с моята мама, ни с чужди, нито аз да съм мама на мъжа до мен.

..............
Така е разумно. Иначе се започва....всеки мери със собствен аршин...  ooooh!

# 2 401
  • Мнения: 14 654
Те хубаво не искат да са сами, ама как водиш жена у вас, евентуално с преспиване, когато делиш жилище с маман? Разбирам го за гимназисти, които все търсят терен, ама зрял мъж да ме заведе у майка си - не, не, не.
Преди време една съфорумка разказа история как нейна приятелка отишла за пръв път на гости за секс с новото си гадже (около 40-годишен юнак) и с изнендада установила, че цялото жилище е вмирисано на нафталин и старост, всичко е покрито с китеници и покривки отпреди 60 години и в тази романтична обстановка трябва да се действа бързо, с озъртане и целенасочено, а  накрая да се съберат космите, за да няма улики, когато техните се върнат от вилата.

# 2 402
  • Мнения: 4 871
Преди време една съфорумка разказа история как нейна приятелка отишла за пръв път на гости за секс с новото си гадже (около 40-годишен юнак) и с изнендада установила, че цялото жилище е вмирисано на нафталин и старост, всичко е покрито с китеници и покривки отпреди 60 години и в тази романтична обстановка трябва да се действа бързо, с озъртане и целенасочено, а  накрая да се съберат космите, за да няма улики, когато техните се върнат от вилата.
Значи въпреки обстановката, въпросната съфорумка е решила да преспи там?! newsm78 Аз бих направила един завой наобратно и дим да ме няма!

# 2 403
  • Мнения: 19 338
Има толкова случаи, при които в детската стая успяват не само да се изсексят, но и да се забременят, и да свият семейно гнездо.

# 2 404
  • Мнения: 46 659
Това са хора с различни мислене, затова и често не се получава връзката.
Скрит текст:
моя приятелка от университета беше гадже с такъв мъж. Тя, въпреки че беше от същия град, си се беше отделила и си работеше и се издържаше. Той се обаждаше да каже, че ще закъснее или да пита може ли да го няма 3 дни, защото са решили да идат някъде импулсивно. Че и му се сърдеше мама, защото тя примерно е планирала нещо да й свърши работа тогава или наготвила вече, а няма кой да го яде и какво ли не още. После се събраха да живеят заедно, но условието беше - при мама, хем няма да дават пари за квартира, хем ще са си заедно, да не е сама жената (млада беше, работеща). 1 г. агония, то не неудобно човек по гол задник да си мине вкъщи. Фасони коя какви грижи ще поема за него (че той нали, малък), в крайна сметка след 2 г. агония нещата приключиха. Маминият убавец още си е сам. Вече 40+.

Има толкова случаи, при които в детската стая успяват не само да се изсексят, но и да се забременят, и да свият семейно гнездо.

Факт. Мързелът побеждава всичко  Mr. Green

# 2 405
  • Мнения: 4 871
Това са хора с различни мислене, затова и често не се получава връзката.
Скрит текст:
моя приятелка от университета беше гадже с такъв мъж. Тя, въпреки че беше от същия град, си се беше отделила и си работеше и се издържаше. Той се обаждаше да каже, че ще закъснее или да пита може ли да го няма 3 дни, защото са решили да идат някъде импулсивно. Че и му се сърдеше мама, защото тя примерно е планирала нещо да й свърши работа тогава или наготвила вече, а няма кой да го яде и какво ли не още. После се събраха да живеят заедно, но условието беше - при мама, хем няма да дават пари за квартира, хем ще са си заедно, да не е сама жената (млада беше, работеща). 1 г. агония, то не неудобно човек по гол задник да си мине вкъщи. Фасони коя какви грижи ще поема за него (че той нали, малък), в крайна сметка след 2 г. агония нещата приключиха. Маминият убавец още си е сам. Вече 40+.
На такива муньовци ми идва да им извия врата! И те имат претенции да са мъже. ooooh! Ама само се съобразяват с маминка. Rolling Eyes

# 2 406
  • Мнения: 14 654
Ами майките са виновни! Като от малък слуша как някой ден ще доведе снаха, не намира за нередно верно да го направи  Mr. Green Ако вместо това им се повтаря "един ден, като се изнесеш, си взимай и куче, и жена, каквото щеш, само не ми ги води тука", по друг начин ще мисли.
Но и част от хората още си живеят дори не 3, а 4 поколения под един покрив, понеже продължителността на живота се удължи. За такива едва ли е странно да префасонират целия апартамент, така че да побере още едно ново домакинство - то балкони се заграждат, кухнята се изнася в хола, че да има още една спалня на мястото на кухнята, въобще всеки е от архитект нагоре.
При едни мои роднини снаха и свекърва уж не се търпяха, живяха 15 години в не много голям апартамент, по едно време събрали пари за още едно жилище. Каква беше изнендата на всички ни, когато продадоха и малкото, в което живееха и си купиха голям, но пак общ апартамент, където пак се нанесоха всички заедно, но вече си били самостоятелни - за всеки имало отделна стая.

# 2 407
  • Мнения: 2 760
Моят най-добър приятел живее с майка си не защото е манино детенце, а за да не е майка му сама след смъртта на баща му. Като знам неговата история не слагам всички под общ знаменател.
Човекът е напълно способен да си домакинства сам и го прави.  Peace

# 2 408
  • Мнения: 46 659
Изключения винаги има, шапка свалям на познат, който гледаше възрастната си баба на легло, но те нямат нищо общо с тези, за които говорим. Те вместо да помагат на майка си и нищо да не остава за нея, чакат да им изчисти, изпере, изглади и да ги нахрани.

# 2 409
  • Мнения: 4 871
Ами майките са виновни! Като от малък слуша как някой ден ще доведе снаха, не намира за нередно верно да го направи  Mr. Green Ако вместо това им се повтаря "един ден, като се изнесеш, си взимай и куче, и жена, каквото щеш, само не ми ги води тука", по друг начин ще мисли.
Но и част от хората още си живеят дори не 3, а 4 поколения под един покрив, понеже продължителността на живота се удължи. За такива едва ли е странно да префасонират целия апартамент, така че да побере още едно ново домакинство - то балкони се заграждат, кухнята се изнася в хола, че да има още една спалня на мястото на кухнята, въобще всеки е от архитект нагоре.
При едни мои роднини снаха и свекърва уж не се търпяха, живяха 15 години в не много голям апартамент, по едно време събрали пари за още едно жилище. Каква беше изнендата на всички ни, когато продадоха и малкото, в което живееха и си купиха голям, но пак общ апартамент, където пак се нанесоха всички заедно, но вече си били самостоятелни - за всеки имало отделна стая.
hahaha заливам се от смях в момента. Оох, да се смееш ли, да плачеш ли.

# 2 410
  • Мнения: 3 916
Моят най-добър приятел живее с майка си не защото е манино детенце, а за да не е майка му сама след смъртта на баща му. Като знам неговата история не слагам всички под общ знаменател.
Човекът е напълно способен да си домакинства сам и го прави.  Peace

Ако майката няма нужда от обгрижване, лежащо болна или нещо такова, да живее при нея "за да не е сама" също е странно. Stop

# 2 411
  • София
  • Мнения: 24 839
Ако стъпим малко на земята и направим справка в НОИ за доходите по групи в България, ще видим, че голям процент от хората, не могат да си позволят квартира, а още по- голям процент- кредит за собствено жилище.

Така че, са принудени да живеят заедно по 2, а като трябва да доизгледат неспособен вече да се грижи за себе си, възрастен, че и 3 поколения.
Не е смешно, нито е за подигравка.

# 2 412
  • Мнения: 14 654
И на мен ми е много смешно, излиза, че колкото и да им е гадно, все пак им е добре, защото не могат да се разделят. А такива диалози съм чувала помежду им:
- Стига яде, че я колкава си станала!
- Ти ше ми кажеш, я се виж, че си по-дебела!
- Аха, дебела съм аз, ама за твойта жилетка отиде повече прежда, нали аз ти я плетах, знам колко гранчета купих и не стигнаха.
- Много помниш ти какво си купила, а твойта жилетка е с бабешка плетка, затова е с по-малко прежда.
- Целия ви род сте дебели - и брат ти, дето ми изяде 80 буркана мед, да беше мечка, да се насити, ама македонец не се наяжда елементарно...

# 2 413
  • Sofia
  • Мнения: 15 663
Ако майката няма нужда от обгрижване, лежащо болна или нещо такова, да живее при нея "за да не е сама" също е странно. Stop

   Абсолютно. Peace

# 2 414
  • Мнения: 4 871
Абсурт, смешно си е-да имаш отделно жилище и старите пак при вас да се нанесат.

Общи условия

Активация на акаунт