Клуб "Полицейска съпруга" - 6 тема

  • 115 458
  • 756
  •   1
Отговори
# 210
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
Според мен всичко е до нагласа и очакване - ние например 7 години ходим във Варна, тази година пак се редим на опашката за там, но съм чела и негативни мнения, така че всеки сам да си прецени. За мен определено е плюс ниската цена на нощувките / за апартамент миналата година платихме 35 лв. на нощувка за 5 човека, дори и на квартира да отидем и да не ни таксуват децата, въпреки че едното е голямо и едва ли ще се размине без нощувка, пак не можем да докараме такава цена/ , да, има такси - но ако си в хотел и всичко е законно и там има такси, плюс е и храната - хем вкусна, хем евтина. Ние ако отидем на хотел и трябва да платим за 5 човека три хранения на ден, не знам колко ще платим, и с какво качество ще е. Плюс е и близостта до плажа. Минус пък е тясната плажна ивица - така че всеки да си прецени какво иска.
Не мога да не отбележа, че когато смените бяха по 10 дни се чистеше всеки ден/без неделите/, на 5-ия сменяха чаршафите, сега при 7-дневните смени чистят по-рядко и не сменят хавлиите и спалното бельо.


Мое мнение е, че ако не е хубаво/баланс между качество и цена/, няма да е такава борба за картите. На почивка обикновено тръгвам с нагласа за почивка, гледам да не търся кусури/освен , ако те наистина не ми вадят очите и ушите/ и да се наслаждавам на преживяването.
Дано всички, които кандидатстваме да ни одобрят и да имаме една чудесна почивка със семействата си.
Много точно, Рокси. И при нас не всичко беше перфектно във Велинград, но за 360лв няма къде на друго място да намерим хубава храна и нощувки за семейството ни. Фотьойлите на които спаха децата бяха меко казано ужасни, но ето че си купихме надуваем дюшек/матрак и ако се наложи ще го ползваме.

# 211
  • в града на младостта
  • Мнения: 136
Здравейте ,момичета! Ние за втора втори път ще ходим в почивна база ''Тилия'' от 25.08. ...блок 2.....Искам да попитам за дете на 11 навършени години цяла такса ли се плаща или половин?....Хубав ден! bouquet

# 212
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Здравейте ,момичета! Ние за втора втори път ще ходим в почивна база ''Тилия'' от 25.08. ...блок 2.....Искам да попитам за дете на 11 навършени години цяла такса ли се плаща или половин?....Хубав ден! bouquet
здравей отново  Hug, тази година за последен път момчетата ни ще могат да се възползват от 50%-ното намаление. Тъкмо четох наредбата.
И ние сме одобрени, но тази година е много зле положението - за нашия град картите почти изцяло са за двуместни стаи. Знам, че е рядкост многодетното семейство, но все пак го има. 5 човека в една стая ще е немислимо. Тези дни, ако не и днес ще звъня на Почивно дело, не знам обаче дали изобщо има смисъл.

# 213
  • София
  • Мнения: 3 457
При нас тази година картите са били супер малко.Както и очаквах,не са ни одобрили...Отивам да търся и организирам лятната почивка другаде

# 214
  • Мнения: 4 020
Може ли за отзиви от Несебър, баните на плочки ли са,или на мозайка, мебелите по-нови като на Тилия, или по-старички...;
Има ли безплатен плаж, площадката за игри реновирана ли е. Имам спомен от 2011 г. , дано да има подобрения оттогава насам.

# 215
  • Мнения: 3 199
Ние сме одобрени за Тилия, стая екстра. Дано си изкараме добре и най-вече времето да го позволява  grinning039

# 216
  • Мнения: 46
Цитирате вече и номера на стаи... Излезли ли са списъците ? Ние се надяваме за Несебър да ни одобрят Rolling Eyes
   Да при нас в Хасково са излезнали и ги разпределиха.

# 217
  • Мнения: 46
😯  олеее, да се надявам да ни се разминат някои неудобства. Но то настаняването и напускането навсякъде е така май. В Несебър също е така... Таксите за нощувка са фиксирани от много време, това си го знаем. Отвосно дискотеката... ние ще сме в 201 стая, дано няма шумотевици. Храната е едно от най- важните неща,особено с малки деца, а за там знам, че е супер.  Нямаме климати, което си е минус, но... търпи се надявам се.  А снимки дали има някой? Моля,  ако има да сподели!
Миналата година бяхме в Китен и съм очарована. На мен много ми харесва базата, храната и персонала също са супер. Не е луксозно в стаите, но е поддържано и съвсем прилично. Няма наблизо дискотеки и шумотевица.За мен Китен е страхотна база. Но много си зависи кой с какви очаквания е. Бих почивала там всяко лято,ако се доредим за карта.
  Благодаря! Точно това имах нужда да чуя.  Wink

# 218
  • Мнения: 46
Може ли за отзиви от Несебър, баните на плочки ли са,или на мозайка, мебелите по-нови като на Тилия, или по-старички...;
Има ли безплатен плаж, площадката за игри реновирана ли е. Имам спомен от 2011 г. , дано да има подобрения оттогава насам.

  Здравей! Ние сме страшно доволни от Несебър! Първия път не бяхме в стая лукс, но смятам, че вече почти всички стаи са ремонтирани. Миналата година бяхме в апартамент, просто уникално!!! За деца е супер има площадка с нови катерушки. Храната е страхотна!  Плажа е близо. Има заведени в базата, където вечер с деца може да си седнеш и да пиеш по нещо. Изобщо отзива ми за несебър - Да с двете ръце! Персонала и обслужването е супер. Няма да съжалявате.

# 219
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
При нас тази година картите са били супер малко.Както и очаквах,не са ни одобрили...Отивам да търся и организирам лятната почивка другаде
Много жалко, дано нас ни одобрят. Чудя се как така миналата година имаше много карти, дори дата и дестинация си избрахме, а сега не  newsm78  Все пак имам надежда, защото не искаме за море. Миналата година ми направи впечатление че във Велинград почти половината почиващи бяха пенсионери и се зачудих не са ли с предимство действащите служители. Както и да е, ако не стане ще сме в Трявна заради пустите му болести.

# 220
  • Мнения: 1
Момичета, имате ли снимки от Несебър? По-специално блок 1.. Ще съм благодарна, ако някой сподели  bouquet Одобрени сме за там от 10,08 до 17,08, но нямаме представа какви са условията.

# 221
  • Мнения: 38
Привет ,

ние тази година успяхме за Созопол . Този път имаме късмет и с реновирани стаи и по - малко катерене по стълби .




# 222
  • Мнения: 96
Всички стаи в Созопол ли са реновирани ?Ние сме в бл.1.в стая с 2 легла и фотьойл. С дете на 10 год. Има ли режим на водата?

# 223
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
И аз да се похваля - одобриха ни за Велинград за 6-13.07. Повечето от пишещите тук май ще ходят на море, но ако има някой за нашите дати, да пише.

# 224
  • Русе
  • Мнения: 7 794
При нас ги няма още но ние чакаме за Баня  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт