Клуб "Полицейска съпруга" - 6 тема

  • 115 058
  • 756
  •   2
Отговори
# 75
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 747
Не знам по какъв тип туризъм си падате,но за Велинград и околията ск открих планове... Подчертавам -не сме ходили.Та:параклис Никулева черква,водно колело на Клептуза,Цепинс,Дорково-плиоценския парк,Батак-истор. музей,гр.Пещера и крепост Перистера,Вельова баня-паметник с извор сред Боров парк в кв.Лъджене , връх Милеви скали...
О, аз обичам да обикалям, но на мъжът ми му дай да стои някъде с бира в ръка. Преди 2г бяхме в Несебър и за 8 дни колата не се мръдна от паркинга(не познавал района, някой щял да му вземе мястото и под.) До аквапарк в Сл.бряг ходихме с автобуса, а до Стария Несебър пеша. Батак е добра идея. Кога иначе друг път да отидем, толкова е далече от нас.

# 76
  • Мнения: 190
Момичета,има ли вече някой на Тилия?

# 77
  • София
  • Мнения: 3 451
Вярно ли е че няма да има пари за дрехи? Сега това се чува.Аман....

# 78
  • Мнения: 2 290
Поне скоро няма да има-това се чува при нас.Евентуално преди изборите

# 79
  • Мнения: 430
Момичета,има ли вече някой на Тилия?

И аз съм със същото питане? Храна, чистота, мнение за блок 4, ап.45 и най-вече състоянието на плажа? Благодаря предварително

# 80
  • Мнения: 2 486
Дано слухът за парите за дрехи да не е верен, макар че вече нищо няма да ме изненада.
Някой ще почива ли това лято в Долна баня? Интересува ме актуална информация за базата.

# 81
  • Мнения: 430
Наистина ли все още няма някой с тазгодишни отзиви от Тилия?

# 82
  • в града на младостта
  • Мнения: 136
Здравейте. ..някой завърнал се от Созопол, да сподели актуални впечатления от там  Grinning

# 83
  • Мнения: 13
Здравейте. ..някой завърнал се от Созопол, да сподели актуални впечатления от там  Grinning
Ние бяхме смяната до 30.06 времето беше повече от прекрасно заради което в тези жеги задължително трябва климатик .. А в нашата стая нямаше бяхме с детенце на 1 година. Стаите са ремонтирани но има доста влага, вентилацията в баните не работеше, нямаше стелки пред тях при което капка да падне на пода ставаше пързалка, всеки ден изхвърляха кофите, но чаршафите не ги смениха нито един път. За стола не мога да кажа нищо не сме се хранили там. Двора е голям и хубав, има и голяма детска площадка която е чисто нова.. Ами това е камериерките не бяха от най любезните имахме леки скандали, по повод на влагата в стаята защото бършат с един парцал който не се изцежда и както казах ставаше страшна пързалка независимо бос ли си с обувки ли си а детето тъкмо е проходило и постоянно обсъждаха хората и нещата в стаите .. Това е единствения минус голям

# 84
# 85
  • София
  • Мнения: 3 451
Наистина ли все още няма някой с тазгодишни отзиви от Тилия?
Мъжът ми беше командировка там в началото на месеца.От плажа не е очарован,но каза че кухнята била супер.Ние сме там другия месец.Досега не сме ходили там.

# 86
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Чета, че все питате за Тилия - не знам какво още би могло да се напише, няколко пъти освен ЛС , но и тук в темата съм разказвала. Да, не са отзиви от тази година, но няма какво толкова да се е променило. От 2010г. насам все там ходим на море - за мен единствения минус е тясната плажна ивица, храната е повече от добра, давала съм от супите и на дъщеря ми още когато беше на 1г., има нова детска площадка, която привлича гостите и на другите хотели. Откакто смените не са вече по 10 дни, а по 7 - наистина не сменят чаршафите, не знам дали аз съм мърла (т.е. знам - не съм), но за мен това не е проблем, единствено хавлиите може да се сменят поне още по веднъж. Базата е почти на плажа, удобно е да се ходи по два пъти. За да имаме винаги място на плажа, ММ ставаше рано и хвърляше един чаршаф/хавлия на подходящо място и когато отидем на плаж си имаме запазено място. Имайте предвид, че сега даже е добре, 2010г. цялата ивица беше с платени чадъри и шезлонги, тогава беше още по-зле, именно затова сега не ми се вижда толкова лошо. Срещали сме и разбиране от страна на управителя - Иван Иванов, веднъж стаята ни беше супер тясна и ни преместиха в по-голяма. Ние сме в края на Юли (28.07-04.08), ще бъдем в апартамент и вече нямам търпение.

# 87
  • TX
  • Мнения: 590
сега на плажа на Тилия има повече места, тъй като единия хотел -Рубин  в северната част на плажа, вече го няма и има немалко свободна зона

# 88
  • Мнения: 2 486
В навечерието на празника искам да поздравя всички от МВР с пожелание да се издигне престижа на полицията и всички да се връщат живи и здрави при семействата си!

# 89
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Аз също искам да поздравя всички полицаи с празника им, да са много здрави и успешни и една система им пожелавам, която да им даде по-добри условия на работа и професионално развитие. Тази година  нашето семейство посреща този празник с немалко горчивина, горчивината на поредния уреден конкурс, побутващ напред неграмотни и прости хора. Но както и да е и това ще мине.

Общи условия

Активация на акаунт