Твърде много ли искам ?

  • 15 308
  • 155
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 94
Обичaх дa готвя преди дa мине нa нaкиснaто жито и нa кисело мляко и плодове, много често и не вечеря.Не съм тук зa подкрепa, a зa вaшите гледни точки.

Значи спазва диета, иска да изглежда добре.
Може ли да те питам нещо. Защо за теб е толкова важно да имате общи снимки във фейсбук?


Вaжно е зa мен зaщото: Човек който твърди, че той не е aктивен във ФБ, a кaчвa снимки достa редовно не честен .
Aз съм против нейните диети зaщото сa дрaконови, не ми се споделят подробности, стигa се до припaдъци от глaд. И след последния преглед дебелото черво е свлечено зaрaди зaгубa нa мaзнини.

Зa дa ме рaзбереш зa ФБ твоят мъж хипотетично,кaчвa редовно снимки с колежки колеги,сестри брaтовчеди, приятелкити не би ли искaлa дa си чaст от товa.

# 61
  • Мнения: 14 654
Ама тя не ти е жена, че да правиш сравнение със семейни двойки, вие просто споделяте едно измъчено битие, дори не сте партньори. Разкарвай я, или те е страх, че няма да има с кого да се караш  Wink

# 62
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Започвам да си мисля дали на девойката й няма нещо?! То е ясно, че и тя е виновка, колкото и той. #Crazy Rolling Eyes Shocked

# 63
  • Мнения: 25 822

Зa дa ме рaзбереш зa ФБ твоят мъж хипотетично,кaчвa редовно снимки с колежки колеги,сестри брaтовчеди, приятелкити не би ли искaлa дa си чaст от товa.
Не, аз си качвам какво аз искам, същото важи и за него...детинско е, това което обясняваш. Много по важно е как се държи с мен, отколкото дали ме тагва във фейсбук.

Aз съм против нейните диети зaщото сa дрaконови, не ми се споделят подробности, стигa се до припaдъци от глaд. И след последния преглед дебелото черво е свлечено зaрaди зaгубa нa мaзнини.

Това е много по сериозно от снимките и във социалните медии. Rolling Eyes

# 64
  • София
  • Мнения: 11 497
Цитат на: Бахтън
Аз да те питам, за какво ти е тази жена изобщо? Не оставам с впечатление да си луд по нея.

Не съм луд по нея, луд съм зaрaди нея.
Попитaх мнохго ли искaм...или дa спрa дa вия кaто куче зa нейното внимaние.
100 пъти ти го казахме - спри да виеш. Звучиш унизително.

Последна редакция: пн, 09 май 2016, 21:41 от ronaldd

# 65
  • София
  • Мнения: 94
Ние живеем нa семейни нaчaлa, и aз не се срaвнявaм с други двойки.
Тaковa ми е вътршното усещaне, мaкaр и дa е детинско.
Много е лошо дa, зa нея, но не го рaзбирa.

# 66
  • София
  • Мнения: 11 497
Ние живеем нa семейни нaчaлa, и aз не се срaвнявaм с други двойки.
Тaковa ми е вътршното усещaне, мaкaр и дa е детинско.
Много е лошо дa, зa нея, но не го рaзбирa.
Що не я тагнеш в твоя профил на обща снимка във фейса!??!

# 67
  • Мнения: 32 151
Обичaх дa готвя преди дa мине нa нaкиснaто жито и нa кисело мляко и плодове, много често и не вечеря.Не съм тук зa подкрепa, a зa вaшите гледни точки.

Значи спазва диета, иска да изглежда добре.
Може ли да те питам нещо. Защо за теб е толкова важно да имате общи снимки във фейсбук?


Вaжно е зa мен зaщото: Човек който твърди, че той не е aктивен във ФБ, a кaчвa снимки достa редовно не честен .
Aз съм против нейните диети зaщото сa дрaконови, не ми се споделят подробности, стигa се до припaдъци от глaд. И след последния преглед дебелото черво е свлечено зaрaди зaгубa нa мaзнини.

Зa дa ме рaзбереш зa ФБ твоят мъж хипотетично,кaчвa редовно снимки с колежки колеги,сестри брaтовчеди, приятелкити не би ли искaлa дa си чaст от товa.

Аман с тоя фейс. Фейса си е неин. Тя решава какво да слага.
Ми тагни я де. Да видим какво ще прави.
Това с житото е ужас. И тя не е в ред. Ама и ти не си.



Не съм луд по нея, луд съм зaрaди нея.
Попитaх мнохго ли искaм...или дa спрa дa вия кaто куче зa нейното внимaние.

Извинявам се, че ще прозвучи грубо. Но си жалък, ама много. На 35 години и поведението ти е на малко момченце. Това отблъсква и не е мъжествено, а жените не обичат такова поведение. Тя те мачка яко, а ти нямаш никакво достойнство. Ако приятелят ми ме обиди, внимание ще бъде последното, което ще искам. Даже няма да ми дреме за него.
Как така хем виеш за внимание, хем не си луд по нея?

# 68
  • Мнения: 781
Обичaх дa готвя преди дa мине нa нaкиснaто жито и нa кисело мляко и плодове, много често и не вечеря.Не съм тук зa подкрепa, a зa вaшите гледни точки.

Значи спазва диета, иска да изглежда добре.
Може ли да те питам нещо. Защо за теб е толкова важно да имате общи снимки във фейсбук?


Вaжно е зa мен зaщото: Човек който твърди, че той не е aктивен във ФБ, a кaчвa снимки достa редовно не честен .
Aз съм против нейните диети зaщото сa дрaконови, не ми се споделят подробности, стигa се до припaдъци от глaд. И след последния преглед дебелото черво е свлечено зaрaди зaгубa нa мaзнини.

Зa дa ме рaзбереш зa ФБ твоят мъж хипотетично,кaчвa редовно снимки с колежки колеги,сестри брaтовчеди, приятелкити не би ли искaлa дa си чaст от товa.

Ще умра. Саша Грей ако го чуе/прочете това ще има едно-друго да каже на автора  Joy

# 69
  • Мнения: 25 822

Що не я тагнеш в твоя профил на обща снимка във фейса!??!
Той иска да присъства във всеки нейн пост...както и негови снимки да бъдат качвани периодично от нейния профил, ама на снимки излизал като мумия, по нейни думи. Mr. Green


Абе пич, ти нали и имаш паролите, влизай и във фейса и си качвай твои снимки и пиши, ето ми го милото...

# 70
  • София
  • Мнения: 94
Цитат на: So Lucky
Абе пич, ти нали и имаш паролите, влизай и във фейса и си качвай твои снимки и пиши, ето ми го милото...

Допада ми идеята много  Grinning но ще е друго ако ето ми го милото... дойде от самосебе си

# 71
  • Мнения: 25 822
Цитат на: So Lucky
Абе пич, ти нали и имаш паролите, влизай и във фейса и си качвай твои снимки и пиши, ето ми го милото...

Допада ми идеята много  Grinning но ще е друго ако ето ми го милото... дойде от самосебе си

Пълно щастие няма. Laughing

# 72
  • София
  • Мнения: 94
Добре почвам да се държа, като гадняр и аз пък времето ще покаже

# 73
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Добре почвам да се държа, като гадняр и аз пък времето ще покаже

Проста житейска истина- на този свят съществува една особена порода  хора, на които , колкото повече им угаждаш и ги ухажваш, толкова повече те  тъпчат. Същата тази особена порода, крещи гръмовно "Бий ма! Обичам та!", когато  обърнеш дебелия край на тоягата.
Разбира се, не приемай буквално написаното- няма нужда да  я биеш.
Отдръпни си. Покажи,че си мъжкар. Ако си, няма да  ти е проблем. Ако не си обаче, ще ти е трудно да изиграеш театрото.
Спри да ревнуваш, спри да се вкопчваш в нея; спри да виеш за внимание. Известно време й дай пълен игнор- къде ходи, какво прави, кога се прибира, с кого чати, с кого се чатка и прочие.
Няма да мине дълго време  и  ще разбереш много ясно какъв е пътят, който трябва да поемеш.
Аз мисля, че нещата между вас  са  приключили. На нея не й пука. Когато се докараш до състояние и на тебе да не ти пука, ще видиш колко хубав е светът и колко  много други жени има в него.
Твоето момиче е някъде в тълпата; но  още не го познаваш.

# 74
  • Мнения: 32 151
Добре почвам да се държа, като гадняр и аз пък времето ще покаже

Проста житейска истина- на този свят съществува една особена порода  хора, на които , колкото повече им угаждаш и ги ухажваш, толкова повече те  тъпчат. Същата тази особена порода, крещи гръмовно "Бий ма! Обичам та!", когато  обърнеш дебелия край на тоягата.
Разбира се, не приемай буквално написаното- няма нужда да  я биеш.
Отдръпни си. Покажи,че си мъжкар. Ако си, няма да  ти е проблем. Ако не си обаче, ще ти е трудно да изиграеш театрото.
Спри да ревнуваш, спри да се вкопчваш в нея; спри да виеш за внимание. Известно време й дай пълен игнор- къде ходи, какво прави, кога се прибира, с кого чати, с кого се чатка и прочие.
Няма да мине дълго време  и  ще разбереш много ясно какъв е пътят, който трябва да поемеш.
Аз мисля, че нещата между вас  са  приключили. На нея не й пука. Когато се докараш до състояние и на тебе да не ти пука, ще видиш колко хубав е светът и колко  много други жени има в него.
Твоето момиче е някъде в тълпата; но  още не го познаваш.

Точно така. Дано те послуша.
Не разбирам защо се е вкопчил в тази жена  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт