Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 966
Само хубави резултати да има в новата темичка  Hug

Аз преди малко бях на криотерапия, ни боли, ни се усеща нещо, ха дано с това да се приключи вече.
И малко офф, но да попитам, на някоя от вас случайно да е правена пластика на шийката? И въобще някой ако може да ми препоръча лекар, който да ме погледне и да си каже експертното мнение за едни стари разкъсвания от раждането.

# 16
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
_Buffy_  , извинявай за въпроса, но ако не ти е неприятно ще ми кажеш ли какъв АБ ти изписаха, че аз нещо съвсем се обърках на мен за какво ми изписаха толкова лекарства.
Момичета, на всички ви желая само добри резултати!

 


Макмирор за пиене за  седем дни, Макмирор комплекс - 12 дни - вагинални .

# 17
  • Мнения: X
Нефертари, трябваш ми  Hug
Как да различа не нормално бяло течение от нормално  newsm78

# 18
  • Мнения: 4 500
Миризма? Ако има - не е добре. Ако е по средата на цикъла и няма миризма и странен вид - това е по-засилено течение при овулация. Но имаш ли парене, смъдене, сърбеж - не е добре.

# 19
  • Мнения: X
Лоша работа  ooooh!

# 20
# 21
  • Мнения: X
Защото преди време лекувах едни гадинки албиканс, дори си сменях терапията, но знаеш при мен какъв е проблема, нито цито съм пускала нито МБ, че и колпоскоп не съм правила мина много време , и хормони имам  Cry

# 22
  • София
  • Мнения: 11 989
Dados, ако има албиканс, рязко намали въглехидратите, даже напълно ги спри. Дори и салатите ограничи до зелена с краставица.
Ако спреш храната на гъбите, ще се справиш по лесно с тях.

# 23
  • Мнения: X
Зелената салата също ли е храна за гъбите?

# 24
  • София
  • Мнения: 11 989
Ако изядеш 3 кила, сигурно ще го подхрани.
 Mr. Green

# 25
  • Мнения: 606
Момичета, дайте мнение за доц. Попова. Предстои ми контролна цито, мисля при нея дая правя. Бях с IIB. И понеже коментирате гъби, пих антибиотик, уж и В комплекс с него...обаче май файда няма. Ако пусна цитото, 2-3 чист ден и тези неща си стоят, дали ще отрази?  bouquet

# 26
  • Мнения: 375
Много моля, някоя дама,която е била с проблемна микробиология и за конизация да ми пише как са се стекли нещата при нея? Първо са лекували резултата от микробиологията или първо са конизирани и след това са им провели лечение? Моля Ви, включете се с мнения! Имам си течение, оток, болки и сърбежи, вече не остана какво да лекувам... Нзм дали тези симптоми не се дължат на самия цервицит. Страхувам се да се подложа на конизация с такива симптомите ooooh!

# 27
  • Мнения: X
Задължително се лекува каквото е показало микробиологията, защото ако наистина се стигне до конизация трябва всичко да е изчистено , такива процедура не позволяват наличи на микроби, необходима е чиста микробиология, Вярвай! защо конизация сега  Hug

# 28
  • Мнения: 375
Декември месец ми показа 3 а- д. Лекувах трихомони. Март месец ми показа 3 а-д. След това лекувах и гонорея. И след това не съм правила цитонамазка. Сега във вторник ще правя при Проф. Корновски във Варна. Не се надявам на добър резултат, защото усещам болка в шийката и имам обилно течение, което е симптом на цервицит, отделно в цитонамазките ми има съмнение за койлоцити. Иначе миналото лято при биопсия с резултат "хроничен цервицит, без дисплазия" ми изгориха с лазер раничката в Токуда. Но понеже така и не ми откриха за 3 години трихомоните и гонореята, раничка пак си имам и нзм изобщо какво се е случило за 10 месеца отдолу.... Страхувам се, че сега ще ме конизират, ще последва реконизиране и после всички тук знаят какво следва, ако не се овладее вируса, a не съм раждала. Ще се побъркам вече с тия инфекции....   Cry

# 29
  • Мнения: 4 500
Ох, Вярвай, що не вземеш в София да дойдеш при Ганчева или Дянкова?
Аз много неща изследвах в клиниката по не-знам-си-какво в Онкологията в Дървеница, не ми взеха много пари, а не бях по ЗК.
Имам усещането, че някъде някой ти обърква лечението....
Скрит текст:
Ако искаш мога да говоря с Ганчева да се консултираме по документи. Веднъж правих така за моя близка от друг град. Тя ми прати де що има на мейла, аз си ги изпринтих и ги носих на Ганчева.
Отделно на друга съфорумка така ходих да й взема резултати и рецепти и ги пратих по куриер. Тя даже не беше в БГ мацката.
Извинявай ако навлизам в личното ти пространство прекалено!
П.П. Това не знам защо го направих болднато вътре, ама не мога да го върна  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт