"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 22

  • 58 062
  • 738
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 615
Момичета, може би се очаква да ми дойде утре и бая умувах дали да си направя тест, тъй като и в момента имах само от тези лентички на Clear Ovu и днес след първата ми сутрешна урина, 15-тина минути може би след това реших да пробвам, за съжаление обаче отчете отрицателен, но искам да  попитам дали има някакво значение, че е толкова рано след първата урина и дали да се доверя на 100% на този резултат?

# 481
  • Мнения: X
Здравейте, момичета! Искам да попитам дали на 12-я ден след инсеминация Шуър чек вече може да отчете: на опаковката пише, че тр да се направи най-рано на първия ден от закъснението, но тук изчетох много противоречиви мнения и съвсем се обърках. Да, разбира се ще направя кръвен, но утре, защото днес е неделя, а междувременно ми се иска да чуя и вашето мнение, понеже вече се побърквам. Доколкото видях чувствителността на Шуър чек е доста висока, но пък аптекарката каза най-рано на 14я ден, а виждам момичета тук, които се тестват на 12тия и 13тия. newsm78

# 482
  • Мнения: 1 235
 Shania13, ако правилно разбирам, си направила теста с втора урина, а 15 минути след първата. Ако така и преди закъснението, НЕ можеш да се довериш 100% на теста. Хубаво е, щом е преди закъснението, урината да е по-концентрирана.

anie11, можеш да се тестваш вече, като отрицателен тест не означава непременно липсва на бременност. Хубаво е да е с първата сутрешна урина, тъй като са минали само 12 дни. Моят съвет е да не се чудиш и маеш има ли втора черта, няма ли, а директно да отидеш на кръвен тест. Успех.

# 483
  • Мнения: 615
Shania13, ако правилно разбирам, си направила теста с втора урина, а 15 минути след първата. Ако така и преди закъснението, НЕ можеш да се довериш 100% на теста. Хубаво е, щом е преди закъснението, урината да е по-концентрирана.



Разбрах. Благодаря много!  Simple Smile

# 484
  • Мнения: 31 415
Най- достоверно кръвен тест.

# 485
  • Мнения: 25
9 ден от ову,направих Престо,излизе веднага на 2 минута втора черта,но е бяла ш с розови очертания..Какво означава това?! В други форуми четах за други жени и са се оказали бременни.

# 486
  • София
  • Мнения: 11 550
Дай снимка, като онази на сестра ти (от румънски форум ли беше  newsm78).

# 487
  • Мнения: 25
На снимка не излиза добре,ще повторя

# 488
  • София !
  • Мнения: 1 240
На снимка не излиза добре,ще повторя

Ти дай да видим и ние.

# 489
  • Мнения: 1 167
Здравейте. Предполагам е глупаво да питам тук, но ако в момента пия противозачатъчни, теста за бременост ще отчете ли правилно?

Имам съмнения за евентуална бременност. Имах "голяма дупка" между взимането на две хапчета по невнимание (взето в три сутринта, а следващото на следващият ден на обяд, когато нормално си ги взимам), а като единствен симптом отчитам по-големите и болезнени гърди и зърна. На опаковката пише, че уж хапчетата не вредели да плода, а гинеколога ми е в отпуска.

# 490
  • София
  • Мнения: 7 645
тестовете няма да объркат теста, но теста може и да не покаже ако е твърде рано
Ако не дойде цикъла, направи тест

# 491
  • Мнения: 5 074
Здравейте ,момичета!
Имам едно въпросче и се надявам някой по-вещ от мен да може да ми отговори.Овулацията ми би трябвало да е минала преди 8-10 дена,обаче днес почувствах някакви признаци и реших да направя един тест,защото с мъжа сме в почивка и да не изпуснем момента,ако е сега...Излезе ясна контролна черта и малко бледа втора черта/но не съвсем незабележима/.Знам,че това е отрицателен тест,пише го и на опаковката,въпросът ми е друг.Защо се появява тази бледа втора черта?Как да я разбирам,че е доловила някакъв хормон,но малък или какво?Имам снимка,но не знам как да я кача.

# 492
  • София !
  • Мнения: 1 240
Здравейте ,момичета!
Имам едно въпросче и се надявам някой по-вещ от мен да може да ми отговори.Овулацията ми би трябвало да е минала преди 8-10 дена,обаче днес почувствах някакви признаци и реших да направя един тест,защото с мъжа сме в почивка и да не изпуснем момента,ако е сега...Излезе ясна контролна черта и малко бледа втора черта/но не съвсем незабележима/.Знам,че това е отрицателен тест,пише го и на опаковката,въпросът ми е друг.Защо се появява тази бледа втора черта?Как да я разбирам,че е доловила някакъв хормон,но малък или какво?Имам снимка,но не знам как да я кача.

Може и да не е отрицателен.
В определеното време ли се появи чертичката? Розовее ли? Ако има как да качиш снимката, ще е добре.

# 493
  • Мнения: 5 074
Здравейте ,момичета!
Имам едно въпросче и се надявам някой по-вещ от мен да може да ми отговори.Овулацията ми би трябвало да е минала преди 8-10 дена,обаче днес почувствах някакви признаци и реших да направя един тест,защото с мъжа сме в почивка и да не изпуснем момента,ако е сега...Излезе ясна контролна черта и малко бледа втора черта/но не съвсем незабележима/.Знам,че това е отрицателен тест,пише го и на опаковката,въпросът ми е друг.Защо се появява тази бледа втора черта?Как да я разбирам,че е доловила някакъв хормон,но малък или какво?Имам снимка,но не знам как да я кача.

Може и да не е отрицателен.
В определеното време ли се появи чертичката? Розовее ли? Ако има как да качиш снимката, ще е добре.

http://prikachi.com/images.php?images/548/8815548M.jpg

Би трябвало да е отрицателен,след 9 дена чакам цикъл,късничко е за Ову.Май от този адрес може да се види снимката
http://prikachi.com/images.php?images/548/8815548m.jpg

Само че го снимах рано,след това стана с една идея по-наситена.Не е положителен,просто се чудех защо се появяват тези бледи втори черти.И други момичета съм чувала да говорят за такива.

# 494
  • София
  • Мнения: 7 645
Хормона лх си го има в нас постоянно, за това има черта

Общи условия

Активация на акаунт