"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 22

  • 58 068
  • 738
  •   1
Отговори
# 540
  • England
  • Мнения: 216
Чудя се дали да го почвам. Аз си мисля, че съм бременна. Нямам цикъл, закъснява, розово течение. Макар, че съм с два отрицателни теста не ми се вижда невъзможно.

# 541
  • София
  • Мнения: 7 645
Пусни си кръвен тест и ще знаеш! Wink

# 542
  • Мнения: 5 074
Здравейте отново.Може би темата не е най-подходящата,но искам да си задам поредния въпрос тук,защото тук има най-голяма активност и хора,които мисля,че биха могли да ми отговорят компетентно.
Този е вече 6ти месец без бебе.Искам да знам,време ли е вече за ходене по доктори и изследвания?Не ми останаха сълзи в очите,не остана блзък човек с който да не съм се изпокарала,защото нервите ми са опънати докрай.Знам,че ако тръгна по лекари ще се подтисна още повече и ще се депресирам,за това ми се ще да го отложа колкото може повече.Достатъчно полудяла съм и в момента,до толкова,че когато видя жена ,няма значение каква и на колко години,винаги си мисля-тази жена дали има деца,дали има проблеми,дали би могла да износи и зачене....Много хора тук са минали през това,кажете ми нещо,което на вас е помагало в трудни моменти,нещо,което е прогонвало лошите мисли,защото аз затъвам все повече и повече...
И да се върнем на въпроса-след 6 неуспешни опита,време ли е за лекари?

# 543
  • Мнения: 6 539
Скъпа, тези твои нерви не са никак добри за бебеправенето. Трябва да се успокоиш и да мислиш по-позитивно. Мисля че посещението на специалист в твоя случай би могло само да ти помогне. Ако няма проблеми, това само ще те успокои, а ако случайно бъде открит такъв, то той по скоро ще бъде разрешен. Стискам ти палци и дано скоро да ни зарадваш с добра новина.

# 544
  • Мнения: 5 074
Скъпа, тези твои нерви не са никак добри за бебеправенето. Трябва да се успокоиш и да мислиш по-позитивно. Мисля че посещението на специалист в твоя случай би могло само да ти помогне. Ако няма проблеми, това само ще те успокои, а ако случайно бъде открит такъв, то той по скоро ще бъде разрешен. Стискам ти палци и дано скоро да ни зарадваш с добра новина.
Знам,че пречи,всеки това ми казва,но просто няма как да не го мисля.а за докторите не е така,защото от малка имам страх от лекари и когато ми се е налагало да ходя за нещо по-сериозно,смъквам по 10 кг от притеснения и нерви.Знам,че ако тръгна по доктори,паниката ще е пълна.ще го направя от необходимост,както е било до сега,за това и питам-време ли е?

# 545
  • Мнения: 31 420
Да, би трябвало ако желаеш да отидеш на лекар и да започнете сериозно да следите нещата. Аз не бих отлагала.

# 546
  • England
  • Мнения: 216
Пусни си кръвен тест и ще знаеш! Wink
Ами в понеделник рано сутринта ще го направя. Благодаря ти все пак Simple Smile

# 547
  • Мнения: 97
http://prikachi.com/images/569/8820569x.jpg
Момичета моля за вашето мнение.Дойде ми преди 5 дена някъкав оскъден мензис който даже немога да кажа че ми е дошло днес си направих тест не беше с първа урина

# 548
  • София
  • Мнения: 7 645
на коя минута се показа?

# 549
  • England
  • Мнения: 216
Момичета здравейте, пак съм аз Embarassed Няма бебе явно, тази сутрин ми дойде.  Другия месец пак. Стискам палци на всички кандидат мами.  Brayda благодаря за бързоте отговори Simple Smile

# 550
  • Мнения: 97
на коя минута се показа?
До 10-15 Минити

# 551
  • София
  • Мнения: 7 645
Ако е след десетата минута, може да е изпарителна.
Повтори теста утре и късмет

# 552
  • Мнения: 46
Мила Vervam, не се притеснявай и не се вманиачавай! Ние правим опити от година и 6 месеца вече, като от 6 месеца ходим при специалист. Моето мнение е че ако мислиш че имате проблем, можете да отидете на преглед, да си пуснете изследвания и да видите дали наистина е така! Ако е ще имате решение ако не ще си действате по въпроса. Имай предвид че и след като потърсите помощ при специалист, дори и да нямате проблеми, бебеправенето не става веднага ( или при нас поне е така). Вече 3 месеца виждам огромен фуликол правим бебе по график и накрая отново М идва... и аз се за гледам по бебета, навсякъде около мен виждам само бременни или чувам че еди коя си била бременна и си мисля защо не става при нас... но гледам да не се отчайвам, вдигам горе главата и пробвам другия месец.
Та мисълта ми беше че според мен няма нищо страшно да потърсите помощ и колкото по рано толкова по добре. По принцип докторите казват, че е редно да се отиде при специалист след 1 година опити, но аз в момента съжалявам че не отидох по рано. Успех и горе главата!

# 553
  • Мнения: 2
Здравейте,бъдещи и настоящи мами Simple Smile Току-що се регистрирах,за да мога да се консултирам с вас.
Последната ми М беше на 11.06,с продължителност 5 дни,както обикновено. Ову беше на 28.06 (винаги я усещам) а на 22 и 26 имаше акт,като при двата случая приятелят ми каза,че може да има и нещо вътре (понеже все още не се е навил на бебеправене).Въпросът ми е дали имам шанс? Трябва ми малко надеждица от вас  Rolling Eyes още е рано за тест, а и ако е отрицателен, ще се разочаровам със сигурност...
Благодаря вииии

# 554
  • София
  • Мнения: 7 645
По гореописаните подробности - има шанс да. Ако ти закъснее се тествай.

Общи условия

Активация на акаунт