Астрология за начинаещи (да заповядат и напредналите) - 6 тема

  • 42 510
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 3 860
Аленка мерси  Hug
Аз тепърва ще мисля и гледам какво да правя по-скоро се надявам да е след ретроградието на Мерка при добро стечение на обстоятелствата. Става въпрос за ипотечен кредит  Embarassed
Аз съм винаги била от типа хора, които не понасят идеята за заеми и кредити, концептуално не ми допада, но има неща в живота които няма как да си ги купиш/постигнеш без помощ от банката, а и има един момент, след които загубите от лихвите са ти по-малки от инфлация и разходи  Rolling Eyes
Само да попитам визираш тао квадратите на светлата с връх в 8 дом (Сатурн и Плутон) и отделно квадрата на У8 към юпитер. Венера/меркурии са само в квадрат с Юпитера няма тао квадратура освен ако не смятаме вертекса, който е в опозиция на Венера/Меркурий  Embarassed

# 736
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Pars Fortuna (материалното благополучие) беше в опозиция  Peace По памет, че не съм пред картата, но щом не е спешно - ще огледаме Simple Smile

# 737
  • Мнения: 62
Да Алена права си за транзита - знам, че зависи от повече неща и аспекти, но на пръв поглед ми се наби един транзит, а за другите още не съм прочела. Иначе данните ми ти ги изпращам на лични.  Peace Аз си обяснявам случилото се с ретроградните Нептун, Сатурн и Плутон. Но засега съм чела единствено за ретроградния Нептун, че причинява кармични загуби, раздели и т.н
А случката е, че се наложи с мъжа ми да вземем решение да приспим любимото ми коте след дълго и много мъчително за него заболяване. Сърцето ми е разбито, в душата ми е празно, изобщо много зле се чувствам, още повече, че двамата с него имахме много специална връзка, която съм сигурна, че с никое друго животно няма да имам.
Лошото е, че имам много съмнения - дали съм взела правилното решение, дали не съм могла да направя нещо с което да предотвратя най- лошото, дали не е заради безхаберието и незаинтересоваността на докторите (заради лекарска грешка той се влоши така, иначе беше започнал да се оправя, а след като го осакати така доктора, го беше отписал и не положи никакви усилия да намери лечение или поне да подобри качеството му на живот) или пък така е било писано. Също така другото мое съмнение е - възможно ли е в Соларната ми карта да е заложена кармична раздяла с нещо скъпо, но да не се определя каква точно - например раздяла с мъжа ми и котето, защото много ни обича и двамата да се е разболяло, за да предотврати нашата раздяла?   newsm78
Иначе аз ще продължавам да се ровя за други транзити, а до дирекции и прогресии не съм стигнала, защото много ще се оплета.

Благодаря ти предварително!  Hug

# 738
  • Мнения: 1 750
Кое в натала на човек дава изключително висок ръст без това да е заложено по наследство?
Преди всичко Асцедент във въздушни знаци и най-вече Водолей или Близнаци.Също управителят на АС
в съвпад с Уран например.

# 739
  • Мнения: 3 922
Висок ръст дава Слънце в 1 дом, асцендент дева (издължени крайници) и стрелец.

Относно загубата на домашния любимец - търсете транзити към управител на 6-ти дом, планети в 6-ти дом и Меркурий като естествен сигнификатор на 6-ти дом.
 

# 740
  • Мнения: 2 121
Висок ръст от опит знам - на асцендента - Везни и Дева, подчертан Меркурий .

# 741
  • София
  • Мнения: 200
И аз нещо такова си мислех, но в картата нито един от посочените Асц, нито Уран е замесен.
Може би часът на раждане няма нищо общо с истинския.
За подчертан Меркурий може ли да се брои съвпад с МС?

# 742
  • София
  • Мнения: 200
irko_birko, искрено ти съчувствам. Знам какво ти е, но недей да изпитваш съмнения дали си взела правилното решение. По-лошо е да се мъчи животинката без да може да й се помогне.

# 743
# 744
  • При децата ми
  • Мнения: 6 044

Идвам веднага и да попитам нещо? animal037 Blush: Може ли да постна картата си тук и да питам нещо?

Общи условия

Активация на акаунт