Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 83

  • 101 783
  • 773
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 406
Дива, няма да се даваме я Wink Аз от фитнес клуба си взимам шоколадов протеин (разтворена дозичка) и има вкус на какао.

Вчера се наврях в един магазин за такива работи да си купя "дамаджана" за вода за фитнеса и преходите. Не си тръгнах само с това. Взех си половин кило кутия протеин да пробвам ягода и банан, пък и с друга фирма да разнообразя, течен карнитин, май беше 3000. Един фет-бърнър го мисли, ама айде пак ще го мисля.

Сутринта корем, само това. Пазя се за довечера Wink

# 736
  • Мнения: 3 020
Момичета, не съм ви чела. Снощи се прибрахме, но да се отчета с горе-долу редовни тренировки на цяло тяло /кардио-силови/ през почивката от около 15-20 мин. В последния момент мъжът ми ме разубеди да взимам ластиците и карах на свалени програмки със собствено тегло.

Днес и утре сигурно ще има чистене и оправяне на багажа, но съвсем скоро започвам БР отначало /и без това я карах по една седмица, без да повтарям втората и за месец я довърших почти цялата, без последните 11 и 12/.

Връщам се да чета.  Hug

Преди да замина някой спомена нещо за 'мелулит" - това е майтап за целулит, нали? Че нещо се позачудих какво имате предвид, май Мери беше...  Rolling Eyes

# 737
  • Мнения: 1 194
Беси, чудесна!

Агент, чета ти отчетите мълчаливо, но очаквам като си опаковала и последното колело да споделиш кое най те грабна от Джилиан.
Мен друг зор ме мъчи - в петък искаме да летим, а до снощи не се знаеше за къде. Mr. Green Португалия ще е, но още не сме готови с всички резервации. БагаШът и при мен ще е в последния момент (надявам се след тренировка).

Вивко, а така, мацка! Heart Eyes

Аманда, аз в началото на програмата имах дупки в храненето, но споделям мисленето на Свети - осъзнах, че тялото ми не се чувства добре с тия изцепки, а без тях му давам всичко необходимо. От тази гледна точка започнах да влагам разум последните седмици, но не съм ограничавала храната. Наблягам на качествен контрол, не на количествен. Laughing

И момичета, като зачезнете по топлите морета да вземете да се върнете после, ей! Темата ще опустее без вас!

# 738
  • Мнения: 1 177
Дана, еххх, Португалия  Heart Eyes Март месец бяхме там за седмица и пак ми се ходи. Доста неща не успяхме да видим от Лисабон. Много бързо и спонтанно решение сте взели Simple Smile На нас ни трябваха два дена  Mr. Green

Кардио 2 тази сутрин. ММ , ако беше ме видях със сигурност щеше да си помисли, че току-що излизам от банята. След първият кръг си казах, а колко е лесно това кардио Mr. Green След третият едвам дишах  Laughing Съчетано с жегата си е доста изтощително, макар и не толкова натоварващо, колкото Кардио 1.

# 739
  • Мнения: 1 161
За днес тренировка за бицепс и трицепс в суперсетове, 4 серии всеки, 35 минути.  Heart Eyes

Дана, весело изкарване.  Heart Eyes

Джери, къде ще отидеш, че няма да се справиш...  Heart Eyes

Аманда, то това си е за страх...ужасно ми звучи...важното е, че не е станало нещо по-страшно.

Дели,  Hug

Ноу Фрейм, моята гума е от камион, но с такава от кола също могат да се направят супер тренировки: https://www.youtube.com/watch?v=CGjRpSeBdWI

# 740
  • Мнения: 1 086
Само отчет с нещо на което попаднах - Full Body Circuit Training With Stephanie: Part 1
https://www.youtube.com/watch?v=QI3siixKtmo
И голямо почистване на апартамент след 2 дни в които имахме ремонтна дейност по терасата  Crazy Ще чета по-късно  Hug

Последна редакция: ср, 22 юни 2016, 19:13 от ~Би~

# 741
  • София
  • Мнения: 10 858
Мацки, наистина, темата ще опустее без вас, както всяко лято  Sad Но нищо де, важното е да се завръщаме  Heart Eyes

Щастлива, майтап е, да  Laughing

Агентее, все забравям да ти кажа, колко уникални са снимките ти! Но ти си го знаеш и сигурно думата уникално ти е малко тривиална вече, всеки който ти види снимките я използва  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Свете, много ще ми липсваш  Cry  Hug

Дана, еха! Страхотни сте бе! Фоги! Приятно ви в Португалия!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Любимааа  Hug Hug Hug  Heart Eyes

Джери, ще ги разбиеш естествено, как няма. Били си е добро школо  Heart Eyes Добре си си напазарувала. И аз ще поръчвам нова кутия протеин, бисквитки  Mr. Green
Новият ми любим протеинов шейк е протеин, 1 лимон, парче джинджифил и вода  Heart Eyes С мнооого лед!  Heart Eyes

И отчет: Дупемания 12.

# 742
  • Мнения: 4 406
O, Вив, как не съм се сетила за лед в шейка. Утре поправям тази грешка Heart Eyes

Ми дойдох си от тренировката. Общо взето следващия път аз мога да я водя Laughing Главно елементи от Били, съчетани с бърпита - 50 минути. Накрая 10 минути корем и лицеви опори по специална схема - обърни се по гръб, по корем, вдигни си краката. Имах чувството, че секс правих, ако беше по-бавно Laughing

Добре беше като цяло. Изпотих се достатъчно.
Но много недостатъци - еднообразно, малко упражнения. Климатикът в залата не може да поеме капацитета на всички и се потиш, капе върху балатума. Пързаляш се. От бърпито не може да отскочиш да се изправиш, а се плъзгаш назад.
Кака Таня пак беше най-дърта Wink Да ама най-добре се справи, не си почина нито веднъж за разлика от другите newsm08

Лека вечер, момичета!

# 743
  • Мнения: 1 161
Добавям кръгова плио тренировка с гумата, 4 кръга, 25 минути.  Heart Eyes

Вив,  Hug

Джери, браво на теб, и ти си машина.  Heart Eyes

И тук да покажа формата от днес:

Скрит текст:



И да не забравя следобедната мотивация:  Mr. Green


# 744
  • Мнения: 207
Чаках новата тема да се запиша, нооо сърце не трае   Laughing

Свети, най-официално те обявявам за мис тренировки в домашни условия  bouquet newsm18 newsm80 4470
Прекрасна си! Прекрасна! Голямо браво! Адмирации за постоянството!  Peace Толкова красота на едно място не бях виждала скоро. Всичките мацки от мотивационните ти картинки ряпа да ядат. Още веднъж  smile3501

# 745
  • Бостън
  • Мнения: 13 608
Вив - от устата на дете Simple Smile) от уста на на дете!

Свети - перфектна! И не видях чиния!  Hug

Джери - че кой се е съмнявал, че ще ги отвееш!?!

Отчет, Сряда 22 Юни
Day 42/44 - Shaun T- Max 30 - Cardio Challenge
(Dana, заради теб Simple Smile и за да мога да сравня със Джилиан и Кати...утре със кафето ще ви пиша ферман)

# 746
  • Мнения: 1 432
Свети, изглеждаш много добре! Браво! Ние с теб не само, че сме с едни и същи мерки, ами изглеждаме долу  горе еднакво. Само дето моя корем не е така стегнат. Имам си една мазнинка под пъпа и това е... не ще и не ще да се маха, но аз съм упорита и ще я махна.. Все някога.

Днес отчитам БР3. Дори сутрин в 5 е супер жега за тренировка.  Confused

# 747
  • Мнения: 1 345
Свети, съвършена си. Изглеждаш като професионалист. А и всичко е хубаво, не само тялото. Браво bouquet
БР9 за първи път. Направих грешка да я гледам преди това и ми трябваше 30 минути настройка да я почна. Все пак я направих и съм мнооого доволна.

# 748
  • 1st floor
  • Мнения: 9 129
Да, професионалист е точната дума. И тук да кажа, Свети, съвършена си! Grinning
Отчитам Кардио 2. След второто повторение тичах да пия вода, че вече не издържах. Crazy Crazy Crazy Голяма жега и много пот се ля!


БР9 за първи път. Направих грешка да я гледам преди това
hahaha
Честно казано хич не ги помня след 7-8 тренировка. А съм завършвала програмата два или три пъти. Но обещавам, че няма да гледам преди да я правя! Laughing С един ден назад съм, но голям праз! Даже мисля кардиото в неделя да го заменя с планински преход, стига да не ми мине котка път. Simple Smile И все забравям да ви кажа, че имам напредък с хилавите ръчички! Grinning Вече изглеждат не кльощави... Sunglasses

# 749
  • София
  • Мнения: 10 858
Точно така, Мис тренировки в къщи! Тянка, ти си кръстницата на Свети  Heart Eyes Невероятна е, истински фитнес модел!  Heart Eyes

Агент
, чакам фермана  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Непо, браво за прогреса в ръчичките  bouquet Аз пък мечтая да са ми по-нормални, не чак хилави, но са ми кюфтета и това е.

Общи условия

Активация на акаунт