ПЛЕВЕН 157

  • 150 630
  • 1 026
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 6 641
Момичета, има ли в Плевен курс юо грънчарство за възрастни?

# 856
  • Мнения: 28
Мами интересува ме дали има някоя от вас, която да е захранила детето си по метода ЗВБ или Захранване водено от бебето?

# 857
  • София
  • Мнения: 213
Момичета ,моля за помощ, препоръчайте ми ветеринар или клиника за кастриране на женско коте в Плевен. Изрових нета но отзиви за клиники в Плевен не можах да намеря .

# 858
  • Мнения: 738
Момичета ,моля за помощ, препоръчайте ми ветеринар или клиника за кастриране на женско коте в Плевен. Изрових нета но отзиви за клиники в Плевен не можах да намеря .

http://ida-vet.bg/

# 859
  • Мнения: X
Или Ветсервиз на ул. Бяло море.

# 860
  • Мнения: 998
Момичета ,моля за помощ, препоръчайте ми ветеринар или клиника за кастриране на женско коте в Плевен. Изрових нета но отзиви за клиники в Плевен не можах да намеря .
https://zarivetpleven.alle.bg

# 861
  • Мнения: 872
Някой ако скоро е почивал в  Green Village, Рибарица да даде отзиви,моля. Или да препоръчате друг хотел или къща с приличен басейн в Рибарица или чифлика.

# 862
  • Мнения: 19 027
В Рибарица Спа Хотел Планината много ни хареса. Но около него няма какво да се види, седиш си в комплекса Simple Smile А в Чифлика или бившата Веника Палас, или Балкан, или Дива. Ние ги харесваме много и трите. Но в Дивата басейна е най-горещ...

# 863
  • Мнения: 22 541
Отзивите от  Green Village от преди няколко дни на моя приятелка са много зле.
По-добре се ориентирайте към друг хотел там.

# 864
  • Мнения: 872
А как се казва бившата Веника палас сега? Докато беше Веника,обслужването беше много лошо,сега оправили ли са го?

# 865
  • Мнения: 19 027
http://www.chiflikaresort.com/

Обаче съм ходила последно преди 2 години, на мен винаги ми е бил ОК. Сега не знам как е Simple Smile

# 866
  • Мнения: 1 716
Момичета ,моля за помощ, препоръчайте ми ветеринар или клиника за кастриране на женско коте в Плевен. Изрових нета но отзиви за клиники в Плевен не можах да намеря .


Последно юни месец оперирахме малката котка в клиниката на бул. Христо Ботев до Фантазията.Не и знам името, Додев е ветеринаря, преди работеше в Ива вет.Доволна съм, той е странен, но важното е, че котето е добре.И двете котки са оперирани преди 5г. във Ветсервиза на ул. Бяло море от Ватев.

# 867
  • Мнения: 5 920
   Да ви попитам коя лаборатория в Плевен е добра?

   Ходя да се изследвам в "Екзакта Медика", "Авис Медика" и "Рамус". От коментари тук разбрах, че в лаборатория "Екзакта Медика" е ниско качеството на работа. Също така имаше недоволни и от лаборатория "Рамус". Имаше хора доволни от лабораторията в клиниката на "Авис Медика" и затова напоследък там ходя да си правя изследвания, но там цените наистина са доста високи. Разбрах, че има в Плевен лаборатория "Циблаб" - срещу полицията, до ТЦ "Кентавър". Какво ще кажете за тази лаборатория?

# 868
  • Мнения: X
Jennifer_w, ако го предлагат в Окръжна или ДКЦ2, защо не отидеш там? Нямам забележки, и през двете места минават много пациенти, нито с боденето съм имала проблеми, нито съмнения в резултатите.

# 869
  • Мнения: 5 920
Jennifer_w, ако го предлагат в Окръжна или ДКЦ2, защо не отидеш там? Нямам забележки, и през двете места минават много пациенти, нито с боденето съм имала проблеми, нито съмнения в резултатите.

   Благодаря за отговора.

Общи условия

Активация на акаунт