ПЛЕВЕН 157

  • 150 234
  • 1 026
  •   1
Отговори
# 945
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 951
https://jysk.bg/spalnya/nadmatrachni-postelki

# 946
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 183
Момичета, аз пак съм с питанка за лекар, но така е, като медицината наоколо се събра в Плевен Blush Имам нужда от добър гинеколог за второ мнение по евентуална диагноза  Simple Smile Докато не чуя някой капацитет да потвърди ще я броя за евентуална Rolling Eyes става въпрос за миомни възли 

# 947
  • Мнения: 18 866
Иди направо в София според мен.

# 948
  • Мнения: X
Те тукашните капацитети по-вероятно да те посрещнат с "Добър ден, една операцийка за хиляда лева виждам.". Попитай в темата за миомите за някой некасапски настроен, по-обективно мнение ще ти даде.

# 949
  • Мнения: 5 651
Не разбрах дали си бременна, но аз съм с такъв проблем и за образна диагностика и консултация мога да препоръчам д-р Сигридов от Св. Петка, а като гинеколог съм доволна от д-р Нашар - работи в Майчин дом, а преглежда в МЦ "Гунев". Тя ми направи секциото, което беше усложнено от миомите.
Сигридов прави ФМ, но консултира и пациентки с проблемно забременяване. Обади се и обясни какъв ти е случаят на регистратура, те ще ти кажат може ли да те приеме. Аз лично съм много доволна от него, защото ми хвана проблеми, които тук пропуснаха и мога да кажа, че аз и детето сме живи и здрави благодарение на него.

# 950
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 183
Благодаря за отговорите. Не, не съм бременна, но думите на докторката тук, че ако искам да забременея трябва да е скоро, ме шашнаха леко.  Всъщност това ме притесни. Според нея не трябва да се махат, а да се следят

# 951
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 183
Искам да опитам с билки, та затова да съм сигурна в диагнозата Relaxed

# 952
  • Мнения: 1 706
В Плевен за миоми препоръчват Томов от св. Марина, аз лично не съм ходила на преглед при него не съм имала нужда.Също Бързашки мисля, че може да диагностицира, но до там. Миомите могат да попречат на забременяването, факт, много зависи къде са разположени и каква е големината им.

# 953
  • Мнения: 18 866
И аз изкарах бременност с голяма миома. Родих в София в Майчин дом. В Плевен не намерих къде да родя, без да ми отстранят матката, а в София ми я запазиха.

В моята стая имаше друга жена, оперирана преди 4 години при проф. Горчев с тази новата технология Хай Фу, която струва над 3000 лева. За съжаление точно преди бременността й миомата се възстановила и беше порасла много. Това даде шанс на всички лекари в Майчин дома да коментират как само скалпела оправял миомите (не знам дали е така). Преди бременността моите не са ми създавали проблеми и никога не съм се оперирала.

# 954
  • Мнения: 5 651
Ха, и на мен ми препоръчаха същото, а после се скъсаха да ми обясняват как е трябвало да се махнат преди това. Сигридов пък каза, че по-добре, че не е махната, защото там матката не се храни добре и за бебето не е добре. Иначе зависи къде са разположени - моите са външни и не пречеха на бебето, само ми обясниха, че ще ми порасне повече корема и ще ме боли, но нито едно от тези неща не се случи. Неудобството ми беше, че родих секцио, защото едната миома пречеше за нормално, а и то беше рисково заради висок риск от кръвоизлив, ако се засегне миома или кръвоносен съд, който я храни. Родих и аз в МД и всичко завърши добре.
На мен билките от аптеката на Поп Богомил ми повлияха добре, но ги спрях, защото не могат да се правят опити за забременяване, докато се пият.
Иначе щом е предразположен организма и със скалпел да са махнати, няма гаранция, че в даден момент няма пак да се образуват. Може да намериш храните, които съдържат естроген, защото той благоприятства образуването. На мен добре ми се отрази спирането на пилешкото например.

# 955
  • Мнения: 22 502
От къде мога да си купя каишка за часовник? Търся класическа, черна, по възможност естествена кожа.

# 956
  • у нас
  • Мнения: 1 871
Часовникарския магазин и ателие до пицария Темпо, около 20лв са.

# 957
  • Мнения: 429
Аз също имах миомни възли преди бременността, след раждането изчезнаха. Моите не бяха големи и само ги проследявах.

# 958
  • Мнения: 5 852
От къде мога да си купя каишка за часовник? Търся класическа, черна, по възможност естествена кожа.


   И аз също търся такава каишка за часовник от естествена кожа.

# 959
  • Мнения: 5 852
   Препоръчайте ми добър Ортопед в Плевен?

   Благодаря предварително за оказаната помощ!

   Приятна вечер на всички!

Общи условия

Активация на акаунт