Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~Проекти,тв партньори~155

  • 36 537
  • 738
  •   1
Отговори
# 645
# 646
  • Мнения: 3 117
За всички момичета - АНИ, МОРСКИ БРИЗ, СИСИ, ЗЛАТИ,.......... които творите в тази тема, които сте всеотдайни към виртуалните си приятели, една песен в изпълнение на Peppino Gagliardi

Последна редакция: вт, 24 май 2016, 23:28 от Лукреция

# 647
  • Мнения: 41 780
Привет следобедно! Hug Hug Hug

Ани Hug,благодаря за кадъра от Бургас! bouquet Много мило ми стана! Heart Eyes
Скрит текст:
Не си спомням кой е от Пазарджик?

Лу Hug,благодаря за пожеланието и музикалните поздрави! bouquet

Сиси Hug,благодаря за преводите! bouquetОтносно фрагмана, нарича се още и трейлър!Не знам защо рускините пишат анонс! Peace

Еркан е кумувал на артистката Синен Йозтюрк,която играе в Любов под наем(Kiralık Aşk)!




Скрит текст:


# 648
  • Мнения: 36 767
Лу благодаря за поздрава - за Любовта, по-голяма от света  Two Hearts Two Hearts Дори си поплаках  smile3518 Но то е полезно  Peace

Злати - щастлива съм, че съм те зарадвала  Hug И на мен ми стана много мило, когато Лу ме поздрави и затова го направих и аз...
Скрит текст:
Мисля, че Ели е от Пазарджик...Такива спомени имам....

При нас заваля като из ведро и стана много духовито и гърмежно..... buria Жалко за абитуриентите.... ooooh!

Не съм правила стоп кадри от снощния епизод на Съдбата, но....започнах да правя новата тема...А тъй като сайта където си качвам снимките не работи повече от седмица трудно става....
По-късно тази вечер ще направя малко снимки с диалозите...Има интересни моменти....Така тези, които не гледат епизода ще си спомнят къде сме....



Да се почерпим....

Скрит текст:



 

Последна редакция: вт, 24 май 2016, 17:11 от MAMA-AN

# 649
  • Мнения: 36 767
Намерих едно гифче....та да го споделя с вас....
Двете снахи една срещу друга, а свекито като рефер по средата....

# 650
  • Мнения: 41 780
Ани Hug,благодаря за почерпката! Hug При нас все още е горещо и духа южен вятър! Peace
Скрит текст:
Ели е от Горна Оряховица! LaughingСпомням си,че веднъж беше писала и си рекох,всички от Северна България!Добре,че Боби се появи! LaughingА Нерви май вече не пише във форума!Преди поне минаваше в темите на Кара севда и Възела и разбирах как е!Дано си е дала почивка от форума и е добре! Praynig

Превод на разговора м/у Айше и Джихан! Peace
Скрит текст:
- Айше, чего тебе?
- Чего тебе? Ты все ещё на собрании, Джихан?
- Я сейчас не свободен, Айше, говори.
- Все пришли. Ради тебя собрались.
- Айше, мне сейчас не до Дней Рождений и т.д., хорошо? Много плохих вещей произошло, потом поговорим. Я не приду, извини, давай.
- Джихан?
- Что случилось? (Лейла)
- Вечеринка закончилась.
- Айше, милая, что случилось? Что-то плохое? (Харун)
- Давай не будем говорить, брат Харун.
- Хорошо, ничего не говорил. Не будем, но... Я убью его.
- Уйдём, прошу.
- Пошли, хорошо, пошли, пошли.

(67 серия)

# 651
  • Мнения: 36 767
Злати коригирах се на твоя отговорност.....
Да добре, че се появи.... Praynig
Мерси за превода от мамашите  Hug






# 652
# 653
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 017
Привет,мили,момичетаРадвам се,че ви намирам в темата и сте със страхотно празнично настроение Heart EyesКато ви изчетох,настроението ми се оправи Party
Ани Hugблагодаря ти за кадъра от Ст.Загора,за почерпката и за всичко,което правиш за нас Kissing Heart
Злати HugЧестит професионален празник newsm51 Не знаех,че си учителка и сутринта поздравих само Бризчето Hug
За вас...
Скрит текст:
На теб са ти останали длъжници
поетите на всички времена...
От огъня на твоите зеници
са пламвали сърца и знамена.
А ти гориш – безименен и скромен.
От теб животът става по-красив.
Не ти е нужен паметник огромен,
щом гледаш с погледа на всеки жив.
На теб са ти останали длъжници
поетите на всички времена...
Догаряли са твоите зеници-
на другите дарили светлина.
Затуй наместо паметник гранитен,
ти в спомените наши си изгрял.
И всеки помни по един учител -
из стръмното ръката му подал.
Х. Харалампиев
Сиси Hugпривет и на теб waveyНай накрая от кадрите на Ани разбрах,че си от Троян Grinning Чудех се м/у В.Търново,Ловеч и Троян newsm78Ти си вечно в движение... runningНека да си все така Peace
Лу Hugмерси за поздравите wavey
Присъединявам се към вашите поздрави и честитя празника на Виолета Манолева bouquet
                                                                                       

                                                Momen-Momen Selfie Para Pemain Belahan Jiwa Kahraman ANTV Yang Seru

# 654
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Здравейте отново!!!!!! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Благодаря за поздравите! Стоплихте душата ми! Hug Hug Hug Hug
А Ани .... Ани ме развълнува безкрайно- тази снимка, мила, е на нашите ученици, които традиционно вече 17 години откриват празничното шествие във Варна! Hug Много е приятно и вълнуващо, някой, когото дори не познаваш наяве да избере поздрав с твоите ученици!!!! bouquet bouquet bouquet bouquet

За всички Вас- виртуални мои приятели е поредното ми азбучно стихче. Обичам ви! love001

Азбуката днес празнува,
Бриз пък тука ще ликува
Всички ви ще поздрави
Гълъбчета- думи ще реди
Да сте винаги щастливи
Енергични, обичливи.
Жизненост и радост нека има
За всички в темата любима
И със Елиф и Кахраман,
Йомер или Джихан,
Който да е на екран
Любовта навсякъде да блика
Мисия е тя велика
Нас пък тук ни вдъхновява
Ооо, и даже ни сплотява
Приятелства създава
Радост ни дарява
Сиси, Ани, Злати,  Боби
Тио, Криси, Ели, Гости
Ух, Краличката и Лу…
Фантастично си хортуваме
Харно тука си добруваме
Цяла чета романтички
Чаровни и засмени птички
Шетат в нашите редички
Щастието е за всички
Ъ-то тука е излишно
Ь…………………………..
Юлска жега, януарски мраз
Ясно е- ще бъда винаги със вас!

# 655
  • Мнения: 41 780
Боби Hug,благодаря ти, мила! Heart Eyes Hug
Скрит текст:
В темата си от скоро,може би затова не си разбрала! Wink А и вече не работя,по някои причини!Ще чакам пенсия! Laughing

Бризчеее Hug,страхотна си! newsm10


# 656
  • Мнения: 36 767
Боби - вече е свършил празничния работен дан за теб и отново си тук с нас  Hug

Злати  Hug

Лу благодаря за идеята, която даде с поздрава за градовете, където живеят нашите момичета - всичка се зарадваха  Hug

Бризче - Благодаря ти за поздрава и за прекрасното стихче, което си сътворила днес използвайки всички букви от азбуката  Hug Hug Hug Hug
Скрит текст:
Не съм учителка брат ми е вече пенсиониран учител, но любовта към 24 Май съм я наследила от майка ми. За нея това беше най-големия празник, винаги ходехме  на манифестациите и винаги сълзите й се стичаха и се усмихваше. Това съм запомнила от дете, когато ме държеше здраво за ръката, за да не се загубя....Както казваше свекърва ми - Децата правят това, което са видяли от майките им....Колко е била права....Ето вече съм баба, но спомена е като, че всичко беше вчера.....
И сега като пишеш, че на снимката, която сложих за Варна - това са твоите деца...Ами нищо не е случайно. Снимката не се отвори в нета - нали знаете има блокирани снимки...Търсих я...и като не я  намерих където да се отваря, я изрязах, качих я в албума и така я сложих.....Сега, когато казваш, че това са твоите дечица ми стана много мило  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Благодаря на Съдбата, че ни събра  Praynig Благодаря ви, че ви има  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Сега вие сте моите приятели с които се "виждам" всеки ден, вие сте моето семейство, макар и виртуално....С много обич  love001 love001 love001

Ще сложа малко снимки, за да видим усмихнат Кахраман - не сме го виждали да се усмивка, от времето, когато Елиф изчезна.....









Последна редакция: вт, 24 май 2016, 21:55 от MAMA-AN

# 657
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 017
Злати wavey
Скрит текст:
Дочакай си пенсията и си я ползвай със здраве дълги години Hug
Бризче waveyблагодаря за хубавото азбучно стихче Flowers Bouquet
Ани waveyи аз се радвам,че съм тук с вас и Благодаря,че и теб те има и,че всички сте страхотни момичета Heart Eyes
Скрит текст:
Добре,че днес работния ми ден не беше 10 часа  ooooh!Имам чувството,че живея на работа Crossing Arms
Кога си идва Гости от Павел баня newsm78
А Сиси сигурно пак е отишла някъде Party
                                                                                   
Нова снимка от Хати Grinning
                                                                                                                                 

# 658
  • Мнения: 36 767
Скрит текст:
Злати wavey
Скрит текст:
Дочакай си пенсията и си я ползвай със здраве дълги години Hug
Бризче waveyблагодаря за хубавото азбучно стихче Flowers Bouquet
Ани waveyи аз се радвам,че съм тук с вас и Благодаря,че и теб те има и,че всички сте страхотни момичета Heart Eyes
Скрит текст:
Добре,че днес работния ми ден не беше 10 часа  ooooh!Имам чувството,че живея на работа Crossing Arms
Кога си идва Гости от Павел баня newsm78
А Сиси сигурно пак е отишла някъде Party
   
                                                                               
Нова снимка от Хати Grinning
                                                                                                                                 

Оле колко много цветя има тук

Една стара снимка - баща и син се подготвят да направят изненада на мама....



# 659
  • Мнения: 7 044
  За втори или трети път днес, здравейте мили момичета.

Много ви обичам.  Но..... както си пиша тук и като заваля един  порой, ама порой ви казвам. Свлече се  Националния парк - Централен Балкан - такова нещо.
И над всичкото отгоре пък и град.
И, какво си мислите....ами спря ми  интернета - няма го и го няма.
Момчето, което ми е учител по компютри тази вечер има бал на сина си в Ловеч - дето ви писах, че ходих на гости  снощи.
Тази вечер им е балът в расторант Ловеч и всички са там.  Няма   кой са ми помогне.
Намерих ги тези от Нетуорк и ми казаха, че има авария и ще отстранят  повредата до  2  часа.
И така - чакам не 2 ами 4 часа. Чак сега го пуснаха.

Но с преводите съм  готова и ще ви ги напиша хей сегинка......
Ани, скъпа, дано си около мен. И ще те моля да ми простиш...моля те....тази  вечер  съм  толкова развълнувана, че чак душата ми   трепти от  щастие със 100 децибела.
И пак - прости ми, ако ще и  всичките ми постове да изтрият.  Ти си много добра и лесно ти минава и не се сърдиш.
Ще бъде недисциплинирана.

Общи условия

Активация на акаунт