Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~Проекти,тв партньори~155

  • 36 510
  • 738
  •   1
Отговори
# 660
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 017
Сиси Hug ти си сладурче голямо  lovekiss Винаги успяваш да ме разсмееш Grinning Heart Eyes
                                                                                                                                                                   
                                     
                                                     

Последна редакция: вт, 24 май 2016, 22:51 от bojana maneva

# 661
  • Мнения: 36 756
Добре Сиси  Joy Joy Joy Joy Joy Joy бъди недисциплинирана  Joy Joy Joy Joy Joy
Пък ще видим какво ще стане... Grinning

Малко забавни гифчета....











Елиф се казвам...Чу ли...Елиф....
Елиф умря Зейнеп ханъм.....

 Grinning Grinning Grinning Grinning

# 662
  • Мнения: 4 642
За всички Вас- виртуални мои приятели е поредното ми азбучно стихче. Обичам ви! love001

Азбуката днес празнува,
Бриз пък тука ще ликува
Всички ви ще поздрави
Гълъбчета- думи ще реди
Да сте винаги щастливи
Енергични, обичливи.
Жизненост и радост нека има
За всички в темата любима
И със Елиф и Кахраман,
Йомер или Джихан,
Който да е на екран
Любовта навсякъде да блика
Мисия е тя велика
Нас пък тук ни вдъхновява
Ооо, и даже ни сплотява
Приятелства създава
Радост ни дарява
Сиси, Ани, Злати,  Боби
Тио, Криси, Ели, Гости
Ух, Краличката и Лу…
Фантастично си хортуваме
Харно тука си добруваме
Цяла чета романтички
Чаровни и засмени птички
Шетат в нашите редички
Щастието е за всички
Ъ-то тука е излишно
Ь…………………………..
Юлска жега, януарски мраз
Ясно е- ще бъда винаги със вас!



    Брависимо!!!   smile3501 smile3501 smile3501

# 663
  • Мнения: 3 117
азбучно стихче

Азбуката днес празнува,
Бриз пък тука ще ликува
Всички ви ще поздрави
Гълъбчета- думи ще реди
Да сте винаги щастливи
Енергични, обичливи.
Жизненост и радост нека има
За всички в темата любима
И със Елиф и Кахраман,
Йомер или Джихан,
Който да е на екран
Любовта навсякъде да блика
Мисия е тя велика
Нас пък тук ни вдъхновява
Ооо, и даже ни сплотява
Приятелства създава
Радост ни дарява
Сиси, Ани, Злати,  Боби
Тио, Криси, Ели, Гости
Ух, Краличката и Лу…
Фантастично си хортуваме
Харно тука си добруваме
Цяла чета романтички
Чаровни и засмени птички
Шетат в нашите редички
Щастието е за всички
Ъ-то тука е излишно
Ь…………………………..
Юлска жега, януарски мраз
Ясно е- ще бъда винаги със вас!


Много добре е изписано! Благодаря ти! Позитивно ме зареди! newsm51

# 664
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Боби, Hug Hug Hug Hug Hug

да не стиска само микрофона ами и да го чуем:


# 665
  • Мнения: 7 044
С днешния празник искам да поздравя едно от момичетата - sisi55! За мен тя е творец и всеотдаен човек! Благодаря ти за всичко, което правиш за нас! newsm51 newsm51 newsm51 love001











                Скъпа моя,  ЛУ, ти направо ме  разплака и разби от  щастие!!!!  Не съм се чувствала толкова  щастлива от доста време.
Химикалката ми не може да ти  благодари като  всеобхватно, космическо и вселенско  измерение  на  психическата  енергия  на  душата ми!!!
                Аз съм една нищожна  прашинка от  безначалния и безкраен  космос !!!!

                Лу, и вие,  мили момичета -  Ани, Злати, Цвети, Лу, Морското ми Бризче,  вълшебницата  Кралева,  Гости, Ваньо, Тио, Нерви, Боби,  Тио,  Дилаханъм,
               Криси, Тони,  Диди  и  имам едно  шикозно разкошно момиче, което много обичам и му се покланям до  земята, което  момиче изписва  темата  за  Нургюл  Йешилчай, и което ми предложи двете с нея да превеждаме  Парченцата, но аз нямам това  време -  и това  разкошно момиче се  казва   КЕЙ. Скъпа и за теб.
Бог ни събра, защото имаме едни и същи  виждания,  едни и същи разбирания, едни и същи  усети,  едни и същи  романтични  души - обичам ви с цялото си сърце.
Наистина този форум  "Романтични сериали"  събира хората, които се познават   по  ефира,  по виртуала и се чувстват като едно  цяло.
             И аз пиша за себе си и всички вас.
             Само любовта ни към всичко около нас и по-далеч от нас ще ни спаси. Нищо  друго.
             В този кошмарен политически и комерчески  свят само действителността от  любовта ни  излъчва с непреодолим  копнеж по нещо  съзидателно, прекрасно, Божествено.
             Само  любовта ни - нашата - е способна да  извиси  високо над нас  ореола на  душите ни!!!
             Всичко около нас е любов - ние самите, семействата ни, родителите, любимците ни, съседите, хората, с които се срещаме, общуваме и се усмихваме.
              Това е песента на сърцата ни.
              Те - сърцата ни единствени  създават инстинктивния  ни  усет  за стойностните  моменти като  шедьовър на съзнателния  ни  духовен  живот !
              Само  действителното ни емоционално преживяване е духовната ни същност, която чувстваме със сетивата си!
              Ние тук  сме от  тези хора, които се потапяме  в безкрайността на един  фантастичен духовен  свят !
              Един  свят от интимни декори, обич, любов, радост, трепет, усещане, че сме ние, че ни има!
              Покланям се на всички вас!!!


              Лу, ти ме извиси някъде, където  витае духът,  където е "Храмът на романтичките".
              А подбраната от теб музика и песен - това е изразно  средство на душата ти, чрез което  осъществяваш    моята  връзка с Бог.
             Твоята музика е езикът на  Вселената.... тя е   Божествено  творение   и  двигател на  живота ми.
             Бъди благословена и  целуната от  боговете .
             Нека Бог те дари с щастие  и обич.
             Целувам ви. Нека ни е честит  Празника на  нашата писменост и цветята.
          
                 Моля всички, простете ми, че не съм в "скрит текст," но не съм в състояние на го направя.

              

# 666
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 017
Боби, Hug Hug Hug Hug Hug

да не стиска само микрофона ами и да го чуем:



Бризче, waveyблагодаря за клипа HugНе бях чувала Еркан как пее.....но никак не е зле Peace
                                                                                                                                                               

Последна редакция: вт, 24 май 2016, 23:24 от bojana maneva

# 667
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Бризче, waveyблагодаря за клипа HugНе бях чувала Еркан как пее.....но никак не е зле Peace

Боби, Еркан пее божествено, но за съжаление старите клипове с прекрасни песни са изтрити! Thinking


# 668
  • Мнения: 36 756
Боби, Hug Hug Hug Hug Hug

да не стиска само микрофона ами и да го чуем:




За празничната вечер Еркан ни прави серенада - програмата днес е пълна  newsm10 newsm10 newsm10
Бризче благодаря за този забавен клип - гледала съм го многосратно - имаше една твоя съгражданка Сани, която често го слагаше и винаги сме се смяли от душа....

# 669
  • Мнения: 7 044
      Сега слизам на земята и започвам да превеждам това, което е останало от   66-та серия.

          Романтичната вечеря на  Джансу и Дениз.
          Дениз отива  в дома на Джансу, за да я заведе на романтична вечеря.  Кериман пак  крещи, вика като за капак.
          Как пък един път не млъкна.
         Дениз и Джансу отидоха в един шикозен ресторант.  Дениз  отличен  кавалер.
         Романтика отвсякъде.

Джансу  -  Дениз,  малко си се променил.

Дениз  -  Джансу, ние с теб отдавна не сме се виждали.
               Някой неща се промениха....
Джансу  -  Дениз, ти нищо не си ми разказвал. Затворил си ресторанта си.
                  Започнал си да живееш по  друг  начин.
                  Обличаш се по друг  начин.

Дениз  -  Така харесвам  ли  ти ???

Джансу  - Да, така много ти отива.
                 Но на мен  много ми е интересен  твоят  начин  на  живот.

Дениз  - Причината за промяната е баща ми.

Джансу  -  Но, ти си ми казал, че баща ти е умрял.

Дениз  -  Защото и аз самият така смятах.  Но той е жив.
Джансу  -  Разказвай де.

Дениз  -  Когато майка ми е била  бременна  с мен се е разделила с  баща ми.
                А после  майка ми се е омъжила за комисаря, който аз през целият си живот  смятах за свой  баща.
               ШИзведнъж  баща ми се появи и ми разказа всичко от началото  и че  той е  моят  баща.

Джансу  -  И  къде е бил  през  цялото  време????

Дениз  -  Той е живял  в  чужбина.
                Върнал се е преди няколко години.   Когато научил, че майка ми е умряла дойде.
                Представи ми се. Обясни ми всичко.
                Ние с него си  разказахме  мъките.

              /Б. моя . Защо  Дениз излъга  Джансу ???  Нищо подобно. Скрои номер на Джансу, за да не  стане пак патакламата, както с Незгиз.
               Да, ама лъже.  Не се лъже  любимото момиче. През всичките тези години  Бурхан е бил  в затвора.
               Когато майка му е забременяла с Дениз - Бурхан и още апапи са искали много да забогатеят.
               Правили са все незаконни работи - кражби на банки,  убииства и т.н.  Тогава  Бурхан влиза в затвора.
               Да, ама се намира един  благороден по дух мъж - комисаря, който се оженва за  Нергиз, за да я спаси от позора, че ще роди  копилето.
               Нергиз се омъжва за него,  Бурхан е в затвора.
               Когато Бурхан научава, че   Нергиз се е омъжила за комисаря  от  затвора намира убийци и те го убиват.
               Тогава Нергиз остава  вдовица и сама отглежда  Дениз.  Това е истината. Другото е лъжа./

 
                 продължавам докато завърша  66-та серия.

  

# 670
# 671
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 017
smile3524 smile3524 smile3524

# 672
  • Варна
  • Мнения: 2 973

Сценария на "Икинджи шанс"/втори шанс/ що така е със фотки на Кахраман? newsm78

# 673
  • Мнения: 36 756

Сценария на "Икинджи шанс"/втори шанс/ що така е със фотки на Кахраман? newsm78

И аз се чудих, когато ги видях - Нургул е със снимки от Парченцата... Thinking

# 674
  • Мнения: 36 756
Ох мамин той....как ги дърпа....Ще си загубиш гласа момче  smile3512

Общи условия

Активация на акаунт