ЕВРОВИЗИЯ 20 - Финал

  • 128 388
  • 2 101
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 3 494
Аз в началото бях неприятно изненадана от роклята на Поли. Изглеждаше ми много... смешно. Но снощи дефектът се превърна в ефект. Simple Smile Поли просто беше различна от останалите. И пя жестоко.
Откакто следя Евровизия, за пръв път срещам толкова позитивни коментари за наша песен от чужденци. Други години колко критика и подигравки сме отнасяли... А родните хейтъри, както винаги, се вихрят по сайтовете. Колко ли са разочаровани, че Поли е на финал...

# 17
  • Мнения: X
Скрит текст:
И аз на това се надявам.  Писала съм на всичките ми приятели, които живеят в чужбина.

Много горчив привкус ми оставиха коментарите под днешните статии за успеха на Поли. То не бяха критики, не бе чудо. Недоумявам как може да се излива толкова жлъч и омраза и то за постигнат успех.

Това в български медии ли? Тук коментарите са много ласкави и от медии, и от зрители - все пак не забравят да кажат, че отчасти успеха са дължи и на шведското участия в песента. Критиката беше само за сценографията - можело да се постараем повече, с нещо по ефектно, интересно и зрелищно, но явно на БНТ не са им стигнали парите.
Да, в български медии - дир.бг, днес.бг. Онемях, наистина. Страшна помия в коментарите.

Ми то в тая чалгаджийска България какво друго да очакваш...съжалявам, ако засягам някого, но този нашия манталитет го няма никъде по света  Confused

Сега видях, че  хореографията на Поли е дело на шведската хореографка Ambra Succi и Милен Данков. Тук не казват, че хореографията е лоша, а че е можело повече, предвид хубавата песен и резултата е щял да бъде  newsm81

# 18
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Тоалетът на Поли е чудесен. Добре, че не е поредната певица, заложила на банална визия. В този презадоволен свят трябва доста да се отличиш, за да блеснеш.

Колкото до българските тролове....нали знаете лафа защо в ада казанът с българите никой не го пази Mr. Green

# 19
  • Мнения: 4 394
Благодаря за темата!  bouquet
На мен Поли ми хареса - стоеше добре на сцената, нямаше нужда от повече движения на фона на динамичните ефекти.
Тоалетът не ми харесваше в началото сам по себе си, но при изпълнението се видя и замисълът му. Така че й давам 12 точки.  Mr. Green

Последна редакция: пт, 13 май 2016, 11:15 от @steraki

# 20
  • Мнения: 1 404
Не мога да го разбера тва Ганьо.... имаме хубаво, талантливо момиче, което се класира на финал и те пак плюят....
В другите медии - само хубави неща за Поли.
Аз много се радвам за нея, успех на финала и топ 5!

# 21
  • Мнения: 14 413
Тоалетът на Поли е чудесен. Добре, че не е поредната певица, заложила на банална визия. В този презадоволен свят трябва доста да се отличиш, за да блеснеш.

Колкото до българските тролове....нали знаете лафа защо в ада казанът с българите никой не го пази Mr. Green
Ми аз не го знам Embarassed ,моля...

# 22
  • Мнения: 1 404
Защото, ако някой тръгне да излиза, другите го дъпрат обратно.

# 23
  • Мнения: 4 450
Не  им обръщате внимание.
БГ нета е пълен с хейтъри по всички теми, които не пропускат да вземат отношение.
Като правило анонимно Wink.

Отзивите извън троловете са повече от хубави, дори тези, които не им харесало като визия и тоалет, са доволни от представянето.

# 24
  • Мнения: 17 968
най- хубавата ни песен  Peace
Успех, Поли!

Много ми хареса ирландеца снощи, ама го няма на финала  Confused

# 25
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Всичко беше много добре дозирано и премерено. С вкус и интелигентност. Движенията, облеклото, светлините, усмихнатата обраност, която излъчваше: всичко, всичко, всичко. Разбира се и самата песен и изпълнението на Поли.

В Туитър четох само положителни коментари. И съм много доволна, че през нощта Поли е харесала това, което написах за нея.  Party

# 26
  • Мнения: 4 394
Негативизъмът ни е най-лошата черта... Той е и умишлено насаждан поколения наред. Дори извън България българите в болшинството си остават такива. Така че всеки сам за себе си да прецени до колко нагативизмът се е вкоренил в него. Аз подминавам такива хора, не желая да ми насаждат идеите си.
Няма ли да има резултати да видим с колко точки се е класирала? Имам спомен,че пускаха такава информация за полуфиналите.... newsm78

Последна редакция: пт, 13 май 2016, 11:26 от @steraki

# 27
  • Мнения: 1 404
Резултати ще има май след финала, така четох на сайта на Евровизия:

ALL VOTINGS AND POINTS FROM SEMI-FINAL 2 WILL BE REVEALED AFTER SATURDAY'S GRAND FINAL

# 28
  • Мнения: 4 394
Благодаря, Анн-!
Има резон, за да не се манипулира мнението на зрителя, може би..

# 29
  • Мнения: 17 968
Песента ни  била хит в Швеция, чувала се от всички таксита и заведения  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт