Лидл 84 Няма отърване от стикита

  • 119 422
  • 760
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 2 681

И въпрос - могат ли да се пробват и да се върнат, ако не са ОК? Някъде бях чела, че бельо не може, но не помня за Лидл ли ставаше въпрос... newsm78
Сутринта задръстиха едната каса с върнати сутиени и ластични бикини.
Касиерите не правеха проблеми, сигурно и с банските ще е така.
Лидл - Черни връх.

# 511
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112

И въпрос - могат ли да се пробват и да се върнат, ако не са ОК? Някъде бях чела, че бельо не може, но не помня за Лидл ли ставаше въпрос... newsm78
Сутринта задръстиха едната каса с върнати сутиени и ластични бикини.
Касиерите не правеха проблеми, сигурно и с банските ще е така.
Лидл - Черни връх.
Благодаря! bouquet

# 512
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Какво XXL  виждат в бански с най-голям размер 50С ?!?! Нито 50 е XXL ,нито повечето дами с размер 50 са с чашка С.

# 513
  • Мнения: 2 820
И от мен положително мнение за слънцезащитните им продукти  Peace

# 514
  • Мнения: 790
в кой лидл в младост е шатрата - младост 4 или на ул.Атанас Москов?
А дали имаше и от инструментите,дето ги пускат в дните за майстори?

Последна редакция: пт, 27 май 2016, 12:35 от babybu

# 515
  • София
  • Мнения: 90
Аз също съм доволна от слънцезащитните на лидл. Ползвала съм мляко с фактор 30 и спрей с фактор 20 след няколко дена. Изобщо не изгоряхме с любимия. Малко аромата на млякото не ме кефи особено,ама се преживява, важен е ефекта. Имам и лосиона за след слънце - страхотен, много лек, охлажда и мирише супер приятно. Единствено не ми хареса на олиото че можеш да го пръскаш само ако флакона е прав, но иначе попива много бързо и не приличаш на мазна поничка Crazy
Аз също днес барабар с всички луди ходих до шатрата и отнесох едни дънки за мен (10лв), шифонена риза за 5лв и яке за дъжд тип мушама за 7лв, както и една играчка за количка. Доволна съм доста от покупките. Този път имаше много повече неща от колкото предния път и доста по-разнообразни. Яд ме е че пак нищо не намерих за любимия. Само едни дънки,но щяха да са му малки.
Много ми е интересно как като пуснат нещо и винаги женските неща свършват и не остават,а мъжки бол, а сега на тия шатри има повече женски неща от мъжки. Как става тая работа!?

babybu, имаше някакви инструменти, мъкнеха мъжете,ама какви бяха изобщо не ги загледах. Шатрата е пред лидъла до ХИТ Peace

# 516
  • Мнения: 47 990
Според мен доста са връщани, или залежали от магазини , които не са толкоз оборотни

# 517
  • Мнения: 8 939
в кой лидл в младост е шатрата - младост 4 или на ул.Атанас Москов?
А дали имаше и от инструментите,дето ги пускат в дните за майстори?



Имаше разни инструменти, но не ги загледах. И
От големите неща имаше пейки, лампи, надуваеми басейни, гофретници с много приставки по  20 лева, кухненски роботи по 25 лева, уред за готвене на  пара по 15 лева.
Имаше много детски якета, ски екипи, обувки, бански.
Доста по-спокойно беше от есента в Надежда и от миналия месец на Ботевградско. Харесаха ми и нещата повече.
Simple Smile

# 518
  • Мнения: 1 731
Лудницата вече е голяма, има много хубави попадения - детски дънки по 5 лева, пасатор за 10, торби за пране по 5, гледам мъжете отнасяха отверки по 7 лева, градински ножици по 10. Но всичко е накуп, насипват ги с кашони, нищо не е сортирано и според мен кашата е пълна и като ги раздърпат хората съвсем зле става.

# 519
  • София
  • Мнения: 38 521
Ужасно беше. Слънцето е напекло и е задушно, освен всичко друго. Аз взех един потник и избягах.

# 520
  • София
  • Мнения: 6 036
Винаги е лудница и всичко е намятано в кошовете, но аз си намирам страхотни неща от там, най-вече дрехи за мен и децата почти за без пари.
Сега е напекло слънцето, а пък зимата в Надежда беше кучи студ, ама кво да правиш...

# 521
  • Мнения: 2 485
Една жена нали търсеше пейка? Щом имало на разпродажбата... дано да е в София Simple Smile

# 522
  • Мнения: 5 132
Честити ви покупки от шатрата  Hug
А само в София ли ще има шатра, а в другите градове? Искаме и ние  Naughty

# 523
  • Мнения: 1 522
на шатрата имаше ли от тези детските органайзериза играчки шарените ?

# 524
  • София
  • Мнения: 179
Нямаше от детските шкафчета за играчки, ако за тях питаш, но и други органайзери нямаше.

Общи условия

Активация на акаунт