Лидл 84 Няма отърване от стикита

  • 119 481
  • 760
  •   1
Отговори
# 705
# 706
  • Асеновград
  • Мнения: 3 135
Срелфи стика за камерите пускан ли е досега и отзиви за него.
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=41323

# 707
  • София
  • Мнения: 6 153
Взех си бански цял черен. Обаче 38 номер ми се стори бая тесен и си взех 40, дано ми стане че до утре със сигурност няма да има за смяна. И при нас беше яко лудница на банските, но повечето грабех половинки.  Peace
И аз от другата седмица си харесах сутиен и боксерки, а синичкият гащеризон на цветя изглежда много симпатичен. Ох, тези анцугоподобни панталони явно са на мода, навсякъде ги носят.

# 708
  • Мнения: 69 227
Да, тези шалварестите гащи ги пускат вече поне трета година. Имам от преди три години един за вкъщи...не го нося с токчета обаче Naughty Joy

Гащеризон такъв взех миналата година, но не се харесах с него и го върнах..

И аз хвърлих око на сутиените-не видях 85С обаче newsm78

# 709
  • София
  • Мнения: 6 153
Мда, и аз мисля да ги пробвам шалварестите гащи, но токчета нямам така или иначе.  Laughing
Аз се надявам от сутиените да ми стане 80С. А пък и те понякога пускат различни размери от обявените в сайта.  Peace

# 710
  • 1st floor
  • Мнения: 9 138
Гащеризоните са супер. Имам син от миналата година. По-скоро щерката ми го поднесе и е неин. Ако успея, тази година ще взема от шарения.
На банските наистина беше лудница още в 7,30. Взех и от трите вида за щерката, защото е на училище и ще се прибере чаааак след 2-3, до тогава едва ли ще е останало нещо читаво...Докладвам, че белият е умален, а този с розовите връзки е с по-голяма чашка на горнището. Сравнението е между трите модела. И бялото май ще прозира и май ще го връщам. newsm78
И да питам нещо. Обикновено плащам в брой, но сега не ми стигнаха парите и платих с карта. Има ли проблем с връщането. По карта ли ги връщат или кеш? newsm78

# 711
  • Русе
  • Мнения: 11 926
  Не видях гащеризон в брошурата.  newsm78

# 712
  • Мнения: 48 094
Кеш ти ги връщат, разбира се
Няма проблем

# 713
# 714
  • Варна
  • Мнения: 1 957
Здравейте!
Току що и аз се връщам ooooh!... в 8 часа от черните бански почти нямаше ,само 44 номер и тук там 36
Но намерих един 38 размер и го взех.Много ми пасна ,направо съм  фиданка с него ,скрива и паласки и коремче ..ммм ,много съм доволна.    Party Party
Вех бански и на малкия .
Се чудих за една рокля ,намалена , със сини шарки...Още и се чудя ,много широка долу ми се видя..
Каква лудница беше в 7 на банските и джапанките.....Купих си рокля, издирвах я в Гърция миналата година, че я хванах там и ми беше голям мерак Laughing Е, там беше 5 евро, тук 7 /намалена/.  Mr. Green
Каква е роклята?

# 715
  • София
  • Мнения: 14 813
Същата - със сините шарки. Много е приятна на допир, свободно пада надолу.

# 716
  • Мнения: 9 002
Срелфи стика за камерите пускан ли е досега и отзиви за него.
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=41323

Не ми изглежда нищо особено. Аз си поръчах оттук, върши идеална работа.
От новата брошура харесвам много тази пола, надявам се Ел размер да ми стане.
Чаршафите също ми харесват.

И аз ходих да гледам шалтетата, но наистина са тънки.

# 717
  • Варна
  • Мнения: 1 957
Същата - със сините шарки. Много е приятна на допир, свободно пада надолу.
Аха ,ми сигурно ще си я взема,наистина беше много приятна на допир.. Hug

# 718
  • Мнения: 187
Същата - със сините шарки. Много е приятна на допир, свободно пада надолу.
Аха ,ми сигурно ще си я взема,наистина беше много приятна на допир.. Hug
да попитам какви размери е роклята

# 719
  • Мнения: 3 171
Какви са отзивите за въдиците, които ги пускаха преди няколко седмици? Видях една останала /или върната/ и се чудя дали да взема за детето.

Общи условия

Активация на акаунт