Сладкарничка за книги - тема 63

  • 54 983
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добро утро bouquet!
Моето започна така:


Нека ми е на късмет, защото днес ми е много, мноого важен ден - моля за добрите ви мисли от 11 насетне  Praynig

Бъб, като вряла и кипяла в ремонтите - да, така се прави, цикли се след боята. Не се притеснявай, малко прах има и той е долу, при пода, така че като си изнесат панаира /те ли ще лакират после или вие?/ -  мини внимателно с прахосмукачка /гледай четката ако ти се регулира да е с дългия косъм да не се одраска някъде/, а после със сух парцал. Благодаря за банята, струваше си всички нерви. Избраният цвят е много готин, да го покажеш после Peace.
Дес, в този ред на мисли - иди я виж в темата за баните, някъде май на 38-ма стр. беше...

# 706
  • София
  • Мнения: 1 462
Добро утро,


Мариета, прекрасно ти започва деня.
Банята е чудна.

Бъбче, лек ремонт и на теб. Чакаме снимки.

При мен нищо ново - тръстика, тръстика и пак тръстика  Mr. Green

Хубав ден.  bouquet bouquet bouquet

# 707
  • София
  • Мнения: 3 318
Мариет, стисвам палците след малко!  Heart Eyes Прекрасен изгрев  Party
Добро утро, деца  Party
Пете, сипах си кафенце, много благодаря  Wink Време и мерак за обедна среща да имаш? Simple Smile Ще се виждам с Вив да пием кафе и да й върна една книга. Някой друг за среща в района на К. Величков?  Hug
НелHug мразя институциите и аз  Twisted Evil
Мери, кръвната захар изобщо не се влияе от месечния цикъл, сигурна съм. Но за щитовидната жлеза имаше нещо май Thinking Има една тема за хормоните, питай там, за да не сбъркаш нещо  Peace Около систъра спокойно ли е сега?  Confused
Дес, края на август ми е любимо време за море  Heart Eyes
Бъбъл, така е, иначе пък ще си имаш прясно изциклен и боядисан паркет с капки боя по него  Laughing Това е по-зле от прах по стената... А и съвременните циклещи машини вдигат много малко прах, ще се учудиш  Peace Ние циклихме преди 4 години. Да ти кажа, ако паркета ти проскърцва някъде, искай преди цикленето да го пренаредят  Peace
Ленинка, важното е децата да са се радвали на празника, всичко останало се забравя! Пък повече не си поръчвай торти от там  Party
Елинко, шантави, цветни и хубави сънища да те намират Grinning Обичам такива сънища  Heart Eyes
Авлигче, мина ли нерва? Взимай някакви Б витамини или добавки  Hug
Алекс, разхождате ли се в тези жеги с каката и беб?
Вчера съм извадила от флопито на другия комп 1 лев 33 стотинки на монети  Shocked , една батерия за часовник  Crazy , една стафида и парче солета  Crossing Arms Все още не е почистено съвсем, компа тръгва само с помощните опции, но не мога да докопам друго  ooooh! Питам Гушко защо е пъхал там разни неща, а той ми вика "Мике прави малка-малка беля"  Joy Викам му "Недей, мамо, там е на тати счетоводната работа" а той се намръщи и замина да търси други монети за флопито  hahaha
Хубав ден ви пожелавам  bouquet

# 708
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мариш, представям си ако Мике прави голяма беля  hahaha сладур Heart Eyes!

Да ти кажа, ако паркета ти проскърцва някъде, искай преди цикленето да го пренаредят  Peace


Аха, че да я одерат сума ти пари Twisted Evil. По-добре да се запълни фугата с нещо - май с кит ставаше  newsm78

# 709
  • София
  • Мнения: 3 318
Мариет, не си го представяй, мога да ти разкажа от извора...  Whistling hahaha Joy Тия дни четох статия за разликите при отглеждането на първо, второ и трето дете  Grinning Не мисля да се впрягам, ще правим ремонт и подменяме техника след 5-6 години  hahaha

# 710
  • София
  • Мнения: 1 462
Маришка, къде ще е срещата?   Hug
Да се опитам да намина поне, че....за цяло кафе време няма да имам.

Мариета, fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 711
  • София
  • Мнения: 3 318
Петенце, мислехме за парка на св. Троица, че Вив ще е с момичетата; не сме се чули още за точен час и място. Метни ми един телефон на лични да ти звънна като се разберем  Hug

# 712
  • Мнения: 811
Здравейте момичета ,
Наминавам набързо.
Понеделник вечерта се прибрахме от Охрид и Скопие .Прекрасно беше , още ме държи емоциията от пътуването.Имам много да ви разказвам , скоро ще покажа и снимчици .Връщам се да ви чета и скоро пак ще се включа .Лек ден :*

# 713
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Пускайте палците, нЕма се мре  hahaha

# 714
  • Мнения: 1 198
Добър ден!  bowuu  Аз вече съм отпуск! Чаааак до неделя  Mr. Green

Мариет, мерси за съветите!  Hug   Радвам се, че всичко при теб е наред!  Praynig Hug

Мариш, ние имаме дървояд на поне две места в паркета и това е една от причините да го оправяме сега. Ще пренареждат, ще сменят, всичко ще правят ...  ooooh!

Не знам с колко ще ни изръсят, на майка ми са казали 800лв. само до тук с цикленето, пренареждането и лака ...не знам дали ще се слагат някакви препарати против животните ...  newsm78  Дано всичко мине като хората  #Crazy

Ще покажа като стане и като наредим ...  Heart Eyes

Сега се отпускам на дивана с книжка, може би ще поспя даже ... скапана съм. Липсва ми сън, днес едвам станах за работа и как избутах тия 6 часа направо не знам  ooooh! Shocked

Хубав следобед на всички!  Peace

# 715
  • София
  • Мнения: 3 318
Пускайте палците, нЕма се мре  hahaha
Party Hug  Heart Eyes

# 716
  • Мнения: 5 405
За сега било спокойно при систъра. Добре, че поне не е в Истанбул, иначе пеша щях да ида да си я прибера от там и да не я пускам повече!  Cry Не че по другите градове е много по-сигурно, ама..
Нещо се заоблачи по морето, хладинка, живот,йухуу.  Crazy Grinning
Мариет, а така! Никво мрене! Grinning  Hug
Мариш, да нагушкаш Вивката от мен! Grinning И Петето. И те да нагушкат теб. Готово. Гушкащо ми е.  Heart Eyes Mr. Green Hug И Гушко-малката беля да нагушкаш!  Heart Eyes Heart Eyes Mr. Green

# 717
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мери, сус бре, кво заоблачаване, я да пращащ слънцето да топли водата, че в понеделник я искаме бАра, мчи тъй де  Crossing Arms
Ох, не ви е лесно така отдалеч да я мислите Confused...

# 718
  • На високо
  • Мнения: 825
Здравейте, девойки Simple Smile!
Мариетка, супер е, че няма от какво да се притесняваш! Hug
Бъбълче, хубаво ще ви се получи! Цветът е прекрасен! Дано не ви струва много пари!
Гледах филма "Бруклин" преди време и ми хареса. Предполагам, че книгата е още по-добра. Прочете ли я?
И да се наспиш хубаво!
Деси, и твоето зелено ме очарова!
Откога си мечтая и у дома да стане по-цветно.
Мариш, "Мике" е толкова сладък, че всички бели, и малки и големи са му простени Heart Eyes. Смях се с подвизите му с флопито Laughing.
Приятна среща с Петето и Вив!
Дадка, добре дошла Simple Smile! Чакаме разказа за пътешествието!
Мери, ох, докога ще те мъчи тази глава! Ако наистина кръвното ти се вдига, трябва да се разбере от какво е. Няма как да не се установи! Пусна ли хормоните на щитовидната жлеза?
Сестричката ти дано все така да е далече от неприятности! Да се пази и скоро да я прегърнеш!
А моите болежки отминават. Поне такава е тенденцията. Окото не ми играе вече, само болката в скулата остана, макар че поотслабна. Има и лек оток Thinking. Може и да не е в лицевия нерв проблемът, а вследствие на отока да е пострадал и той. Гадая си само.Сигурна съм, че не е от зъб, болката е много високо - между ухото и окото. Така и няма да отида на лекар, защото ми минава, а и тук няма къде. Иначе пия витамини и си се чувствам съвсем добре. Определено и аз няма да мра Mr. Green.
Започнах "Чудо" на Ар Джей Паласио. Спомням си, че Нели я хвалеше. Хубава е, заслужава си хвалбите.
А някой чел ли е Юсе Адлер-Улсен? Три романа са издадени у нас, сигурна съм, че са интересни. Снощи изгледах един филм по негова книга - "Жената в капан" и много се впечатлих. Страшно напомня сериала "Мостът" с типично скандинавската си атмосфера. Свалих и другите два филма по книгите му, но реших да ги изгледам с ММ, като се приберем в Бургас, защото и той би ги харесал, а ми е приятно да гледам и коментирам в неговата компания Flutter.
Хубав ден на всички ви!

# 719
  • София
  • Мнения: 1 462
Юхууу,

Мариета, само такива хубави новини да се чуват.  Hug
МериHug
АвлегаHug
За съжаление няма да мога да се видя  с девойките.  Sad

Нели, къде си?

Общи условия

Активация на акаунт