Сладкарничка за книги - тема 63

  • 54 978
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Здравейте!

 Петенце, тук съм, усмивке мила!  Hug Тъкмо щях да се включа, но проявявам гражданска позиция на едно друго място. Осакатиха дърветата пред блока ни, реве ми се, от вчера така. Все едно изпочупиха ръце на хора. Грозна гледка. Заради кабелите било. ОК, но това си беше една поголовна сеч, оставиха дърветата в неугледен вид, никаква оформяща резба, поне до дъно да ги бяха отрязали. И на кабелите мястото им докога ще е във въздуха? Тук явно ще е така. Мисля, че дървото е дърво, когато има клони. А пък сега - камари орязани клони, по земята леш от зелени ябълки...Досега никой не е дошъл да си прибере останките от опустошението. А казаха, че днес ще разчистят. Природата ще ни го върне, с лихвите барабар.  Cry

 Прочетох назад, но няма да пиша поотделно. Мариета днес я чух, радвам се на добрите новини покрай нея. Това искам да чувам за всички ви - че сте добре, че сте здрави. И ремонти има, то без тях сме наникъде.

 Бъб, циклихме паркет неотдавна. Не се вдига прах със съвременните машини. Обаче ме изненадва високата цена за ремонт, която са ви обявили. Това е кощунство. Кой знае какво ще правят, аз ли нещо недоразбрах.  newsm78

 Хвалех "Чудо", Авлига  и продължавам да я препоръчвам. Скоро пак говорех за книгата с една колежка. За Юсе Адлер-Улсен често се пише в темата "В момента чета...". Запиташ ли там, все някой ще ти отговори. Peace

 Прегръдки за всички!  Hug

# 721
  • Кърджали
  • Мнения: 10 377
Минавам набързо между истериите на Анди за лека нощ. Едвам гледач. Снощи до никое време книжка четох, а после Анди се грижеше да съм будна на всеки половин-един час.
Мариши,  всеки ден сме навън ние. Иначе ще е нетърпимо вкъщи - Кати да мрънка, че и е скучно,  Анди да си мръ ка без и той да знае защо.. 
Адекватно не мога да се включа. Глава ме боли.
Само видях че Бъбли и Дес са си избрали много хубави цветове.
Когото съм изпуснала да ме извини.

# 722
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Добро утро приятелчета  Hug

Закуската и кафето от мен  Simple Smile



Позачезнах малко от фронта,ама си имам радостна  причина  Heart Eyes
Едно ми хвъркато и хубаво Party

Пожелавам ви само радостни емоции и на вас!

Аз паля педалите и се изстрелвам към Старопланинските дебри и балкани  Grinning
Багажа е стегнат,книгата в сака и напред към щастливите мигове!

Ще ви следя доколкото мога.

Мариет,спокойно моренце и на теб.Май няма да се видим идната седмица  с теб щом и ти тръгваш,но ти пожелавам красиви и релаксиращи моменти  Hug

Прегръдки на всички  Hug

# 723
  • София
  • Мнения: 1 462
Дев  Hug Hug Hug Hug Hug

Много хубава почивка ви желая.  Heart Eyes

Благодаря за кафето и макароните.  Blush

# 724
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Добро утро!  food010

 Вместо кафе,аз сервирам супа топчета.  Laughing Който е гладен, да идва, имам и друго, ще ви нахраня стабилно.

 Дев, приятно изкарване. Не е важно къде си, а с кого.  Heart Eyes

 Аз търся оферти за море. Погледнах и за планина, но нещо си ме тегли морето и това е. Казах на мъжа си,  а той вика "Е, ама аз си знам, че няма да е планина, защо изобщо се тормозиш да търсиш. " Познава ме, все го забравям.  Mr. Green И сега къде да е, къде... newsm78 Сякаш искам познато място, да отида и да съм сякаш съм била и вчера там.
 
 Хубав ден да имате. При нас вече валя, сега пече. А в момента чувам глас "Алоу, да ви калайдисам тавата. ЕФтини калайджии. Калайджията минавввва!"  Close

# 725
  • Мнения: 811
Здравейте момичета ,
Най- сетне се включвам да споделя емоции и впечатления от пътуването ни Laughing
Авлига , благодаря за доброто посрещане на родна земя Hug
Уникално пътешествие , посетихме Охрид , Скопие  и за малък период от два часа се разходихме и из Струга.
Самуиловата крепост и Охридското езеро са уникални, супер природа.
Да казвам ли че топнах краченца в езерото  Laughing
Пускам малко снимков материал , да усетите емоцията и красотата на природата Heart Eyes




А в Скопие бяхме със важна цел.Бяхме поканени в българското посолство в Скопие по случай годишнина от рождението на Левски , та там изнесохме кратка програма.Интересното покрай мен беше че преди 7-8 месеца започнах да се занимавам с театър в един кръжок в читалище в София.Та по театрална линия вече обикаляме и извън БГ.
Мариета , радвам се че всичко е наред !Честита баня!Прекрасна е!
Бъбли , радвам се чете виждам тук Heart Eyes Heart EyesПрекрасна отпуска ти пожелавам  Blush
За всички , на които им предстои скоро да видят моренцето , пожелавам да уцелят супер време. Hug
Пете , как си ?не се спираш доста време Blush
Алекс ,дано Анди се кротне скоро.Да ти минава бързо главата Hug
Дев , включвам се късничко за кафе , но макарони няма да откажа Hug
Нели , бързичко пожелавам да намериш супер местенце за почивка  Heart Eyes
Лека вечер , то даже по скоро нощ вече :*





# 726
  • София
  • Мнения: 1 462
Добро утро,

 dadka95, Имала си супер разходка. Аз бях на същите места , но....преди точно 20 години.  Embarassed Embarassed
Самуиловата крепост ми е любима.  
Колко хубаво, товас театъра.  bouquet
Няма спирак, то работата не пита  Tired Tired Tired

Мариета, стягаш ли багажа за воаяжа? Hug

Нели, след като планираш основната почивка.....нали знаеш, един два дни.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green



Хубав ден.  bouquet bouquet bouquet

# 727
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Стягам аз, стягам, още се  разправям с Мтел - един месец вече, егати #Cussing out!
Ей сега такава жалба им натраках, че свят ще им се извие, отивам да я входирам в офиса им, ама хааааа

# 728
  • Мнения: 5 405
Дадка, още много такива приятни емоции и разходки ти пожелавам!
Мариет, що се ядосваш с Мвзел? Grinning Омммм!  Flutter Hug
Между другото, намерих магазин в Бургас,където продават заздравителя за нокти Микросел на цената в сайта. Ако някой ден искаш, кажи, няма да плащаш доставка поне.  Peace Аз си взех и динен лак от там, ама още не мога да сваря да го пробвам. Иначе 2-3 пъти в седмицата като махна заздравителя, мажа с йод. Пия калмацин, колко помага не знам. Абе пълна атака отвсякъде на тия нокти, не може така на нищо да не мязат посред лято! Вече трябваше да се шаря с цветни и морски лакове. Grinning Sad
Ако има някой друг освен мен, пак ще дойда. Simple Smile

# 729
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Ето ме и мен тук.

 Обаче ходих на разходка, като влязохме в едни магазин с приятелката, стой и ме гледай. Аз все в пробните. Това да видя, онова да пробвам, накрая съм с нова рокля, спортен панталон и сутиен. Ама откога си търсех такъв, късмет извадих, заспа ми просто. Като погледнах пък сега във фейса, ЛС до ЛС. Че отговарям и обърквам, станаха малко недоразумения на кого какво пиша, ама те си ме знаят хората.  Joy На приятелката ми единият близнак бил с варицела. Ожалих я. Посред лято в горещините. Но днес и другият вдигнал Т, ясна работата. Иска тя да се видим, но няма как. Ще си постои на Д-то известно време. А и те наесен са първолаци, поне това да им е минало през главите сега, да не се случва после в учебно време.
Скрит текст:
Тони е някъде навън с приятели. И ми пише някакво съобщение. Писах му и аз и накрая пиша "Чао, любов моя!" и го пратих на една колежка.  Joy И други такива неуместни пратих, но това е фрапиращо.

 Мариетко, оня ден ти казах да се разведеш с тез Мтел-ци. Аз едва се откопчих от тях преди години, но ми олекна. Не че хваля другите, но онези са майка плаче.  ooooh! Така ме завръщаха да си стоя при тях, не можело така да се махам, не можело точно в този момент да сменям оператор. Не може ли? Що? Две тихо изречени изречения на един синеок служител и дотам беше.  Crossing Arms

Мери, как е морето, бушува ли, ти влизаш ли, или време не остава за плажуване и плуване.  Simple Smile

Дадка, имала си чудесен релакс. Много екскурзии да ти предстоят, на хубави места да ходиш и събирай спомени!  Hug Браво за театъра, впечатли ме!  Peace

 Пете, един два, дни, ама...Знае ли се то.  Wink Ти пък си упорита, бе.  Heart Eyes

 Отивам да чета. Кафета пих, разходката я направих, сега ще се опъна, че нещо ме приболява гърбът.

 Приятен следобед!  Hug

# 730
  • София
  • Мнения: 1 462
Нелко, ще упорствам до заветното ДА!  Hug Hug Hug

Мери, какво е положенито със систърката ти? С това извънредно положение.....

# 731
  • София
  • Мнения: 3 314
Петенце, сипвам си следобедна доза кафе  bouquet
Здравейте, деца  Heart Eyes
Размотквам се безумно тука, но човек има нужда и от такива моменти  Flutter
Нел, заразна си с лятното настроение - приятно ми е да чета за дърветата пред вас, за калайджиите, за покупките Hug  Grinning Честити роклички и джаджи  Party
Девче, приятна почивка  Party
Мери, наистина, систъра ти не може ли да дойде малко насам, там сега само някакви страхотии се чакат...  Confused
Дад, страхотни снимки, и тази групичка е чудесна младежка идея, така се случват едни от най-хубавите неща  Heart Eyes
Елинко, пак ли захванахте на нейде?  Grinning Hug Гушки, почивай с настроение!  Party Heart Eyes

# 732
  • Мнения: 811
Здравейте ,
Аз пак съм тук Laughing
Пете , супер кафенце вземам си едно.
На свой ред ще ви почерпя виртуално с нещо освежаващо Party

Пете , Нели , Мариш , наистина беше готина почивка с колегите .А театъра го започнах спонтанно , един колега от стоматолозите 2 курс ме покани , та реших да пробвам , а и да се поразчупя че съм си притеснителна.Чудесно бори умората от университета.Наесен почваме нова постановка.

тук сме в посолството в Скопие
Мариет , дано свършат проблемите с Ментела Laughing вече
Пете , упорствай до получаване на ДА-то
Нели , честити придобивки Hug
Мариш , как е Гушко ?
Момичета , аз да побутна темата , какво става с лятната ни игра Laughing Laughing Laughing
Спокойна лятна вечер Hug Hug

# 733
  • Мнения: 5 405
Хилоу!
При систъра уж е спокойно, нищо не казва. На аквапарк били. Тя е с хипхоп групичката си и танцуват в разни хотели поне през ден. Обещала е... По принцип трябва да са 10, амай са 9, не иска дагч ги оставя. Sad  Тъжно ми е, страх ме е, но какво да направим.. със сигурност и на нея й е свито, но.. това е положението.

Аз имам време за плажуване от време на време. Гледам да събирам тен, уж да плувам, че за тренировка време нямам. Искам да си почивам, когато не съм на работа. Не че тренирам по час-два, но все пак. Grinning

Лакирах се с динения си лак най-накрая. Grinning Исках и да се нашаря малко, ама друг път. Grinning

Да, вярно, какво става с лятната игра? Нелиии? Grinning  Crazy Heart Eyes Mr. Green Hug

# 734
  • Мнения: 811
Здравейте момичета ,
Аз пак съм тук , но е тихо, усеща се обичайната лятно - отпускарска атмосфера.
В този горещ ден ще ви почерпя пак със нещо освежаващо Heart Eyes Heart Eyes

със надеждата , че ще дойдете Hug поне забързо Hug
Иначе ужасно горещ ден, аз започнах Последна песен на Никълъс Спаркс.Готино книжле Blush Blush
Аз отивам да се опъна на хладно на климатика с книжката и ако имам компания по-късно пак ще намина Hug
Лека вечер Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт