"Като две капки вода" - 4 сезон, 10 тема (16.05.2016 г. - 22.05.2016 г.)

  • 23 244
  • 328
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 432
Коя песен на "Корн" ще пее Калин?
Най-известната им - freak on a leash.

# 286
  • Бургас
  • Мнения: 16 451


Аз не гледах вчера,но и не съжалявам,като чета коментарите ви.....нещо загубих интерес към предаването

Ко речИ? Вчера какво не гледа точно?
smile3555 smile3555 smile3555 smile3555 Олееее,хич ме няма с дните...сори. Тааа,не съм гледала предаването днес  Mr. Green

# 287
  • Бургас
  • Мнения: 16 451
Коя песен на "Корн" ще пее Калин?
Най-известната им - freak on a leash.
Това определено ще е много интересно!
Давай Калине с теб сме!  Peace

# 288
  • Мнения: 3 403
А как можаха да дадат на Орлин Гяуров? Разбирам че трябва да вкарат Преса във финалната четворка, но все пак
Пепел ти на клавиатурата! Преслава във финалната четворка дори и не искам да си го помисля. Naughty

И аз, ама на там май бутат нещата. Само дето някой се е заблудил, че "звиздътъ" може да пее Валя Балканска

# 289
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Аз вярвам в Калин, ама... Едно са Рамщайн, обаче Корн са друго... Абе, ще се справи, той е железен! 😊😊😊

# 290
  • DE
  • Мнения: 9 068
Аз пък се притеснявам за Поли. Не обичам да пеят Уитни, а в дует с Марая направо ме е страх какво ще се получи.

# 291
  • Мнения: 3 499
Най-известната им - freak on a leash.
Благодаря. Калин ще се справи страхотно.

# 292
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
А как можаха да дадат на Орлин Гяуров? Разбирам че трябва да вкарат Преса във финалната четворка, но все пак
Пепел ти на клавиатурата! Преслава във финалната четворка дори и не искам да си го помисля. Naughty

И аз, ама на там май бутат нещата. Само дето някой се е заблудил, че "звиздътъ" може да пее Валя Балканска
Абе, питали са я, ти ко мож да пейш,  и тя, ми народно, и те, ми дай Валя тогаз, и те така стана революцията...😈😈😈

# 293
  • Мнения: 545
Марчето даде заявка за догодина, хареса ми. Party
Мария е над тези неща. Ако някога се навие да участва в шоу за имитации или в риалити формат, много ще ми падне в очите. Не ми е от любимите изпълнители, но признавам, че има класа.

# 294
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Марчето даде заявка за догодина, хареса ми. Party
Мария е над тези неща. Ако някога се навие да участва в шоу за имитации или в риалити формат, много ще ми падне в очите. Не ми е от любимите изпълнители, но признавам, че има класа.
А не е решил Маги, а не се е навила Мара... 😊

# 295
  • Мнения: 9 865
Марчето даде заявка за догодина, хареса ми. Party
Мария е над тези неща. Ако някога се навие да участва в шоу за имитации или в риалити формат, много ще ми падне в очите. Не ми е от любимите изпълнители, но признавам, че има класа.
Класа?! Кака е скандал...
Мисля, че при адекватно предложение, би се съгласила.
Мен лично не ми е зор за поредната примадона, но пък показа талант за имитации, което ми хареса. Peace

# 296
  • Вестерос
  • Мнения: 38 362
Класата излиза с Наско от екс фактор  Joy

# 297
  • София
  • Мнения: 5 334
Класата излиза с Наско от екс фактор  Joy
И "видимо доволна" показва на тия хора как са мята... Whistling hahaha hahaha

# 298
  • София
  • Мнения: 6 062
Мария Илиева и класа е малко нонсенс.   Stop  Laughing
Извинявам се, ако има големи фенове!

Вълнуващ финал тази вечер, много ми хареса!

# 299
  • Испания
  • Мнения: 37 503
но признавам, че има класа.

Аха, има класа, обаче... коя? Трета, четвърта, последна..?

Благодаря, че ме разсмя от сърце.  Joy

Но пък признавам, че тази вечер направи страхотна имитация и много ми хареса.  Peace

Подобен е случаят с Калин. Не го харесвам по принцип /само в "Стъклен дом" ми хареса/, но когато се справи страхотно /а това е в повечето случаи във формата/, винаги го признавам и смятам, че той трябва да спечели.  fingerscrossed

Общи условия

Активация на акаунт