"Като две капки вода" - 4 сезон, 10 тема (16.05.2016 г. - 22.05.2016 г.)

  • 23 241
  • 328
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 150
Изпълнението на Поли беше страхотно. Аз гласувах за нея.
А от хората които са ходили на живо - как може човек да се сдобие с покани за шоуто?

# 316
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Хилда е при Гала.

# 317
  • Мнения: 1 810
Ще има ли предаване като е празничен ден утре?
Иначе и аз си поревах на частта с Поли.

# 318
  • Sofia
  • Мнения: 26 498
Ще има.
Утре не е никакъв празник,просто почивен ден преди 24-ти май.

# 319
  • София
  • Мнения: 22 889
Геро кой изпълнител ще прави? Изобщо никакви усилия не полага за образа. Участието му е по скоро забавление за самия него. Смешен е........ Joy

# 320
  • Мнения: 32 009
Геро кой изпълнител ще прави? Изобщо никакви усилия не полага за образа. Участието му е по скоро забавление за самия него. Смешен е........ Joy

Той поне е забавен. А Джуджи ми беше неудобно да я гледам дори  Joy

# 321
  • Sofia
  • Мнения: 26 498
Геро кой изпълнител ще прави?
Крис Норман

# 322
  • Мнения: 2 837
Геро кой изпълнител ще прави? Изобщо никакви усилия не полага за образа. Участието му е по скоро забавление за самия него. Смешен е........ Joy

Той поне е забавен. А Джуджи ми беше неудобно да я гледам дори  Joy
На мен пък Джуджи от Капките ми стана симпатична, за разлика от Нона. За мен е абсурдно Геро да е финалист, Джуджи поне не е имала такива претенции.

# 323
  • Мнения: 11 555
Аз искам на финал Калин, Орлин, Поли и Прея. Геро ми е много симпатичен, но не му е мястото там.

# 324
  • Мнения: 32 009
Геро кой изпълнител ще прави? Изобщо никакви усилия не полага за образа. Участието му е по скоро забавление за самия него. Смешен е........ Joy

Той поне е забавен. А Джуджи ми беше неудобно да я гледам дори  Joy
На мен пък Джуджи от Капките ми стана симпатична, за разлика от Нона. За мен е абсурдно Геро да е финалист, Джуджи поне не е имала такива претенции.

И за мен е абсурдно, но поне Геро може да пее. Някой образи ги прави добре, но други просто няма как да се справи с тях  Mr. Green

# 325
  • София
  • Мнения: 22 889
Геро на финал?! Пълен абсурд! Джуджи се стараеше и беше сладурана на сцената - фалшиво, ама много фалшиво, но от сърце!  Joy Нона...тя беше със самочувствие....е, видяхме я какво може. В този формат със самочувствие е Пресалава. ГолЕма "звезда"....резил!  Mr. Green

# 326
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Като две капки вода  newsm10

# 327
  • София
  • Мнения: 22 889
Поли Генова много взе да ми дотяга. Накъдето и да се обърнеш, все Поли. Така миналата година беше с Ненчо Балабанов.  Mr. Green

# 328
  • Мнения: 5 128
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА  Peace

Общи условия

Активация на акаунт