"Като две капки вода" - 4 сезон, 10 тема (16.05.2016 г. - 22.05.2016 г.)

  • 23 254
  • 328
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 4 821
Много искам Калин да спечели , но имам някакво 6-то чувство, че ще го прецакат накрая и ще остане втори.

# 301
  • Мнения: 545
[quote author=smileys link=topic=922553.msg33116155#msg33116155 date=1463433565

Подобен е случаят с Калин. Не го харесвам по принцип /само в "Стъклен дом" ми хареса/, но когато се справи страхотно /а това е в повечето случаи във формата/, винаги го признавам и смятам, че той трябва да спечели.  fingerscrossed


[/quote]
И къде си го гледала по принцип освен в "Стъклен дом"?

# 302
  • София
  • Мнения: 5 334
Много искам Калин да спечели , но имам някакво 6-то чувство, че ще го прецакат накрая и ще остане втори.
И Поли ще е първа. Wink Wink

# 303
  • Мнения: 4 821
Много искам Калин да спечели , но имам някакво 6-то чувство, че ще го прецакат накрая и ще остане втори.
И Поли ще е първа. Wink Wink
По скоро си мисля за Геро. Ако Поли спечели ще е супер незаслужено, тя винаги е себе си в 90% от "имитациите" които прави.

# 304
  • Мнения: 6 557
И мазненето на Халваджиян беше лицемерно...преди 2 концерта я критикува, гледал имитацията, а не пеенето...днес щеше да се разтопи на сцената да я хвали. Ами дразнещо е, когато не те оценяват на момента, а постфактум

# 305
  • Пловдив
  • Мнения: 40 932
Кой кой ще е следващият път Thinking не догледах...

# 306
  • Мнения: 2 837
Аз пък мисля, че имитациите на Поли винаги са били добри. Но не вярвам тя да спечели -  за нея никога не гласуват много зрители, снощи също не беше първа на зрителския вот. Така че тя по-скоро ще остане по-назад. За съжаление Геро има голям шанс, а може би и Преслава, ако е в четворката, защото си имат фенклуб. Но Калин има най-големи шансове.

# 307
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Интервю с Поли в "Здравей, България" за подоготовката ѝ за снощи.

Повториха и имитацията на Криско и М. Илиева.  Joy

Последна редакция: вт, 17 май 2016, 09:24 от smileys

# 308
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
За следващия понеделник:

Прея като Aretha Franklin
Преслава като Валя Балканска
Джулия Бочева катo Amy Winehouse
Геро като Chris Norman
Георги Низамов и Светльо като Luciano Pavarotti  и Bryan Adams
Калин като Korn
Орлин като Николай Гяуров
 Поли Генова като Mariah Carey и Whitney Houston

# 309
  • Мнения: 407

 Полито и на мен ми харесва. И като певица и като имитатор в капките. Обаче искам да спечели Калин, втори да е Орлин, трета Поли и на четвърто място  newsm78  може би Прея.

  Някой беше писал,че иска финалната песен на Калин да е Ако си дал на Емил Димитров. Напълно подкрепям. Най ми хареса в този образ.

  Хареса ми и Мария Илиева. Много добре и се получи имитацията. Криско го изигра образа,но не можа да го изпее. Забавно беше.

  За тъпотиите в Хепито не ми се коментира. Последните два пъти даже ги пропусках.

  ЖурЕто да го сменят другия път, че втръсна вече. Например Маги ( че добре се бъзикат с водещите ), Юлиян Константинов и някоя дама певица или актриса или и двете ( Нети примерно)  newsm78
 

# 310
  • Мнения: 5 128
Аз даже, докато слушах Каризма, сериозно се замислих дали не пеят на запис, толкова добре и чисто ми звучаха гласовете им  Wink

Иначе за финала очаквам и изненади за избора на песни. Като се сетя първоначално как реагирах на решението на Ненчо в миналия сезон да пее песен на Коцето Калки, а после независимо и с нея спечели, та... всичко е възможно  Peace

# 311
  • Пловдив
  • Мнения: 40 932
Мисля,че на запис пяха... Thinking

# 312
  • Берлин
  • Мнения: 4 603
За мен снощи беше и емоционално, и забавно

# 313
  • София
  • Мнения: 23 034
Геро имамусещането,ч е изобщо не полага усилия за  ролята. Просто излиза и зпочва да мърда ту;овището си.....лабо се подготвя, а Хилда само му казва: Много си смешен.
И снощи Поли Генова не ме впечатли. Изобщо! Sad Но....тя е победител ....  Mr. Green
Снощи не беше реално гласуването от журито. Разочароваха ме.....за пореден път!

# 314
  • Мнения: 32 303
Гледам със закъснение и сега коментирам.
Калин беше велик  Party
Джулия мисля, че добре се справи.
Дуетът също пееха хубаво, ама бяха и много смешни.
Геро не ми хареса. Просто беше смешен.
Преса беше ужасна. Много мякаше. Все едно имитираше Лили Иванова.
"зодия гроздова" много ми хареса  Joy
Прея не беше зле. Добър грим и добре пееше.
Орлин много добре се справи.
Поли нещо не ми допадна този път.
Мария и Криско ми бяха малко смешни, но добре се справиха.
Скритата камера ми беше тъпа.

Общи условия

Активация на акаунт